Забокували карту

Aleksandr727 2 июля 2021, 9:36
Добрий день. Заблокували карту за те що поповнив з кредитних коштів на суму 10000 ігровий сектор. Перед тим як заблокувати карту не подзвонили і після того не подвонили, я сам їх набрав
Вимагають щоб я з ними поговорив по вайбер. Я не погодився, приїхав у відділення думав там востановлять доступ. Там не змогли це зробити. Я не збираюсь поповнювати їхню карту поки не розблокують до 25 липня буду чекати потім збираюсь подати до суду із за блокування карти без мого відома і те що я був у відділенні і провів там більше півгодини. Допоможіть вирішити це питання так як колцентр банку веде не адекватну політику.
Абанк
Підтримка Абанку 2 июля 2021, 15:17
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук. Приносимо вибачення за незручності, дійсно з метою збереження і безпеки Ваших коштів деякі операції можуть вимагати додаткового підтвердження. Ми перевіримо інформацію по даному питанню та зв'яжемось з Вами.

Aleksandr727
Aleksandr727
2 июля 2021, 20:18
Пункт договора где я должен с вашим банком связываться в онлайн режиме? И чем мой приход в банк и ответ и что я сделал эту операцию и подтверждение моей операции вашим *** в чате и приятному менеджеру в банке не подходит?
ivanfl
ivanfl
3 июля 2021, 21:21
Согласно внутренней политике а-банка, оплата на игровых сайтах приводит к отнесению Вас к категории клиентов «с высоким риском», есть вероятность того, что вам не разблокируют карту, а вовсе откажут в дальнейшем обслуживании
Upsing
Upsing
5 июля 2021, 6:59
Действительно ли так? а-банк?

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке