Кому війна, кому мать рідна.

Дмитрий Кравченко 2 апреля 2022, 11:19
Отделение по адресу: Киев, ул. Загоровская, 8-10-А
Мародери під час війни не тільки серед загарбників- а й серед своїх. Їх лов’ять та прив’язують до столбів. Там місто і цьому банку. Бо коли під час війни в Києві не працюють відділення банку, не працюють автомати поповнення і-bох, цей банк запропонував мені поповнити кредитку через Изи-Пєй, де за 500грн беруть 25 грн комісії, тобто 5 %. Бо наразі війна. І якщо Моно банк у такому ж стані повертає комісію кеш беком, то А-банк, не забезпечивши свої ж норми «безкоштовного поповнення» з радістю нараховує відсоткм на всю суму забаргованості. А, наприклад, Приват чи Ощад, у яких і відділення і термінали працюють, скасували нарахування відсотків до червня.
Оце підтримка, оце справжній український банк. СЛАВА УКРАЇНІ, СМЕРТЬ ВОРОГАМ,
Абанк
Підтримка Абанку 2 апреля 2022, 13:52
Доброго дня! Нам шкода, що у Вас склалося таке враження.

Насамперед хочемо звернути Вашу увагу, що Банк не порушував чинного законодавства та дотримується рекомендацій Національного Банку України, виконуючи свої зобов'язання у повній відповідності. Механізм кредитування в Банку тісно пов'язаний з іншими банківськими програмами (депозити та ін.), неповернення наданого кредиту, відсотків та винагород може негативно позначитися на функціонуванні Банку в цілому.

Розуміючи ситуацію, що відбулася, ми пішли назустріч Клієнтам і надали кредитні канікули з перенесенням обов'язкового платежу. У разі не внесення жодних платежів пеня та штрафи не нараховуються, невнесення платежу не впливатиме і на Вашу кредитну історію. Але при цьому інші умови договору залишаються незмінними, тобто нарахування та списання відсотків проводиться у стандартному режимі.

Ми просимо Вас погашати заборгованість у міру Ваших фінансових можливостей та разом з Вами сподіваємося на якнайшвидшу стабілізацію ситуації в нашій країні.

2 апреля 2022, 13:13
Они написали, что проблема решена. ПРОБЛЕМА не решена. Вы обобрали всех своих клиентов ради небольшой прибыли. Позор вам , мрази и мародеры.
Moderator
Moderator
2 апреля 2022, 13:45
Ответ предоставлен в личные сообщения.
2 апреля 2022, 14:29
Ответ они предоставили почему-то в личные сообщения, где не то что признают свою подлость, а надеются на продолжение работы. В одном ответе они уже написали : НЕПОВЕРНЕННЯ НАДАНОГО КРЕДИТУ МОЖЕ НЕГАТИВНО ПОЗНАЧИТИСЯ НА ФУНКЦІЮВАННІ БАНКУ. Только забыли, что я как раз хотел вернуть кредит, да не смог. А воспользоваться войной и незаконно начислить проценты - это позитивно позначиться. Яся країна бідує, а А-банк наживається. МАРОДЕРИ.
2 апреля 2022, 14:38
Забыл уточнить. Это не у меня «склалося таке враження». Это все скриншоты нашей переписки в Вайбере, выписки по карте, мое открітое письмо Нацбанку и Прокуратуре да даже эти отзывы на Минфине — это не просто ВРАЖЕННЯ, это доказательства вашего мародерства. Замрите в ожидании, негодяи. .
СЛАВА УКРАЇНІ

Курс валют в Абанке

USD 40.4 41

Курс валют в Абанке

USD 40.4 41
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Кому війна, кому мать рідна.