Махінації з обмінним курсом при знятті грошей з картки

Павло Мокрієнко 18 мая 2023, 16:58
Отделение по адресу: Киев, ул. Антоновича, 122
Знімав гроші з картки в країні Азії. Банк списав занадто велику суму. Почав розбиратись і дійшов висновку, що платіжна система порахувала списання в долларах (за 10 років і сотні знять коштів з карт різних платіжних систем і банків завжди списувалися доллари), а банк списав цю суму з картки по курсу Евро.
У мене є впевненість в моїх висновках, тож я написав в чат банка з пропозицією все перевірити і надати якісь докази правомірності саме такого списання. Банк пообіцяв розібратись і дати відповідь до 17 травня.
З огляду на те, що відповіді я не отримав, і на те, що зараз за кордоном знаходиться велика кількість наших співвітчизників, вирішив повідомити клієнтів банка як поточних так і потенційних, що в таку саму халепу можуть вскочити і вони.
Ну і також спробую подати скаргу в НБУ. Питання не тому, що в мене вкрали 300 грн., а в принципі і абсурдності того, що відбулося.
Абанк
Підтримка Абанку 18 мая 2023, 18:48
Доброго дня!
Стосовно зазначеної Вами ситуації, до Банку надійшов запит на списання в євро, оскільки оригінальна валюта країни в якій Ви здійснювали операцію відрізняється від доллару/євро, за умовами розрахунків карткою VISA, конвертація відбувається в евро.
Щодо надання письмової відповіді, Ваше питання в роботі, відповідно до чинного законодавства регламент надання відповіді складає 30 днів. Ми перепрошуємо, що наш Співробітник надав Вам інший термін та пропрацюємо цю ситуацію для її неповторення.
Більш детальну інформацію надали Вам в месенджер Telegram.

19 мая 2023, 9:24
Доброго дня.

Ви стверджуєте щось не надаючи доказів. Я так само стверджую протилежне. Тож чекаю від вас офіційного листа і буду просити НБУ впевнитись в тому, що ваша версія правдива.
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
19 мая 2023, 12:45
Доброго дня!
Лист буде відправлено, згідно з вказаним регламентом.
22 мая 2023, 12:20
Пару днів тому спілкувався з вашим представником. Вона пропонувала мені 300 грн, щоб я закрив рота?

Ви серйозно?
SergeyNina
SergeyNina
19 мая 2023, 20:44
Нбу ничего сделать не может. Карта долларовая виза, оплата в долларах за товар из Китая. Оплата всегда шла в долларах. Списывается сейчас сумма в Евро и что хочешь то и делай. Пришлось делать заказ с эмулятора рискуя получить блокировку
Arrow186
Arrow186
19 мая 2023, 13:39
Свій відгук потрібно було починати зі слів я втік з України, користуюсь і далі Українським банком і мене барана банк пістриг, а щодо звернення в НБУ, то заодно уточніть коли нарешті вони зроблять норм продажу монет через свій офіційний сайт, бо якщо вони так само розглядають скарги як продають гроші, то можете з нею сходити в туалет.
22 мая 2023, 12:18
Вам може повторити те саме, що і попередньому борцю за справедливість.
22 мая 2023, 12:16
Почав відгук інакше, ваша правда. Давайте так, я втік з України вже не один раз, але кожного разу повертався. Втім, маючи можливість «втекти» з країни з самого початку, я був тут до тих пір поки русня була під Києвом. І їжджу за кордон саме для того, щоб мати можливість допомагати Армії грошима, якщо вже не можу на фронті.

Так вам більше підходить? Наступного разу, коли буде бажання блиснути дотепністю, спробуйте робити це так щоб не виглядати бовдурем.

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.3 40

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.3 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Махінації з обмінним курсом при знятті грошей з картки