А-банк це крадії, нараховують відсотки на неіснуючий борг

Iryna2500 10 июля 2024, 16:09
Доброго дня. Я хочу поскаржитись на прямі шахрайські дії банку А-банку, а саме про нарахування відсотків на неіснуючий борг.
26.06.2024 отримала кредит «швидка готівка» в сумі 150000 грн. відсоткова ставка 55% річних. згідно п. 6 Кредитного договору відсоткова ставка нараховується на фактичний залишок заборгованості за кожен календарний день. Тобто 150000*55%/360. В моєму випадку це 229.16 грн в день при сумі 150 000 грн.
Після ситуації, яка більш детально описана у моєму іншому відгуку про блокування коштів, я достроково погасила кредит у сумі 65 575 грн це було 28.06.2024. На виконання умов кредитного договору з 29.06.2024 відсотки мали б нараховуватися на 84 425 грн. Тобто 84 424*55%/360=128.98 за кожен день. ПРОТЕ з 26.06.2042 і по сьогодні відсотки банк нараховує відсотки в сумі 225.17 тобто на суму 150000 грн. Це видно з довідок про заборгованість виданих мені банком.
банк на звернення не реагує.
Велике прохання зробити розголос в цій ситуації і захистити мої права споживача. А також я хочу дізнатися чому банк нараховує відсотки на неіснуючий борг? і це напевно багатьом людям таке робиться…
Абанк
Підтримка Абанку 10 июля 2024, 17:47

Хочемо звернути увагу, що нарахування відсотків проводиться виключено в рамках відкритого Вами в банку договору. В розділі «Застереження» після таблиці розподілу платежів вказується наступна інформація «Розподіл частково внесених коштів на погашення кредиту проводиться в частоту погашення 26 числа.». Це пояснення зазначає, що у разі якщо кошти на погашення кредиту вносяться частково (не повне погашення кредиту одним платежем), то нарахування відсотків на оновлену суму тіла буде проведено після дати наступного планового платежу.

Відсотки нараховуються лише на активну наявну в банку заборгованість. У разі, якщо необхідно припинити нарахування відсотків Ви завжди маєте можливість внести суму до повного погашення кредиту. В такому разі погашення відбудеться день в день як і припинення нарахування відсотків. А кредит буде закрито.
Наразі, нарахування відсотків проводиться відповідно до умов договору.

natashaGra
natashaGra
11 июля 2024, 8:33
Тут без юриста не обойтись. Обычно, если вносится хотя бы часть кредита, процент на остаток кредита уменьшается. Но тут похоже очень давняя проблема с текстом самого договора. Наверное придется писать в НБУ, если не в правоохранительные органы
energolux
energolux
11 июля 2024, 21:05
…це не, А Банк крадій. Це все керевницьтво країною крадій!

Курс валют в Абанке

EUR 45 45.8

Курс валют в Абанке

EUR 45 45.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / А-банк це крадії, нараховують відсотки на неіснуючий борг