Банк майже ідеальний

Monomah9 27 марта 2024, 18:39
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Сытова, 11
Маю вже понад пів року картку АБанку, три рази натрапляв на фін.мон, проходив за декілька годин. Нещодавно прийшло повідомлення, що банк поставив ліміт на поповнення в місяць майже 300 тисяч, що є високим лімітом, який мене задовільнить.
Тепер щодо мінусів
Ліміт поповнення в терміналах складає усього 5000 гривень, дуже хотілось щоб банк надав можливість на 30 000 гривень на добу, бо кожен раз доводиться звертатися до відділення банку, щоб поповнити картку.
Я виводив раніше великі суми з Букмекерів, при фін.моні мені зауважили, що якщо я продовжу виводити такі суми, навіть сплачуючи податки з виграшів, банк відмовить в обслуговуванні, бо такі операції носять великий ризик для банку.
Абанк
Підтримка Абанку 27 марта 2024, 20:01
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ваші питання з запитом моніторингу були вирішені максимально швидко та що розрахований ліміт Вас задовільнив!
Щодо поповнення картки у терміналах, то можемо для цього порадити Вам терміналі City24, де Ви можете без комісії поповнити картку на суму до 5000 грн без ідентифікації та на суму до 30000 грн через безконтактне зчитування картки (NFC). А ще в нас стартує запуск власної банкоматної мережі, яка буде постійно збільшуватись та вже зовсім скоро ми додамо мапу розміщення банкоматів на сайті та у мобільному застосунку АБанк24. В них можна виконувати поповнення карток Абанку на суму до 400 000 грн на місяць, а денний ліміт поповнення 60 000 грн. Сподіваємось що Ви оціните!
Щодо Букмекерів, у зв'язку з тим, що Закон «Про віртуальні активи» не набрав чинності, а при проведенні поточних операцій не дотримуються вимоги ст. 14 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів», а саме, не виконується правило, щоб усі перекази супроводжувалися інформацією про платника (ініціатора переказу), інформацією про отримувача переказу коштів, проведення подібних операцій через рахунки Банку наражає Банк на застосування штрафу зі сторони НБУ
З метою недопущення накладання на Банк штрафів за проведення подібних операцій ми просимо не використовувати надалі рахунки в Банку для подібних операцій.

27 марта 2024, 18:48
Еще один нелепый положительный отзыв Абанка о самом себе .
Тут уже приплели букмекерские конторы , а «положительные » стороны финмона от Абанка -это вообще что то))))

Оказывается финмон в Абанке проводится буквально несколько дней. Вон счастливые клиенты Абанка радостно проходят по три мониторинга за полгода.

Я уже не знаю кто же победит в конкурсе самых нелепых отзывов Абанка)))
Monomah9
Monomah9
27 марта 2024, 18:53
27 марта 2024, 19:31
«Мені у грудні прилетів блок на вхідні операції, я зміг зняти кошти у касі, далі надав документи, та витяги, через 3 години приходить повідомлення у додаток, що обмеження зняті.»

мы верим вам)))
natashaGra
natashaGra
27 марта 2024, 19:25
Финмон в этом банке уж точно не 3 дня. Уже столько об этом здесь писалось. У банка назревают или уже вызрели проблемы. Скоро никакая накрутка отзывов не поможет
28 марта 2024, 20:55
Уважаемый, а банк. Сити 24 терминалы почему-то разные. У меня в Киеве в Атб стоит терминал при пополнении через сити 24 хоть прикладывай хоть не прикладывай карту лимит 5000 гривен. Зато можно подтвердить в приложении и пополнить до 30 000. Тот же терминал в новусе тот же сити 24 Подтвердить в приложении нельзя только звонком и лимит 5000 гривен хоть прикладывай карту хоть нет.
28 марта 2024, 20:57
Найди терминал сити 24 где можно вместо подтверждения по телефону подтвердить в приложении там лимит 30 000. У меня таких терминалов мало. В округе только один в Атб такой

Курс валют в Абанке

EUR 45 45.8