Недовіра банку

Boris Tzaruk 21 июня 2023, 12:42
Отделение по адресу: Житомир, ул. Небесной Сотни, 3
Я є клієнтом Monobank і А-Банк являється банком партнером.
Поперше, мені несподобалось що банк почав переманювати в свій банк.
Подруге, 12 липня 2022 проходив в А-Банку варифікацію потратив 10−15 хвилин (для того щоб покласти кошти на монобанк).Дані мої записали зробили фото, внесли в базу даних.
Робив після цього 4 поповнення
-на 3000€ (12 липня 2022 р)
-на 13470 грн (27 квітня 2023 р)
-на 16050 грн (3 травня 2023 р)
-на 11261 грн (31 травня 2023 р)
А сьогодні 21.06.2023 мені кажуть що мене немає в базі данних і треба знову проходити варифікацію. Ви в це можете повірити що мене немає у них в базі данних. Якщо я в них мав би кридит чи мене вони забули б?
Непрацюйте з такими банками шахраями.
Звонив я в кол центр: співробітник завченими стандартними фразами: «потрібно знову пройти варіфікацію» пояснити чому знову незмогла і не пояснила чому так.
Свої дані неміняв і номера залишились старими.
абанк
Підтримка àбанку 21 июня 2023, 17:54
Згідно Закону України від 28.04.2020 р. № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» проводиться обов'язкова ідентифікація клієнтів по всіх прибуткових касових операціях (в національній та іноземній валюті) на суму, рівну і вище еквіваленту 5 000 грн.
Звертаємо Вашу увагу, що ідентифікація клієнтів, які не мають активних рахунків в А-Банку, проводиться один раз в квартал, а сама процедура проводиться згідно з постановою № 65 від 19.05.2020 «Про затвердження Положення про здійснення банками фінансового моніторингу.»
Обов'язково перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки та сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.

Lolik1837
Lolik1837
21 июня 2023, 13:20
Увы. А банк потихоньку катился и катился вниз. И сейчас совсем спаскудился
SergeyNina
SergeyNina
22 июня 2023, 0:42
Открываете карту зелена можно виртуальную вообще открыть и проблема с идентификацией решена

Курс валют в абанке

Курс валют в абанке