Жахливе обслуговування

MykolaUA333 7 ноября 2021, 11:48
Звернувся до онлайн чату, надав запитання стосовно документів, які підтверджують джерело походження коштів. Оператор Родіон не надав нормальну відповідь, я не зрозумів що робити у випадку який я описав, максимально жахливе обслуговування. Не рекомендую користуватись продуктами цього Банку
Абанк
Підтримка Абанку 7 ноября 2021, 20:25
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук, ми щодня прагнемо покращувати наш сервіс та надавити лише якісне обслуговування.
Ми обов'язково перевіримо Ваші звернення в підтримку, після чого буде прийнято управлінське рішення.
Якщо ж у Вас залишились додаткові запитання до Банку, будемо раді зв'язатись з Вами та надати консультацію, для цього достатньо надати номер телефону в особистому повідомлені.

7 ноября 2021, 12:45
На моє звернення стосовно документів які підтверджують джерело походження коштів при виплаті з сайтів онлайн казино, сайтів зі ставками (Паріматч, Фавбет та інших), криптовалютних бірж (Бінанс, та інших) оператор Родіон не надавши відповідь на чітке запитання залишив діалог, а оператор Ольга більше години не мала можливості надати внятне роз‘яснення. Я неодноразово просив уточнювати відповідь, на що наприкінці діалогу було надіслано незрозумілі документи. Близько 12:30 аби як мені надали відписки з яких я можу мати хибне уявлення чи отримаю взагалі я свої кошти. Прошу розглянути дану ситуацію і навчити операторів зичливості та емпатї у діалогах з робочих питань.
Upsing
Upsing
13 ноября 2021, 14:11
Аналогично, год назад попал под лимит 90к (3400$ за 2 месяца, смешной лимит, сейчас даже школьник может заработать больше в интернете за месяц) тоже со ставок поднимаю, требуют таки документы: Це може бути один із таких документів (хоча перелік не є вичерпним):
довідка банку про наявність депозитів у минулому (за останні 5 років);
довідка про доходи за місцем роботи або за місцем отримання соціальних виплат. Цю довідку Ви можете отримати у свого бухгалтера;
виписки банків і договори, якщо Ви отримали дохід за виконання робіт, послуг тощо;
документ, який би показав, що Ви продали будь-яке майно (рухоме, нерухоме, авторські права тощо);
документи про отримання страхової суми, дивідендів, спадщини, виграшу в лотерею;
кредитні договори, договори позики, в яких Ви є позичальником;
декларація про доходи з відміткою податкової.

в итоге говорю что со ставок выигрываю, они сказали что нельзя выводить, так как это не законно, как закон приняли, я им пишу теперь можно?- они перестали отвечать (игнор). стараюсь теперь на а-банк не выводить
7 ноября 2021, 14:11
Оператор Ярина подала скаргу на своїх колег, за моїм проханням. Прошу надати їй бонус або премію!

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке