Картка запізнюється

Oleksii Ch 4 июля 2023, 7:48
Відкрив через Дію рахунок в А-банку, замовив 4.06 картку з доставкою до Стамбулу.
Підтримка каже, що за регламентом випуск картки за кордон це 30 днів: відправка картки протягом 15 днів, доставка ще два тиждні.
В результаті відправили з запізненням — аж 22 числа, до того трекінг був мертвий, а підтримка ще й набрехала спочатку 9.06, потім 21.06, що нібито картка вже в дорозі, просто укрпошта не оновлює трекінг.
За 30 днів картка вже звісно не встигає.
Ось так з негативу починається клієнтський досвід.
Цікаво, що підтримка копіює манеру спілкуванно моно-котиків, але сервіс все ще на рівні «дзвінок з уроку то для вчителя»
Абанк
Підтримка Абанку 4 июля 2023, 10:30
Добрий день! Перевірили інформацію стосовно Вашого замовлення.
Картка була відправлена від банку 10.06.2023 р. Зараз вона на шляху до Вас.
Перший статус по трекінгу УкрПошти дійсно 22.06.2023 р., це дата фактичного відправлення картки від УкрПошти.
Зі свого боку ми опрацьовуємо можливість пришвидшення доставки, однак працюємо через УкрПошту, та вплинути на їх регламенти, на жаль, не можемо. Дякуємо за розуміння і сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Картка ось-ось вже буде у Ваших руках:)

SergeyNina
SergeyNina
4 июля 2023, 23:23
Доставка в Стамбул это около трех недель. Увы, Укрпочта сейчас даёт частичный трекинг, далее все зависит от местной почты в Турции и транзитные страны какие будут на пути. Учитывайте также таможню. На таможне ваше отправлене может лежать неделями.
5 июля 2023, 10:38
Тут було питання до того, що посилка в трекінг потрапила лише 22.06.
Нормальний трекінг Укрпошта дає - я зараз бачу повний шлях.
1.07 вже є оновлення про те що місцева пошта прийняла в роботу. І це незважаючі на Курбан-байрам, коли інші карго-сервіси просто поклали болт на клієнтів на декілька днів =)
Тобто тут 3 тижднями й не пахне, а більше схоже, на те що відповідальний не відправив вчасно.

Я взагалі на цю ситуацію збудився, бо тепер не розумію на що розраховувати в ситуаціях коли доведеться чекати. Якщо пошту відправили як заманеться, може й фінмон буде півроку в разі чого, а бо щось ще.

У співпраці з банком дуже важливо правильно оцінювати, наскільки вони власні регламенти виконують
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
5 июля 2023, 14:13
Банк в кожній ситуації, де є регламенти, намагається виконувати все навіть швидше зазначеного строку. Стосовно ситуації з відправкою, зі свого боку ми опрацьовуємо можливість пришвидшення доставки, однак працюємо через УкрПошту, та вплинути на їх регламенти, на жаль, не можемо. Стосовно зарахувань коштів, згідно зі ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», Банк може запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Регламент перевірки документів за Клієнтом 1 календарний день.
15 июля 2023, 18:13
Продовжуючі тему дати передачу Укрпошті — на конверті стоїть штемпель 22.06.2023
Тобто як я і казав не Укрпошта винна в затримці, а просто хтось забив болта вчасно передати в доставку.

А те в якому вигляді прийшла картка — взагалі тема для окремого відгуку на одиницю. шкода, що його не буде зараховано, бо я вже залишив один відгук.
ch777
ch777
5 июля 2023, 16:43
У країні йде війна, авіасполучення не працює, яке б пришвидшило доставку, усі працюють як можуть, банк відправив картку вчасно. Взагалі не зрозуміло, у чому він винуватий через служби доставки та вимагати якісь терміни доставки. Замовляйте кур'єрську доставку DHL за 100$ та будуть вам вчасні строки…
5 июля 2023, 17:44
Бачу, ти почав трохі фільтрувати «базар»
Цілющі бани — чи не панацея =)

Перш за все, то взагалі не твоя справа.
По-друге, це все ще не твоя справа.
По-трете, терміни і вартість доставки не я вигадав.
І останне: якби відсутність авіасполучення відігравала в ланцюгах логістики таку катастрофічну роль, русня б вже в камінний вік скотилася. А ми ж не русня, ми значно кращі, тому всі давно налаштували швидку доставку комбінованими методами.

Але ти продовжуй себе ганьбити поведінкою 16-річного підлітка.

Курс валют в Абанке

USD 39.3 40