Шахраї з а-банку

Ddoxy 22 ноября 2023, 10:19
Отделение по адресу: Одесса, ул. Конная, 22
Я був ВІП-клієнтом в А-банку, у березні минулого року а-банк розірвав зі мною ділові відносини та закрив поточні рахунки (є довідка) та запропонував вивести залишок на рахунках.Там були копійки, тому я не звертався за перерахунком.Але в липні минулого року, вони відкрили мою платиновою картку без мого дозволу, та почали знов нараховувати плату за користуванням картки платинум, звідки пішли кредитні проценти.Я ні в кому випадку не рекомендую працювати з А-банком та цими шахраями будь-ласка, забудьте про цей банк та обходьте стороною!!!
Абанк
Підтримка Абанку 22 ноября 2023, 13:29
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть потребувати підтвердження джерела походження коштів. Відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11. Банк має право припинити договір в односторонньому порядку. Відповідна вимога була направлена 22 березня через месенджер, який Ви обирали в Банку. На жаль, відповідна заява не була отримана від Вас, так само не було проведено Вами закриття рахунків, тому відбувались списання комісії за обслуговування відповідно до тарифікації Вашої картки в сумі 300 грн/місяць.Обов'язково перевіримо інформацію по цій ситуації та всі шляхи вирішення, за результатом повідомимо Вас.

22 ноября 2023, 10:44
Та ждите до суда и вжарьте их если вы не виноваты и у вас на руках есть документ о закрытии всех счетов))
22 ноября 2023, 19:41
По правилам они должны были перевести остаток на др банк счёт и не смогли видимо закрыть его без перевода, я вообще хз как могли дать довидку о закрытии без перерасчёта остатка на др банк счёт?)

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8