Жахливе обслуговування

VFPZH 21 декабря 2021, 13:44
21 грудня 2021 року мені, як і іншим мешканцям Святошинського району прийшлося з самого ранку відчути грубе і хамське відношення працівників відділеня № 103 м. Києва, (а може і не № 103, так, як на вхідних дверях відділення відсутній, саме цей показник), що по просп. акад. Паладіна, 22.
1. Відділення відкрилося із запізненням.
2. В приміщені вже знаходилася постороння особа, яка стала претендувати та вимогати бути першою до каси.
3. Більше 10 хвилин ми чекали на появу касира відділення, а коли та появилася, то 10−15 хвилин у приміщені каси проводилися якісь невідомі операції.
4. На зауваження до керівника відділення Марини Володимирівної, щодо прискорення роботи касира, на свію адресу одержав брудну лайку і повчання, як мені жити, так, як касир Корнійчук Зінаїда Вікторівна проживає поза межами Києві (у Бучі), так, що нічого нам відкривати рота.
5. Після такого «теплого» обслуговування, я запізнився на роботу та настрій був змарнованим на весь день!
Абанк
Підтримка Абанку 21 декабря 2021, 18:15
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук та прийнятий від нас дзвінок.
Ми перевірили інформацію по Вашому питанню та надали Вам відповіді в особистій розмові.
Приносимо вибачення за незручності в цій ситуації, зробимо все щоб Ви отримували лише позитивні емоції від обслуговування. Всі Ваші зауваження та побажання вже були розглянуті.
Дякуємо Вам, сподіваємось на подальшу співпрацю.

Курс валют в Абанке

USD 40.4 41