заблокували карту

andriy0409 19 февраля 2022, 20:54
заблокували карту написав в чат спитав причину
Ваша карта заблокована на проведення операцій (таких як: зняття готівки, проведення платежів, здійснення оплат в інтернеті і торгових точках) після проведення операції на вашу карту. У банк надійшла інформація від відправника, про не підтверджену операції з його на Вашу карту, проводиться службове розслідування. 16/02/2022 11:59:44, Общая сумма 9900
сказали на почту відправити документи як я отримав кошти, звісно ж я зразу їм все відправив і пояснив що я отримав кошти за продажу криптовалюти і прикріпив скріни, як саме я отримав дані кошти сказали очікувати три дня, протягом трьох днів зателефонують сказали, лист вони получили і сказали що передали відповідальним співробітникам … проходить три дня пишу знов на рахунок моєї справи відповідає оператор що вони неполучили листа, я оператору показав скрін коли і зякої почти я відправив, і як на диво він він сказав те саме що попередній оператор, що передав інформацію відповідальним і тепер час очікування вже 5 днів… як ви ставитись до своїх клієнтів вони заблокували мені 66 тис і навіть недумають розглянути справу, повідомлень з почти нечитають, бачу вмене один варянт остався звернусь в вітділеня і суд.
Абанк
Підтримка Абанку 20 февраля 2022, 9:27
Доброго дня! Шкода, що виникла така ситуація. Деякі платежі дійсно можуть потребувати додаткової перевірки. Обов'язково перевіримо інформацію по зазначеній ситуації й будемо раді допомогти. Просимо надати нам відповідь у приватному повідомленні.

Владимир Козимиров
Владимир Козимиров
20 февраля 2022, 0:14
З, а банком, приватбанком, восток, лучше не иметь дел
20 февраля 2022, 9:00
Володимир, підкажіть, будь ласка, детальніше, яка саме ситуація вплинула на Вашу думку стосовно нашого Банку?
20 февраля 2022, 9:33
Номер телефону я надав, чекаю рішень від вас
20 февраля 2022, 9:48
Номер телефону я надав, чекаю рішень від вас, як так можна ставитись до клієнтів
20 февраля 2022, 10:33
Дякуємо. Ми перевіримо інформацію і повідомимо за результатом.
27 марта 2022, 11:41
Позвонив представник банку абанку сказав що я можу зняти кошти і закриють рахунок, я пішов в банк, а в банку далі говорять що надані документи непідійшли як підтверджуючі і сказали що я маю повернути кошти у сумі 9900 грн. інакше я незнімлю гроші свої так як на карті є ще мої кошти 50 тис грн які до справи невідносяться. в общому банк мене дальше обманув вже 3 місяці утримоють мої кошти. я вже з того всього погодився повернути тих 9900 грн непонятно обше чи власник карти написав заяву в поліцію в банку ніякої інформації немають і незнають ,банк мошеніків буду звертатись до суду, незвязуйтесь з цим банком йому не місце в Україні

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке