drlinto 11 мая 2021, 16:42
Отделение по адресу: Киев, ул. Антоновича, 122
Я зареєструвався в цьому банку менше місяця тому, перший день активації, у мене виникли проблеми з банком при вході в Інтернет та здійсненні онлайн-переказу.
Я відчував це, мабуть, для безпеки, я дозволив цьому прослизнути.
Я переконався, що мій денний ліміт становить 100 000 грн, щоб уникнути проблем.
Я здійснив транзакцію, щоб придбати деякі криптовалюти в Інтернеті, з мого рахунку було списано 1000 доларів, але транзакція була невдалою, але дебетована з мого рахунку.
Я зателефонував до служби підтримки клієнтів, і мені сказали почекати 10 днів на скасування.
Я пішов до банку, чиновник банку сказав 4 робочих дні. Зачекавши 5 днів, я був у банку, вони сказали, що слід почекати 30 днів.
Банк повторив ті самі невдалі дебетові операції на суму $ 200, $ 150 і $ 75 відповідно, всі дебетовані з мого рахунку.
Зараз мені зателефонував чиновник банку, і вона каже, що я повинен заплатити 250 грн за кожен спір щодо повернення платежів, і я повинен чекати 55 днів.
Кому зараз вірити? я чув більше 4 різних цитат.
Ніхто навіть не говорить правди.
У мене є банки в кількох нормальних країнах, жоден банк не діє так.
Це найбільша шахрайська галузь в Україні.
Купа злодіїв
Абанк
Підтримка Абанку 11 мая 2021, 20:00
Доброго вечора!
Нам шкода, що дана ситуація доставила Вам незручності.
У випадку якщо кошти були списанні з картки, а отримувач заперечує отримання коштів, Банк за дозволом Клієнта проводить оскарження таких операцій.
Стосовно регламентів, регламент до 10 днів передбачено в випадку якщо сума знаходиться в резерві Банку та у Клієнта є підтвердження відмови операції, регламент до 55 днів передбачено в випадку якщо максимальний термін 30 днів резервування коштів вичерпано та отримувач не надав відмови для повернення коштів, Банк подає диспут на оскарження операції.
Хочемо зазначити, що за заперечення транзакції передбачена комісія Банку відповідно до тарифів Банку: 10% від суми, що оскаржується (мінімум 250 грн, максимум 500 грн). Грошові кошти в сумі комісії фіксуються на поточному рахунку у вигляді не зменшуваного залишку і списуються виключно в разі, коли за результатами розгляду претензії Клієнта оскаржена операція не скасовується (отримано обґрунтовану відмову в поверненні коштів), з якими Ви можете ознайомитися за посиланням: https: / /conditions-and-rules.a-bank.com.ua/media/uploads/Tarif/Zelena_ru.pdf Після відкриття спору сума комісії блокується на Вашій карті і списується тільки в тому випадку, якщо заява не буде підтверджена.
Банк докладе всіх зусиль, щоб допомогти Вам у поверненні коштів. Ваше питання вже на контролі у наших Фахівців, за рішенням з Вами зв'яжеться наш Співробітник.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Ласкаво просимо до найстрашнішого банку в Україні та у світі (подвійний ступінь)