Послуги жахливої якості

Ieromin 4 июля 2024, 19:04
Не рекомендую відкривати тут валютні карти, вони працюють некоректно і за кордоном знімаються невірні суми, так як банкомат який видає долари думає що ваша доларова карта — це єврова карта. При цьому підтримка абсолютно не бажає вирішувати ситуацію і ви просто втрачаєте свої гроші. Окрім цього при оплаті на заправках за кордоном ваше резервування грошей на час заправки повертається тиждень, тоді як в інших банках це відбувається моментально. І знову ж таки підтримка абсолютно беззмістовна і неефективна. Маса стресу і нульовий сервіс, заберу гроші і більше не буду користуватися послугами цього банку, і вам не рекомендую.
Абанк
Підтримка Абанку 5 июля 2024, 13:39

Дякуємо за відгук! Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з труднощами при використанні нашої валютної картки за кордоном.

Детально перевірили інформацію за Вашим зверненням. Транзакція пройшла з умовою по DCC. Сума розрахунку була обрана в євро. При цьому Вам на екрані банкомату повинна була бути показана ця інформація, і Ви повинні були надати згоду на проведення транзакції. Також на чеку повинна бути дубльована ця інформація.

Щодо резервування коштів на заправках за кордоном. Зняття коштів з резерву відбувається через 13 днів, якщо ми не отримуємо запит на списання коштів. Проте ми можемо зняти резерв за зверненням Клієнта при наявності чеку про відміну або скасування операції.

4 июля 2024, 22:58
А банк работает с евро, все конвертации валюты через евро проходят. То есть двойная конвертация
5 июля 2024, 2:18
Картковий рахунок в доларах США, ви не розумієте про що говорите
5 июля 2024, 7:35
Для тебя он в долларах, для системы в евро
5 июля 2024, 14:42
Мій відгук залишиться незмінним, а досвід все таким ж поганим. Проблема залишається невирішеною. Ваш коментар жодним чином не пояснює, чому я як користувач доларового рахунку в банкоматі який видає тільки долари повинен бачити повідомлення про конвертацію в євро. Окрім того я неодноразово звертався до підтримки з приводу резерву на заправці, і в підтримці навіть не розуміли куди поділись гроші, я вже не говорю про можливість відміни резерву. В підтримці було сказано що це наслідок конвертації валют, тим часом гроші повернулися через тиждень без відображення операції в виписці в мобільному додатку. Всі звернення з приводу цього питання можете відслідкувати.
natashaGra
natashaGra
11 июля 2024, 16:09
Не решают проблему, потому-что невыгодно банку. Проверять обращения в службу поддержки никто не будет. Здесь пишут одни отписки. Причем тексты как под копирку. Возможно решить проблему поможет НБУ

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке