Абанк-найкращій роботодавець!!! Працюю кассиром 6 років, дуже подобається!

Анастасія Миронова 7 декабря 2023, 17:29
Доброго дня! Я, Миронова Анастасія Андріївна, працюю в Абанку в місті Кам’янське Дніпропетрівська обл., пр.Конституції, 17 на посаді кассира 6 років. Мені дуже подобається атмосфера, коллектив, класні добрі клієнти і клієнточки, я люблю людей! У нас дуже гарне начальство ГО у м. Дніпрі на Батумській, 11 касирам завжди все допоможуть, дуже уважні к працівникам, проводять дуже класні навчальні вебінари, бріфінги, конкурси для кассирів, навчальні цікаві квести, касири в захваті! Я дуже люблю свою роботу, на працю іду завжди з посмішкою та гарним настроєм! Дякую А-банку і керівництву за чудову працю і прекрасне відношення до працівників, я щаслива, я в захваті! А-банк-найкращий!!!
Абанк
Підтримка Абанку 7 декабря 2023, 17:47
Ми раді, що Ви в нашій команді та цінуємо Вашу роботу 🥰

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
7 декабря 2023, 23:25
Интересно, а если написать реальный отзыв, то уволят или премии лишат?
Анастасія Миронова
Анастасія Миронова
8 декабря 2023, 12:00
Доброго дня, шановний Moettke) А мене звати Миронова Анастасія Андріївна, і Я написала реальний відгук, і у мее реальні данні (але чому мене не зарахували? — хочу спитати у модераторів сайту ?) Вам складно повірити. але Я з радістю працюю в любимому Абанку з 25 вересня 2017 рокупоки тільки 6 років (можу особисто Вам трудову додати) ніхто мене не звільнив, і я не нікуди збираюсь)) мені все дуже подобається. гарне курівництво, у мене робота з прерасними людьми! Ви це зрозумієте коли до нас завітаєте))! Запрошуємо Вас до міста Кам’яньке до відділення ЦОК № 449 пр.Конституції,17. Вам сподобаэться наше обслуговування, у нас гарний колектив,і дуже раді Вас бачити) шановні дорогі клієнти! наш Абанк- найкращий!
Moderator
Moderator
8 декабря 2023, 12:50
Відповідь надана в приватні повідомлення.
8 декабря 2023, 11:11
Только по работе самого банка этого не видно. И звонят и надоедают , а уж п. 3.3.20 — важнее репутации самого банка. Наверное банкротство не за горами, если так деньги надо клиентов отжать
9 декабря 2023, 15:01
А вот что пишут сотрудники про работу в банке на сайте https://www.vnutri.org/a-bank/. Очень большой контраст между одой и реальностью

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Абанк-найкращій роботодавець!!! Працюю кассиром 6 років, дуже подобається!