Як з цим бути?

Qwertuwiqia 1 мая 2024, 10:00
Добрий день. Хочу написати свою історію з А-банком. Мені встановили ліміт на поповнення, попросили довідку про доходи я її надала. Також більшість переказів (90%) — це мікрозайми і це все видно в УБКІ, думаю вони бачать скільки там мікрозаймів. Решту, це моя ЗП, мама перекидала та бабуся, щоб я погасила мікрозайми. В мене є розстрочка на витрати в цьому банку, і я написала в підтримку, що робити. Відповіли, що я можу перед датою платежу, звертатись у підтримку і обмеження будуть знімати, щоб я могла закинути суму, щомісячного платежу. Але тепер прочитавши відгуки, я переживаю, бо в принципі мені банк подобається, багато крутих штук (та ж розстрочка на витрати, цього немає ніде, а мені вона справді допомогла). Чи справді мені доводять це зробити, можливо у когось була схожа ситуація?
абанк

Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Стосовно блокування, хочемо зазначити, що безпідставне блокування неможливе. Наші Спеціалісти детально інформують стосовно яких зарахувань виникають питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації.

Просимо Вас надати відповідь в особисті повідомлення. Ми прагнемо детально розібрати Ваше питання.

natashaGra
natashaGra
1 мая 2024, 11:32
Особенно в беспричинную блокировку верится после отзывов, что расположены ниже
energolux
energolux
1 мая 2024, 14:20
А за что 5 звёзд?!.)) За патологическую нищету, приведшую к экономическому геноциду и истреблению нации? Реальная ржака!!.)))

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9