Відновлення додатку онлайн банк

Valeria8201 15 июля 2024, 22:15
Декілька місяців тому я оформила реструктуризацію. зверталася декілька разів в підтримку а-банку, щоб вони мені відправляли залишок поточної суми. Місяць тому мені в зламали Telegram і я написала, А Банку з іншого номеру. Я знаходжу за кордоном перший спеціаліст мені не зміг допомогти, відправляв шаблонні СМС повідомлення і я не змогла вирішити проблему. Сьогодні спеціалісти Назар і Дмитро допомогли мені всьому розібратись, вони спілкувались зі мною простими словами, а не шаблонами. Пояснювали мені як маленькій дитині, зо треба зробити для відновлення акаунта, навіть
якщо в мене немає доступу до українського номера. я відновила додаток і зараз можу переглянути всі платежі які я робила і скільки залишку осталось. бувши за кордоном хлопці
молодці допомогли вирішити проблему.
Безмежно вдячна.
Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
15 июля 2024, 23:37
То есть тебе сначала вообще, потом потребовалось ещё два оператора, чтобы всё же решить проблему и всё равно 5 звезд?
natashaGra
natashaGra
16 июля 2024, 7:44
Очень похоже , что опять клиента попросили написать хоть что-нибудь , но с 5 звёздами

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Відновлення додатку онлайн банк