Найжахливіший сервіс

SlobodyanOleg 26 мая 2021, 15:57
Я, Слободян Олег, дуже не вдоволений сервісом банку. Мені була потрібна інформація по своїм перерахуванням. Роздрукувавши банківську виписку по своєму картковому рахунку, за жовтень та грудень 2020р. я побачив, що по 4 транзакціям не видно назви Продавця. Я звернувся в чат мобільного додатку А-банку з запитом надати інформацію, а саме: 1. Назву торгової точки, 2. Країну торгової точки; 3. MCC-код торгової точки;
4. Валюту, в якій перераховувалися кошти з рахунку; 5. Назви та місцезнаходження банку, який виступав еквайром по моїм транзакціям які мене цікавили. Інформація необхідна мені для визначення характеру бізнесу продавця та змісту наданих послуг. Оператор Марія створила заявку за № 847153 та сказала, що зі мною зв«яжуться. Дійсно, через деякий час мені зателефонував співробітник банку, та повідомив, що відповідь на запит вони не можуть дати, бо не володіють інформацією і як що я вирішив подати чарджбек, то А-банк може це за мене зробити за 20% від суми. Я відмовився від чарджбеку і знову звернувся до чату А-банку, описав ситуацію, та попросив надати мені відповідь на мій запит, адже ця інформація є відкритою, інші банки України пишуть назву мерчанта, МСС код прямо у виписці. Оператор Марія люб»язно запропонувала мені роздрукувати виписку, бо вся ця інформація начебто там є. На що я сказав, що тому я і роблю запит, бо всієї цієї інформації у виписці немає. Я хочу дізнатись якому мерчанту і з яким МСС кодом попали мої гроші. На що Марія відповіла, що банк не має такої інформації.
Я звертаюсь до Голови правління А-банку Кандаурова Юрія Васильовича та іншим відповідальним особам з проханням, розібратися і допомогти мені у вирішенні мого питання. Прошу дати відповідь на мій запит по моїм транзакціям.
Абанк
Підтримка Абанку 26 мая 2021, 17:41
Доброго дня!
Дякуємо за прийнятий дзвінок від нас. Приносимо вибачення, якщо ця ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми завжди готові йти на зустріч та робити все, щоб Ви були задоволенні. Інформація по транзакціях буде відправлена на Вашу електронну пошту.
Також бажаємо зазначити, що за оскарження транзакції дійсно передбачена комісія відповідно до тарифів Банку: 10% від суми, що оскаржується (мінімум 250 грн, максимум 500 грн). Після відкриття спору, грошові кошти в сумі комісії фіксуються на поточному рахунку Клієнта у вигляді незнижуваного залишку та списуються виключно в разі, коли за результатами розгляду претензії Клієнта оскаржувана операція не скасовується (отримано обґрунтовану відмову в поверненні коштів). Ця інформація зазначена в тарифах карти «Зелена», за посиланням: https://conditions-and-rules.bank.com.ua/media/uploads/Tarif/Zelena_ua.pdf

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке