Не раджу для ФОП якщо плануєте отримання платежів по SEPA

pdzhagov 27 мая 2024, 16:41
Розглядали Абанк як альтернативу Моно банку для виплат нашим ФОП з реквізитів SEPA (в Україні підтримують такі лише Моно, Абанк та Кредобанк, але в останнього відсутній зручний додаток). У нас група компаній на Кіпрі та в ГонгКонзі. У результаті Абанк відмовляв у зарахуванні коштів і гроші просто поверталися назад одержувачу. Підтримка відповідала, що платежі проходять перевірку згідно внутрішніх правил банку. Яких таких правил, и що їм могло не сподобатися не дуже зрозуміло. У результаті втрачали час, гроші та нерви на спілкування з підтримкою. Для порівняння, Моно банк миттєво зараховує подібні перекази. Важливо зауважити, що і Моно банку і в Абанку для зарахування переказів SEPA використовується той самий посередник — Сlear Junction. Загалом, якщо розглядаєте Абанк банк як альтернативну Моно, не раджу. Гроші не зараховують, у результаті дарма витрачені нерви і час. SEPA не працює.
Абанк
Підтримка Абанку 27 мая 2024, 20:18

Дякуємо Вам за відгук. Нам шкода, що Ви зіткнулися з труднощами під час використання наших послуг для здійснення переказів SEPA. Хоча ми не можемо розголошувати конкретні деталі даних транзакцій через конфіденційність Клієнтів, хочемо підтвердити, що ми приділяємо велику увагу кожному платежу та докладаємо всіх зусиль для забезпечення його успішної обробки. Зворотній зв'язок, який Ви надали, має для нас велике значення, і ми обов'язково розглянемо Ваші зауваження, щоб вдосконалити наші послуги.
Минфин
Ответ администратора
17 июня 2024, 12:01
Даний відгук став учасником редакційного огляду: https://minfin.com.ua/ua/deposits/articles/narodnyy-reyting-bankiv-traven-24/

27 мая 2024, 16:59
Откройте свой Банк.) И за вами пойдут люди!.)
27 мая 2024, 17:22
…вы на что намекаете сударь?
27 мая 2024, 20:43
Смішно, про «приділяємо велику увагу кожному платежу». приділяєте таку увагу , що представник банку навіть не може перевірити що платіж відправлявся на рахунок ФОП, та дає абсолютно некомпетентну відповідь, з якої свідчить що платіж був відправлений на рахунок фізичної особи , замість ФОП, що не відповідає дійсності:

Добрий день.
Банком проаналізована Ваша відповідь та наданий документ.

Відповідно до абзацу третього пункту 24 розділу І Постанови Правління НБУ № 162 «Про затвердження Інструкції про порядок відкриття та закриття рахунків користувачам надавачами платіжних послуг з обслуговування рахунків», забороняється використовувати поточні, платіжні рахунки фізичних осіб для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Переказ на суму 6757 евро буде повернуто відправнику, тому що проведення операцій, які мають ознаки підприємницької діяльності, порушує режим рахунку фізичної особи.
В зв’язку з чим, просимо Вас дотримуватися вимог законодавства і не використовувати особисті рахунки в Банку для підприємницької діяльності.

Рекомендуємо відкрити рахунок 2600 у відповідній валюті і здійснювати підприємницьку діяльність використовуючи відповідні рахунки.

У разі використання особистих рахунків (карток) для проведення операцій, пов’язаних з підприємницькою діяльністю — Банк буде змушений обмежити функціонування Ваших рахунків.
27 мая 2024, 20:55
Коли платили наступного разу, гроші просто повернули назад без пояснень причин. Але, щось мені підказує, що причина така ж сама як і в повідомленні вище, оскільки гроші по SEPA реквізитам спочатку зараховуються на рахунок посередника Сlear Junction (де не має такого понятття як фізична особа підприємець), а вже потім на рахунок Абанку, то Абанк не бачить що це гроші на рахунок фізичної особи підприємця. Ну, а це вже некомпетентність банку, оскільки той же Моно банк с цим справляється на раз два.
28 мая 2024, 10:59
Детально перевірили інформацію щодо даної ситуації. Однією з причин повернення є здійснення переказу за реквізитами фізичної особи. Для уникнення повернення платежу рекомендуємо здійснювати перекази на реквізити ФОП.
28 мая 2024, 11:50
Ви і повідомлення вище не читаєте? Переказ буд здійснений за реквізитами ФОП, я можу надати докази цього , в мене є скріни реквізитів ФОП які наша людина отримала в Абанку, та підтверждення куди був здійснений платіж — готовий вам надати, якщо зв’яжитесь зі мною. Що ви там детально перевірили?))) Це сміх.

Вчора ваш представник зателефонував мені о 17.30 з проханням надати ІПН ФОПів кому ми здійснювали оплату, я запропонувал перетелефонувати через 30 хвилин, нікто так і не зателефонував. У чому ви там хотіти розібратися?)
natashaGra
natashaGra
27 мая 2024, 21:45
Этот банк вообще не компетентный и очень любит обвинять кого угодно из клиентов в своих проблемах. Проблемы таким образом не решаются. Наверное скоро банк вообще будет неплатежеспособным
29 мая 2024, 13:39
Что ж резюмирую, Абанк со мной так и не связался. Хотя я готов был предоставить всю информацию по переводам, в том числе информацию о том, что переводы были сделаны на счета ФОП. Из чего можно сделать вывод, что разобраться в проблеме у банка цели и не было, звонок сотрудника поддержки был также для галочки, после звонка никто так и не перезвонил, спустя 3 дня, хотя договорились спустя 30 минут. Не советую никому иметь дело с этим банком, ощущение что поддержка отписывается чисто для «галочки». Ну, а наши 60+ ФОП и дальше продолжат получать деньги в других банках с адекватной поддержкой и отсутствием проблем с зачислением средств.
4 июня 2024, 15:59
Банк повідомив про вирішення вашої проблеми. Підтвердіть статус заявки #78198.

Серйозно?) Яким чином проблема була вирішена? Банк навіть не намавсся її вирішити, та так і не зв’язався зі мною для уточнення деталей.
4 июня 2024, 17:39
Добрий день! Клієнтам отримувачам було надано відповідь. Додатково рекомендації було описано тут на сайті.
17 июня 2024, 12:19
Клієнтам отримувачам ви повідомили, що гроші були відправлені на власні рахунки, але не на рахунки ФОП, що є неправдою — и я можу це легко спростувати, яле навіщо вам це, ви навіть не спробували зі мною зв’язатися. Тут надали таку ж саму некомпетентну відповідь як і онлайнд підтримка. Які ще рекомендації ми маєте на увазі? Ви навіть не спробували розібратись в ситуації, та не визнали проблему що ваші представники не можуть розрізнити рахунки ФОП та власні рахунки, якщо платіж проходить за реквізитами SEPA, та продовжували надавати абсолютно некомпетентну відповідь. В нас 60+ ФОПів з обігом 200 тисяч евро на місяць, и ми розглядали Абанк як альтернативу Моно, але ця ситуація, та реакція підтримки банку остаточно розставила всі крапки. Дякую, може в іншому житті.
17 июня 2024, 15:23
17 июня 2024, 16:44
Добре. Зрозумів вас. Після отриманих відповідей, дуже захотілося звернутися в банківскький нагляд НБУ, що і планую зробити найближчим часом. Думаю, зможете їм надати ваши «компетентні» та «дотепні» відповіді)))

Курс валют в Абанке

EUR 43.2 44
USD 40.4 41

Курс валют в Абанке

EUR 43.2 44
USD 40.4 41
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Не раджу для ФОП якщо плануєте отримання платежів по SEPA