Будьте готові до несподіванного блокування всіх карток з незрозумілих причин

prokopse 14 июня 2023, 13:42
Моя мама написала з мого смартфону у вайбер-чат підтримки по своєму питанню. Після чого банк без попереджень заблокував всі мої картки. Мама навіть не заходила в мій кабінет в додатку а-банка, просто написала в вайбер-чат своє питання, звісно представившись. Мотивація банка: мій смартфон попав у руки іншої людини. Ну, так це звичайна ситуація, тому що інша людина (зокрема, батьки-пенсіонери) може навіть не мати смартфона, а в свій кабінет заходити через додаток на моєму смартфоні, якщо треба. Це дозволяється… Будьте готові, що ваші картки несподівано будуть заблоковані через якусь примху консультанта, і вам доведеться перевипускати картки, і скрізь міняти свої реквізити.
Абанк
Підтримка Абанку 14 июня 2023, 16:52
Доброго дня!
Дякуємо за прийнятий дзвінок. Нам дуже шкода, що дана ситуація спричинила незручності.
Захист Ваших рахунків є нашим пріоритетом, тому Співробітник намагалась вберегти Вас від можливих шахрайських дій.
Ми перевіримо звернення та коректність дій нашого Співробітника, для того щоб вжити необхідні заходи, якщо це потрібно.
Дякуємо Вам за розуміння та сподіваємось на подальшу співпрацю.

natashaGra
natashaGra
15 июня 2023, 15:04
Как по мне так один из самых «неадекватных» в этом отношении банков. Блокнуть ни за что, разорвать сотрудничество элементарно. А приписка про дальнейшее сотрудничество — ну вишенка на торте. Бежать надо подальше от таких
Jokets
Jokets
16 июня 2023, 8:26
«Це дозволяється» цікаво, що як раз таки зі сторони банку ЦЕ І заборонено з міркувань безпеки, не можете ви зі свого пристрою користуватися 2 акаунтами одночасно.
prokopse
prokopse
4 августа 2023, 13:32
Якби це було заборонено, то це було б зроблено технічно неможливо. Та і в інших банках це скрізь звичайна річ. Ви можете зайти в свій особистий кабінет через сайт банка з будь-якого ПК, де є інтернет. Так само через додаток.
18 июня 2023, 20:17
Поддерживаю — неадекватная блокировка карт.
А чтобы разблокировать — это целая эпопея!
Зайти в приложение и из приложения сделать ВИДЕОзвонок — этого, оказывается, мало им для идентификации! Им еще нужна точная модель телефона, с которого происходит звонок. Если не знаешь — карта остается заблокированной)))))))))))))))
18 июня 2023, 21:13
Ну и вишенка на торте — когда владелец Сяоми Редми 5 сказал, что у него смартфон Сяоми, ему ответили — нет, неправда)))))))))))))

Абанк, вы неадекваты!!!

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Будьте готові до несподіванного блокування всіх карток з незрозумілих причин