Зневага до клієнта

Anna11111anna 19 апреля 2024, 1:46
18.04 робила переказ коштів з мфо на карту (брала для відкриття бізнесу), з данного ресурсу вже робила зарахування раніше, все було добре. Але перед цим днем прийшло сповіщення про підвищення ліміту від НБУ і при зарахуванні коштів-сума відбилась, а кредит вже відкрився на ресурсі. Тобто вийшло так, що кред є, а коштів не має, бо спрацювала відмова в, А банку і це не маленька сума-понад 8 тис. Я в паніці телефоную на гарячу лінію, записуючи в чому справа, сказали ризикова операція. Я подумала, що може це було пов’язано з тим сповіщенням перед тим про ліміт, може я досягнула його, записуючи в чому ризиковість-бо не зрозуміло, знову повторюють-ризикова операція (наче до того я не почула це), я знову питаю :«скажіть мені на майбутнє я можу взагалі робити зарахування від мфо бо я відкриваю магазин, багато зараховую кредитних коштів, я не розумію, не хочу знову потрапити в такуж ситуацію", на що дівчина почала кричати на мене, сказала що всі питання задавайте на айпей, потім почала одразу строчити речовик: сказала «ви-циклічний клієнт і кинула слухавку. Після чого я просто др сліз нервувати до ранку. Мене просто кинули нічого не пояснивши, не заспокоїли, обізвали до того ж- хоча я в її адресу або адресу банку жодного слова поганого не сказала-лише за ситуацію. Банк же вирішив перейти на особисте і просто мене обізвав. Я в шоці. Подала скаргу-ніхто не вийшов на зв’язок. Залишилось не зрозуміле почуття і не розуміння ситуації чт можу я таки робити подібні зарахування. На ранок всі кошти мені зарахував приват банк, за що їм велике дякую, а в, А банку просто довелось закрити рахунок та усі картки. Робіть висновки панове.
Абанк
Підтримка Абанку 19 апреля 2024, 11:23
Добрий день! Ми ретельно перевірили Вашу ситуацію, і виявили, що кошти які Ви хотіли отримати від мікрофінансової організації, були визначені Банком як ризикова операція, тож операція в цій торговій точці заборонена банком в цілях безпеки.
Ми приносимо Вам вибачення за непорозуміння, які виникли у Вас під час розмови з Оператором. Ми детально перевіримо Ваше звернення на гарячу лінію, на предмет коректності обслуговування, і по факту вирішення ми Вас проінформуємо.

19 апреля 2024, 7:51
Практически аналогичная ситуация была и у моей знакомой- тоже ответы поддержки разговор зацикливается и тому подобное. Прошло больше месяца ни одного ответа ни на одну жалобу банк не дал. Клиент всегда не прав — это девиз этого банка. Единственное что более менее спасает писать им самим , что это поддержка зацикливает намеренно диалог с клиентом. Тогда хоть какой-то прогресс идёт в разговоре с поддержкой
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
19 апреля 2024, 10:21
В мфо брать это действительно ризикова операція. Там под 200−400% годовых. Тем более для бизнеса
19 апреля 2024, 11:28
Та ладно скоро абанк сам попадает в реестр МФО с такими отзывами и политикой
Oleksii Ch
Oleksii Ch
20 апреля 2024, 21:35
8000 в МФО «на бізнес» під кілька сотень відсотків річних — так продуктивно…
Насінням смаженим торгувать?

Курс валют в Абанке