Надійність А-банку

ikorl130 19 июня 2021, 15:05
Я менше одного року користуюсь цим банком і ось мій вивод щодо цього банку. Обслуговування — відмінно. Без зайвих питань з повагою оформлені картки. Щодо кредиту. Банк дотримується умов договору. Настав час коли нараховувались 4 відсотку, банк картку не заблокував, можна користуватись кредитом. На відміну від монобанка, в А-банку можна знімати або ж поповнювати кошти на кредитну картку. В моно там можна лише раз зняти потім треба всю суму повернути. Мій кредитний рейтинг 70 відсотків, до цього часу я погасив 93000 гривень мікрокредиту за цей рік було взято 110000 гривень кредиту. Єдиний мінус в А-банку в тому що дають лише одну гривневу картку. Бажано щоб в А-банку можна було мати від 2 карток в гривні, бо в Приватбанку в мене вкрали 1100 гривень з картки, картка ще одна для оплати в інтернеті, в гривні мені потрібна. Раджу користуватись А-банком, він надійний. Дякую вам за довіру, з повагою Іван Олександрович.
Абанк
Підтримка Абанку 19 июня 2021, 17:31
Доброго дня, Іван Олександрович! Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку. У нас є можливість відкрити дві картки у валюті гривня. Другою карткою може бути картка «Жовта» або віртуальна картка «Жовта».Карта «Жовта» дозволить Вам отримувати Кешбек, при наявності карти «Зелена». Обидві карти абсолютно безкоштовні, детальніше про неї за посиланням: https://a-bank.com.ua/cards/yellow. Ми раді Вашому обслуговуванню в нашому Банку та цінуємо Ваш вибір! Зробимо все можливе, щоб радувати Вас і надалі!😊🍏

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке