А банк заблокував картку

Vitalikikovlev 21 ноября 2023, 14:28
Доброго дня! Мене звать Яковлев Віталий Анатолійович. Мій рахунок та рахунки моєї родини А-банк заблокував 13.09.2023р. Тому що на мій рахунок і на рахунок моєї родини зайшли кошти в розмірі трьох платежів по 100000грн, загальна сума на картах 300000грн. Ці грощі вісім місяців тому мій знайомий брав в мене в борг. 13 вересня цього року він мені подзвонив і сказав що може повернути мені борг. Я йому відповів що він може перевісти мені грощі на мою какртку, та на карти моєї дружини та тещі, тому що на той момент ми були в різних містах. Він пійшов в відділення, А банку, та зробив перевід через касу банка. Після цього мої картки одразу заблокували.
Мені не одноразово дзвонив фахівець з фінансового моніторінгу з цього номеру телефона +380567964681. І пропонувала зписати кошти з мого рахунку на рахунок якоїсь третьої особи, людини яка потерпіла від шахрайства, яку банк собі вигадав, а не на рахунок людини яка перевіла мені кошти. Фахівець банка мені знов казала що людина яка перевела кошти на мій рахунок шахрай і що йде якесь судове розслідування. Я робітнику банкв сказав, що людина яка перевіла грощі на мій рахунок, рахунок моєї дружини і тещі не має ніяких судових обмежень. Я подивився на Єдиному Контакт — центру судової влади України. І на дюдину яка перевіла мені кошти є тільки одне адмін правопорушення цей витяг я вам відправив в телеграмбот, але адмін правопорушення це не як не може бути шахрайство. Це правопорушення було складено 28.09.2023, а ви мою картку заблокували 13.09.2023. Я так розумію що ви заздалегідь знали що буде факт шахрайства і на п’ятнадцять днів раніше заблокували картки моєї родини. Також я не можу зрозуміти ваш фахівець на моє запитання хто постраждала людина і на яку сумму вона постраждала вдповіла що ім'я людини назвати не може і що людина постраждала рівно на 100000 гривен, що ці кошти були шахрайським шляхом зписані у людини з приват банку. Я попросив співробітника банку надати мені документи, що їде якесь судове проізводство аба данні людини яка як вони стверджують постраждала, на що банк відповів, зо нічого вони надати не можуть. Яке відношення має мій рахунок, А Банка до приват банку, якщо людина поклала грощі на рахунки моєї родини у відділенні А Банку в місті Запоріжжя? І якщо людина постраждала на 100000 гривень чому заблокували картки моєї родини на 300000 гривень? Моя картка і картки моєї родини досі не разблоковані, прошло вже більш двох місців. Скільки ще мої кошти будуть заблоковані я не знаю.
Я надав фахівцям, А Банка всі документи і підтвердження які вони в мене просили але Банк не може надати мені якісь документи, або пояснення зі свого боку.
Мені здається що в цієї ситуації шахрайство лише зі сторони банку. Банк заблокував грощі моєї родини без якихось пояснень та доказів і тільки поопонує мені перевести мої власні кошти на рахунок якоїсь вигаданої людини. Це якийсь жах.
Абанк
Підтримка Абанку 21 ноября 2023, 15:31
Доброго дня!
Банк діє згідно Умов та правил, а саме п. 2.1.3. Права та обов'язки, Банк має право: п. 3.3.18. Призупинити на строк до 180 днів видаткові операції по Платіжній картці Клієнта, операції за якою потрапили на перевірку через сумніви у Банку щодо використання Клієнтом Платіжної картки, дана інформація зазначена у розділі 2. Фізичним особам. Посилання: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-340/?lang=uk
Наші Співробітники вже зв'язувались з Вами, щодо пояснення причини блокування картки. Питання знаходиться в роботі. Банк, зі своєї сторони очікує на рішення суду, тому Вас буде додатково проінформовано за рішенням.

natashaGra
natashaGra
21 ноября 2023, 15:16
В договоре п. 3.3.20 — минус 30 процентов с ваших счетов. Скорее всего именно в этом причина блокировки
Валерка Котовский
Валерка Котовский
21 ноября 2023, 17:48
Только не понятно одно, решение суда по делу клиента которого заблокировали? Или решение суда 3й особы который перевёл ему деньги с приват банка?
Автор поста нам не вракает?)) Ведь банк видит с какого банка пришёл перевод если пополнение через кассу там совсем другое будет писать в приложении ведь…За переводы через кассу не могут заблокировать платежи, так как наличка.
Я думаю всё же он п2п торговал? Зарегал счета на родственников и словил грязи…

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8