Завжди на зв’язку, або поміч 24/7

Світлана Зембіцька 5 января 2024, 14:12
З цим банком я вже більше 10 років, хоча до відділень зверталась тільки двічі. Чому? Тому що все що мені потрібно, я можу здійснити у своєму смартфоні: додати нові картки, здійснити будь які виплати і перекази, отримати вивиски по кокретному платежу і по рахунку від однієї прації, або за період по рахунку за надходженнями, або за витратами, є чималий перелік депозитних і валютних операцій, які можливо здійснити, проте для мене -літньої особи важливо мати зв’язок з банком.
Я дуже задоволена роботою колцентру банку, який на зв’язку 24/7. Це дуже важливо особливо під час війни, оскільки за відсутності електрики, або інтернету складаються різні ситуації при розрахунках картою в магазинах або при поповненні картки в апаратах самообслуговування. Проте гаряча лінія А-банку завжди відповідає, в будь-який час дня і ночі. Я впевнена, що мої гроші нікуди не пропадуть і двічі не спишуться, якщо в магазині термінал пагано працює. Працівники кол-центру завжди вічливі і спокійно допомогають додавати нові послуги тим, хто не дуже розбирається в роботі своїх телефонів.
Абанк
Підтримка Абанку 5 января 2024, 16:37
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Співробітників! Завжди раді допомогти Вам! 🍏😊

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Завжди на зв’язку, або поміч 24/7