Цікавий випадок з HR.

inshe12 6 июня 2024, 18:44
Влаштовувалась на роботу, не пройшла тест, нічого страшного не сталось якби у всіх буває таке. Але якби не повідомлення HR про карту. Вони вирішили що всі ображаються якщо відмовляють в роботі?
Бо мені написали що не взяли і одразу написали одним повідомленням як закрити карти (Картку, можете закрити будь-яким зручним для Вас способом: через чат-онлайн у додатку А24, голосову лінію підтримки ****, при особистому зверненні до відділення банку)
Ви з дітьми ображеними працюєте, ви самі дітей набираєте HR чи регламент такий? Бо це вперше таке і це жесть просто. Бо після цього повідомлення бажання користуватись банком немає, якщо з таким відношенням відмовляють, не питаючи чи бажаєте це зробити і чи потрібна порада/допомога.
Бо якщо відмовили, то це не кінець світу для людей
абанк
Підтримка àбанку 6 июня 2024, 20:20
Добрий день! Дякуємо за зворотний зв'язок по процесу працевлаштування в наш Банк. Нам шкода, що ми не змогли стати з Вами колегами, але ми будемо раді співпрацювати з Вами як з Клієнтом. Наведений приклад важливий для нас та допоможе нам стати краще. Просимо надати нам відповідь на уточнення в особистому повідомленні.

natashaGra
natashaGra
6 июня 2024, 19:10
Опять таки читайте отзывы о работе в, а банке. На многих сайтах полно именно такого, сразу оформляете карту, а потом типа не прошли. И банк всегда пишет о нулевой толерантности к мошенничеству, но ситуация у вас говорит об обратном. Просто выполнение плана открытия карт таким способом

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9