Фінансовий моніторинг

DimidCv 1 декабря 2023, 11:59
Маю доволі довгий досвід співпраці з банком як фізична особа. Тому вирішив відкрити рахунок ФОП саме в, А банку, тому що не було жодних проблем і непорозумінь за цей час співпраці.
Та все змінилось коли дійшов час до зарахування коштів на рахунок ФОП по договору співпраці. Сума не маленька і звісно потрапила під фінмоніториг. Не бачу в цьому нічого незвичного чи дивного.
Але є одие дуже вагомий мінус, це — одна відповідь з банку в день на електронну адресу.
Не розумію, чому банк відповідає лише раз на день і то, тільки через добу після відправленого мною листа, і ні хвилиною раніше.

Для моніторингу надав всі документи та пояснення (а запитань було ой як багато, і на поб думку — не всі зовсім по темі, але нехай).

Після того, як прочитав відгуки, вже боюсь, що банк зарахує кошти на рахунок але потім розірве ділові стосунки і буде вимагати 30% за переказ коштів, а це добрих 600тис грн при моїй сумі. Тому попередив, що якщо наданих мною пояснень та документів буде не достатньо, то краще нехай повернуть кошти відправнику, а не зараховують на рахунок, а я знайду інший банк, в якому немає таких ризиків та такого довгого очікування розгляду питання.
Але сподіваюсь що такого не станеться.

Поки йде 4 день очікування, і якщо надалі комунікація з банком буде заключатись у відповідях 1 раз на добу — чекати я буду вирішення питання ще дуже довго.
Абанк
Підтримка Абанку 1 декабря 2023, 14:36
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть потребувати підтвердження джерела походження коштів.
Акцентуємо Вашу увагу, що тільки у разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, на підставі підтверджених скарг, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Виконуючи Умови та правила та не порушуючи Законодавство, Ви можете бути впевнені, що у Вас не виникне блокування з подальшим закриттям рахунку з ініціативи Банку.
Взяли Ваше питання на контроль та передали на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішої перевірки. За результатом наші Спеціалісти повідомлять Вас.

Danilich
Danilich
1 декабря 2023, 14:39
Поэтому и не надо было открывать здесь фоп, только абанк (30%) и изибанк (20%) сдирают конскую комиссию при разрыве договора. В этих конторах только кредитки держать. Поищите другой банк где нет этой сумасшедшей комиссии
1 декабря 2023, 14:51
Они ссылаются что только по скарге 30% берут) хотя я думаю если с чела сдерут что то)) их засудят 100%)
natashaGra
natashaGra
1 декабря 2023, 19:11
Но в самом пункте о жалобе ни слова, что уже даёт простор для манипуляций
1 декабря 2023, 19:15
Тогда можно скринить их текст и долбить что они так сказали) Просто у нас тупая система правосудия, которая ещё к тому же и стала платной. А плюс ещё адвоката или хотя бы консультацию с юристом провести чтоб рассказал как грамотно заполнить заявление.
1 декабря 2023, 20:11
Такие суммы надо криптой переводить, а не через наши банки)))
В крипте вот держи 50к баксов и никто не спросит де ты их взял_)
DimidCv
DimidCv
1 декабря 2023, 22:36
Хотілось би поділитись, що вийшло в результаті. Банк вирішив ситуацію дуже оперативно. Гроші відправлені назад відправнику, і розірвано ділові стосунки зі мною. Їм не вистачило всіх документів і відповідей на 15 тупих запитань. Що, певно і на краще. Бо відкрив рахунок в іншому банку, і гроші зайшли протягом декількох хвилин без зайвих запитань. Моя порада: якщо ви пояинаючий ФОП і плануєте отримувати за надані послуги гарні гроші - обходьте цей банк стороною.
2 декабря 2023, 9:42
Спасибо) странный банк действительно)

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43