Taras Kramarets 22 февраля 2022, 15:00
Простояв у черзі до каси там отримав відповідь щоб оплатити вам потрібно авторизуватись йдіть до дівчинки, а паспорт як документ вже не діє!!! НБУ зверніть увагу на цю ницу компанію! їм не місце на банківському ринку особливо займаючись буквоїдством, тому що для того щоб ідентифікувати клієнта достатньо предявити документ що я і погодився зробити та мені про якісь карти шмарти я сам в праві обирати як мене ідентифікувати я ж не відмовляюсь надати документи!
Абанк
Підтримка Абанку 22 февраля 2022, 16:43
Доброго дня, Тарас!
Перепрошуємо, якщо ця ситуація викликала незручності, Банк керується Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому в випадку здійснення фінансових операцій на сумму понад 5000 грн необхідна ідентифікація особи, яка здійснює операцію. Процедура ідентифікація містить у собі надання оригіналів документів, фотографування Клієнта, збір додаткових даних для заповнення анкети з подальшим підписанням її Клієнтом.
Надання паспорту касиру не є достатнім для проведення даного платежу. Рекомендуємо звернутися до відділення повторно для проходження ідентифікації та можливості проведення оплати.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Простояв у черзі і отримав відповідь щоб оплатити вам потрібно авторизуватись паспорт як документ вже не діє