Мошенничество

karinaostapiv 6 декабря 2021, 0:01
Дівчина з номером карти 4323 3570 2275 6312 отримує кошти на карту і не відправляє товар, одразу блокує. Інстаграм Vika_shop01
Абанк
Підтримка Абанку 6 декабря 2021, 15:02
Доброго дня! Зі свого боку ми зафіксували факт шахрайства. Також просимо Вас звернутися до служби підтримки Вашого банку для подання заявки через офіційні канали комунікацій між банками та до правоохоронних органів для подальшого розгляду. Для уточнення додаткової інформації просимо Вас відповісти в особистому повідомленні.

maria1992
maria1992
6 декабря 2021, 14:47
Ваш відгук зберіг мої гроші, щиро Вам дякую) Я збиралась замовити на сторінці інстаграм moda. shop_ua, вислали карту на оплату 4323 3570 2275 6312. Але сторінка інстаграм викликала багото сумнівів…вирішила в гуглі провірити карту і була в шоці, знайшовши Ваш коментар… добре, що моя інтуіція мене не підвела.Також вияснила, що користувач цієї сторінки постійно змінює назви (ось одні із них mironova. style2020, marina_onlinshop, elite_style_shop та багато інших) у сторінки Vika_shop01 аналогічно (style_in_uashop, madina_style_shop, online_style_madina…) а ще у користувачів цих сторінок немає взагалі можливості писати коментарі, та брехливі відгуки. Намагалась поскаржитись в інстаграмі на них, але пише дія не можлива. Дуже прикро, що Instagram не захищає своїх користувачів!!!БУДЬТЕ ПИЛЬНІ ТА УВАЖНІ ТА НЕ ПОПАДАЙТЕСЬ НА ШАХРАЇВ Instagram!!!

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке