Банк заблокував кошти від благодійного фонду

Yanapas999 3 августа 2024, 14:15
Я багатодітна мама, в мене четверо дітей. 1.08 благодійний фонд Естонська рада у справах біженців надав мені фінансову допомогу. Як тільки кошти зайшли на карту їх тут же заблокували, за превищеня ліміту надходжень, і сьогодні вже третій день як я не можу зняти кошти, я розумію що банку по барабану за що мені купляти продукти дітям, памперси, тим більше ця карта є моєю основною картою. В надходженнях чітко написано від кого поступили кошти, що ще тут потрібно доказувати? В чат боті кажуть одне і теж, надайте чеки від фонду що це дійсно він вам зробив переказ, тільки фонд квитанцій не надає, так мені сказали. І що тепер робити не розумію, сумма не маленька 54000 грн.
абанк
Підтримка àбанку 3 августа 2024, 16:18

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за збільшений термін розгляду. Будемо раді співпрацювати надалі.

3 августа 2024, 14:31
А что фонд не может документы прислать? Все фонды могут прислать, а этот нет? Денег нет, но лимит 100к в месяц привышин. Яжемамки занимаются криптой и прикрываются детьми. Самим не стыдно?
3 августа 2024, 14:40
3600 на человека, а тут 54к на 5. Интересные фонды которые по 10к на рыло дают, понятно чего подозрение вызвало
natashaGra
natashaGra
3 августа 2024, 16:22
Мог быть один большой платеж из расчета на несколько месяцев, некоторые фонды так делают- за 3 месяца один платеж
3 августа 2024, 16:58
В теорий да, но на мин. реинтеграции указано выплачивают на протяжении трех месяцев. И лично мне фонд другой выплачивал тоже частями из трех платежей. Так что вопросы есть

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9
USD 41 41.6

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9
USD 41 41.6
Главная / Банки Украины 🏦 / абанк 💰 / Отзывы о абанке 📝 / Банк заблокував кошти від благодійного фонду