Видали зношену купюру $, яку самі потім не прийняли тому що вона зношена

Jurfix 6 сентября 2023, 12:27
Отделение по адресу: Днепр, ул. Независимости, 23
25.06.2023 я зняв свої долари в касі А-Банку за адресою Титова 23, але мені видали зношену купюру у номіналі 10$, зношеність якої я не побачив, пізніше у обміннику мені сказали, що її не приймуть, я подумав: «ну ок, обміняю в А-Банку», вчора 05.09.23, я дав цю купюру своєї дівчині, щоб вона її поміняла, але її відмовились приймати (А-Банк, Богдана Хмельницького 119). Я зателефонував у підтримку А-Банку з проханням пояснити причину відмови, через декілька хвилин мені передзвонила підтримка (Інна, чи Леся оператор підтримки) та повідомила, що відмовились приймати купюру, тому що у них немає грошей в касі. Як мені це розуміти? У відділенні А-Банку в робочий день, в час-пік немає 400грн? Сьогодні я вирішив вирішити це питання і пішов у відділення на Богдана Хмельницького сам, і мені відмовили приймати купюру, тому що вона зношена, чи невідповідає якомусь їхньому стандарту, а на те що я сказав що отримав ці гроші від самого А-Банку відповіли, що це неправда і я взяв ці гроші десь у іншому місці. Ось так А-Банк обкрадає людей, видаючи купюри, які ніхто, навіть вони самі не приймуть, сподіваюся більше з ними не працювати, та переходити на зйом в універсал банк.
Абанк
Підтримка Абанку 6 сентября 2023, 15:38
Доброго дня!
Банк здійснює свою діяльність відповідно до вимог Положення про структуру валютного ринку України, умови та порядок торгівлі іноземною валютою та банківськими металами на валютному ринку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 02.01.2019 N 1 (далі — Положення № 1).
Ви звернулися до відділення банку з банкнотою іноземної валюти, яка мала ознаки зношення, а саме загальні забруднення, включаючи ті, що спричиняють люмінесценцію паперу в ультрафіолетових променях.
Касир не змогла прийняти від Вас банкноту іноземної валюти, що має ознаки пошкодження, оскільки А-Банк на сьогодні не працює з банкнотами інкасо.
Відповідно до Постанови НБУ №76 «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок організації касової роботи банками та проведення платіжних операцій надавачами платіжних послуг в Україні» від 20.06.2023 р. банкноти обпалені, пропалені, трухлі (пошкоджені внаслідок тривалої дії вологи, різних рідин, хімікатів або з ознаками гниття), підпадають до критерію інкасо.
Ми перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки на коректність консультації.
Щиро сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.

Lolik1837
Lolik1837
6 сентября 2023, 13:16
Для, А банка это нормально. Это только в проплаченных отзывах его посипак, А банк самый золотой и лучший
6 сентября 2023, 16:44
Тобто А-Банк видає людям «банкноти інкасо», але він їх не приймає, навіть при поверненні їхньої ж банкноти (висновок із відповіді банка). Ви (банк) написали мені теж саме, що написав я, ніякого вирішення проблеми, ніякої клієнтоорієнтованості, я все ще почуваю що ви мене обікрали. Гроші я обміняв в Приватбанку, проте часу я витратив дуже багато на виявлення махінаційної схеми А-Банку. Радий що це сталося із маленькою сумою грошей, і сподіваюся, що цей відгук врятує людей від співпраці з А-Банком в питанні роботи з валютою.
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
6 сентября 2023, 17:25
На жаль, перевірити інформацію, чи було отримано купюру у відділенні Абанк, можливість відсутня. Також з зазначеної Вами дати першого звернення минуло досить багато часу, тож купюра могла бути пошкоджена за даний період.
Ми завжди готові йти на зустріч нашим Клієнтам, але в даній ситуації купюра не відповідає вимогам прийняття.
6 сентября 2023, 19:42
Вибачте, я помилився із датою видачі в відділенні на Титова, уточнюю: 25 серпня 2023 року, тобто 25.08, замість 25.06, точний час отримання грошей: 25.08.23 14:02 (вказано в монобанку), 2023−08−25: 02.22 (вказано в квитанції А-Банку). Касир: Оксова Ірина Сергіївна. Квитанція збережена. Якщо будете дивитись по камерах, я прийшов знову приблизно через 20 хвилин з проханням замінити купюру, тому що ту відмовились брати в обміннику. Проте ніхто і не питав чи не помилився я датою видачі, тому що вам це просто не цікаво, і ви не перевіряли записи камер, але якщо зараз перевірете, я буду радий, дякую.
7 сентября 2023, 14:05
Доброго дня, ви будете займатися питанням, або вже закрили очі? Я просто заходжу періодично перевіряю відповіді. Якщо не будете займатися напишіть будь-ласка, якщо будете, то я був би радий почути, що хтось із працівників допустив помилку і ви визнаєте провину, замість обвинувачень мене, що у мене за тиждень забруднилася купюра, яка весь час лежала в гаманці, який лежав у сумці. Буду вдячний за відповідь.
antonov3765
antonov3765
14 сентября 2023, 15:58
Ничего они делать не будут. Неначаси
SergeyNina
SergeyNina
6 сентября 2023, 23:57
Вам было бы проще скормить эту купюру в терминал приватбанка. Но там выдают депозиты ещё более убитыми купюрами. Увы, сейчас нужно проверять каждую купюру. Очень много убитых купюр которые никто не примет у вас потом.
7 сентября 2023, 10:14
Я вже обміняв її у відділенні Приватбанку, де мені задали 0 запитань і заперечень. Проблеми не було б, якщо це я забруднив купюру, але її у такому вигляді як вона є видали у відділенні А-Банку, саме у цьому проблема, вони видали, а приймати відмовились.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
7 сентября 2023, 7:45
Если купюры не синие номерами подряд их все до единой надо светить в УФ с обеих сторон. Терминал также проверяет купюру в УФ и сильно залитую не примет.
Если терминал не возьмет то искать захудалый обменник где не смотрят их под лампой. Обычно там где на поток работают и им плевать, лишь бы визуально норм купюра была. Рынки, вокзалы, метро
7 сентября 2023, 10:15
Прийняли у відділенні привату.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Видали зношену купюру $, яку самі потім не прийняли тому що вона зношена