Повернення комісії

Psv95 5 декабря 2023, 18:28
Хочу поділитися приємною співпрацею з цим банком щодо вирішення мого питання. Я не знав умови комісій щодо відправки з карту на карту коштів… виявилося що можна тільки 100К без комісії в місяць. На початку листопада я вже переказав 100К і в кінці листопада знову треба було. Зазвичай я перевіряю комісію, бо банк попереджає про неї. Але в цей раз я вирішив використати функціонал повторний платіж. І виявилося що саме в цьому функціоналі тригер до відображення комісії працює тільки після зміни суми… звичайно ж я роблю повторний платіж, тому суму не міняв, комісія не відобразилась і в останньому вікні бачу що відправилось 102К, тобто 2К комісії… я був в шоці… одразу ж написав на підтримку, але це була ніч, я розумію що в ночі люди там не дуже досвідчені і нічого не зроблять) в принципі так і було, чекав відповіді пів години, і мені відповіли що вранці мене наберуть… ну не ігнор і на тому дякую… але далі був приємно здивований, так як банк дійсно зареєстрував проблему мою і мені телефонували кожен день і перевіряли дійсно був баг чи ні… протягом тижня розбирались і банк погодився що є баг, який будуть виправляти. я повинен був відправити кошти назад і пообіцяли повернути комісію. і дійсно повернули…
Тому як висновок можу сказати, що А-банку ще далеко до Моно, але вони дуже стараються і це помітно, хоч повільно, але по фіналу проблема дійсно було вирішена на спільних умовах)) тому дякую і дійсно раджу цей банк як додатковий до моно))
Абанк
Підтримка Абанку 5 декабря 2023, 19:14
Дякуємо Вам за відгук! Завжди раді допомогти та будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊

natashaGra
natashaGra
5 декабря 2023, 20:31
И как этот платеж на проверку не попал? Тут и за меньшие суммы платежи на проверку отправляют
5 декабря 2023, 21:25
Наверное сфабриковали :D
SergeyNina
SergeyNina
5 декабря 2023, 22:55
Сейчас любой платёж свыше 30к попадает под финмониторинг и проверку До 5к не попадает. 5−30к рандомный финмониторинг как повезет
6 декабря 2023, 8:54
Та не, я думаю дело в кол-ве транзакций и сумме, если сумма по типу 7335 или 8664 это может быть подозрительно) А если ровные суммы то думаю проблем будет меньше)

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43