Хто ставить задачі програмістам?

vitaldes 5 августа 2022, 20:02
От наскільки мені подобається спілкуватися з персоналом, А банку вживу, настільки мені не подобається банк в віртуалі.
Почнемо з додатка. Банк розпочав широкео бговорення і тестування додатку в ФБ, зробили класнючий додаток, потихеньку полірували легкі шороховатості і раптом ФІГАК — віроломно, без оголошення… викотили новий інтерфейс.
З точки зору логіки він не гірший старого. Але з точки зору юзабельності…
Все заточено під темну тему інтерфейсу. Там воно виглядає чітко і контрастно. Але ж не всі люблять темну тему.
Сполучення кольору тла і суми приходу — світло-зелене на світло сірому не видно при крупному розмірі шрифта і зовсім не видно при малому. Причому крупний шрифт у них появився не так давно. Бо я вигризав його з підтримки цьогоріч, причому вони заявили «додаток більше змінюватися не буде».

Сайт. Платежі.
Комуналка. При виборі любого пункту в домоволодінні сторінка оновлюється на рівень догори і знову ганяй мишку щоб черговий раз клацнути на наступному пункті. Сходіть на екскурсію в комуналку привата. Зробіть як у людей для людей.
Оплата газу. От на фіга вам там показник лічильника? Я плачу до 20, показники передаю до 5 на сайт 104. У вас я можу писати любу цифру. Сума приходить від постачальника, ви її на сайті НЕ ФОРМУЄТЕ.
Платіж рахунку. От навіщо там номер телефону? Чий номер має бути? Якщо мій як платника — агов, я на сайті, залогінився телефоном. Ви не можете витягнути його в себе? Отримувача? Ну, не так багато я бачив рахунків з вказанням телефона головбуха. Точніше ні одного.
Абанк
Підтримка Абанку 5 августа 2022, 20:53
Доброго дня!

Ми поважаємо вашу думку, але робимо додаток таким, щоб він подобався більшості наших клієнтів. Ми проаналізували поради тестувальників та максимально втілили пропозиції. Також повідомляємо, що старий інтерфейс буде відключено вже восени.

vitaldes
vitaldes
6 августа 2022, 17:25
От про поради тестувальників і більшість клієнтів - то непробиваємо.
Про старий інтерфейс мене попередили. Після того як зробили можливість збільшення шрифта ваша непробиваємість щодо грусно-світло-зеленого на світло-сірому стала не такою критичною.
Можете ж коли захочете.
А давайте опитування серед клієнтів банку проведете. ото в тій групіі «тестувальники А-банку» у фесбуці. Чисто про шрифти і кольори.
А з сайтом вашим я проблему вирішив просто — плачу комуналку на 4 адреси через приват. Є комісія, по гривні за платіж, але мій комфорт вартує тих пари гривень.
І вони базу комунальних платежів без бекапу не роняли на відміну від декого.

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Хто ставить задачі програмістам?