Банк жахливий

Ніна Москвіна 9 июня 2024, 22:34
Майже за кожну покупку блокують рахунок, та бажають відеоверифікацію. Жоден банк такого не робить, ніде таких проблем не було.
Абанк
Підтримка Абанку 10 июня 2024, 11:41

Розуміємо що додаткове підтвердження операції може спричинити деякі незручності. Ми завжди намагаємось зробити наш сервіс максимально камфорним та зручним для користування. У цьому випадку додаткове підтвердження створено лише для того, щоб зберегти Ваші кошти в безпеці, якщо Ваша картка або Ваш фінансовий номер телефону будуть втрачені (вкрадені). При дзвінку наш Співробітник переконається, що номер знаходиться у Вас та кошти використовує власник. У разі виявлення шахрайських дій у нас буде можливість зберегти суму на карті та не допустити шахрайства.

Будемо раді допомогти, якщо надасте відповідь в особисті повідомлення.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
9 июня 2024, 23:11
Ни разу не хотели видеоверификацию делать
Ніна Москвіна
Ніна Москвіна
11 июня 2024, 13:44
Під час відеопідтвердження, де було видно що це я, оператор запитував мене який телефон я купую, на якому сайті, хто поряд сидить, яке програмне забезпечення на моєму компьютері, це все було як на допиті, при відмові відповідати на питання, мені відповіли що НЕ розблокують мені карту, доки не відповім, та кинули слухавку. Поведінка з позиції сили, розкажи на що кошти витрачаєш, бо ми маємо можливість заблокувати карту і не розблоковувати доки відповіді на питання не буде. Це інформація персональна, та я не бажаю щоб мене допитували. З жодним іншим банком таких ситуацій не виникало. Для підвердження особи достатньо верифікації по пошті та за номером телефону, якщо ви так хотіли відеоверифікацію, то достатньо одного запитання, чи я роблю ці платежі чи ні, все інше НЕ ваше діло. А те чим займається ваш Абанк, на мою думку, це шантаж, допит, та втручання в особисте життя, приниження честі та гідності.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке