Андрій Марухленко 9 февраля 2021, 18:53
А-Банк — це дійсно Банк, який ЧУЄ клієнта, оперативно реагує і за лічені години вирішує забаганки Клієнта. Причому, зауважу, не проблеми, а саме ЗАБАГАНКИ!
Коротко по суті: 2 дні тому я звернувся в Банк з проханням відкрити віртуальну карту в системі Мастеркард (для браслету XIOMI NFC), так як Банк видавав лише в Візі (бо основна мастеркард). Сьогодні мені перетелефонував Представник Банку і запропонував в індивідуальному порядку переофрмити картку на потрібну систему! Працівником було витрачено майже годину часу (робочі процеси, поганий інет під час розмови…) і я ОТРИМАВ від А-Банк індивідуальний продукт, якого по суті зараз ще нема!!! Став тестувальником.
Якщо чесно, я в захваті від такого ставлення і від такого оперативного підходу у вирішенні питаннь. Так було завжди в А-Банк, але то були «робочі моменти» тестування додатку. А зараз Банк дійсно виконав забаганку. Я впевнений, що жоден Банк і взагалі не кожна компанія в Україні може запропонувати такий сервіс і підхід! Я до сих пір під враженням і це нереально приємно! Це — якісний банкінг і супер індивідуальний підхід до Клієнта! Банк чує Клієнта і це допомагає йому розвиватись дуже стрімко! Дякую!
P.S: Клієнтом Банку я є дуже давно і мені подобається сервіс, я можу довіряти цьому Банку! І Банк дійсно розвивається! Кожне оновлення додатку — це не просто «нова версія», а дійсно щось міняється. А служба підтримки — як чат с другом-айтішніком)))))За мить все зробить!
Абанк
Підтримка Абанку 9 февраля 2021, 18:59
Доброго вечора!😊
Дуже вдячні Вам за відгук, ми задоволені, що нам вдається дивувати Вас та дарувати гарні емоції!💚
Продовжуємо розвиватися, завжди поруч!😎😉

Willer
Willer
13 февраля 2021, 18:37
Подскажите кто пользуется. Где пополнять карту без комиссии и какой процент за снятие наличных?
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
15 февраля 2021, 10:08
Добрый день! Пополнение карт нашего Банка возможно выполнить без дополнительных комиссий за пополнение в терминалах IBox, в нашем приложении АБанк24 с другой карты и в кассах отделений нашего Банка. Вы можете рассмотреть возможность получения карты «Зелена». По карте «Зелена» кредитный лимит до 200 000 гривен. Карта также имеет такие преимущества как:
— кэшбэк до 20%
— оплата с помощью GooglePay/ApplePay
— начисление 7% процентов на остаток собственных средств свыше 100 грн. По данной карте комиссия за снятие личных средств составляет 1% от суммы снятия, хотим добавить, что при безналичных расчетах в торговых точках по карте «Зелена» отсутствует комиссия. Подробнее о карте и ее тарифах по данной ссылке: https://a-bank.com.ua/green/tariffs
Вы можете также рассмотреть возможность получения карты «Жовта» в нашем Банке, по которой отсутствует комиссия за снятие личных средств в банкоматах, подробнее о карте по ссылке: https://a-bank.com.ua/cards/yellow.
Будем рады сотрудничеству с Вами! :)

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Банк ЧУЄ Клієнта і дуже оперативно вирішує задачі, індивідуально пропонує рішення і продукти