Відгук про роботу А-Банк

Тетяна Волобоєва 20 февраля 2024, 11:38
Хочу висловити подяку співробітникам А-Банк. Маю картки фізичної особи. Після реєстрації ФОП не думала відкривати картку ФОП саме тут. Але після дзвінка відкрила рахунок — настільки просто та ненав’язливо співробітниця розказала про тарифи та послуги.
Часто стала користуватися картками останні пів року. І за чей час кожного разу після спілкування по телефону залишається приємне враження від розмови. Таке відчуття, що я олігарх і є єдиним клієнтом банку.
Нещодавно на вулиці була загублена картка, з якої невідома особа згодом почала здійснювати покупки. Онлайн допомогли перевірити мої блокування карток, на випередження заблокували інші картки, також надали подальші інструкції. Згодом дуже швидко перевипустили картки.
Сьогодні платіж не надходив декілька хвилин, і я почала телефонувати, щоб запитати, можливо, змінилися реквізити картки після минулої втрати. Платіж надійшов, я скинула дзвінок. Через хвилину уже телефонувала співробітниця, чи не потрібна мені допомога, бо виклик зафіксовано. Приємно, не те слово.
Замовляла онлайн довідку, виписку — все надходить онлайн дуже швидко.
До речі, комунальні стала оплачувати також тут, бо майже по всім позиціям нульова комісія. Як і поповнення мобільного — без комісії.
Дякую ще раз. Обслуговування та послуги дійсно на високому рівні.
Абанк
Підтримка Абанку 20 февраля 2024, 11:52
Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування 🥰💚

Pumbovik
Pumbovik
21 февраля 2024, 19:04
Про то что абанк удерживает 30% комиссии при разрыве отношений по собственной инициативе, вам наверное никто не сказал? наверное не сильно будет приятно подарить треть дохода фопа банку просто так

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5