Як змінювалась моя думка про А-Банк

TarasBonk 30 октября 2020, 14:04
Отримавши повідомлення банк надає вам кредит в сумі 23000грн.мені сума підходила і вирішив звернутись.швидке оформлення і кваліфіковані співробітники це єдине що було позитивне.нарахували.зняття оплата все добре.наступного дня відїхавши від дому 50км.заїжаю на АЗС даю для розрахунку карточку(мало б бути 20000 приблизно)відмова недостатньо грошей! я??? налічки нема при собі.А ні повідомлення від банку ні в додатку інф.0. тільки -3000.по дорозі до відділення думки різні були які нехоч.у відділені повідомили банк як дає так і можете забрати кредитні гроші.тобто в повідомлені банк вам довіряє.наступного дня довіра банку пропала і гроші.без єдиного повідомлення!!! одним словом заманили.поставили в незручне становище коли АЗС а я без копійки в кішені.зато Карточка надійно думав.стрес на рахунок зникнення з рах.коштів! де? тепер закрию -3000.знав б некридитувався.ну заманили сумою.дали.забрали — наче-вкрали і новий клієнт.А Банк непорушив напевно ніяких умов договору но як клієнт відчуваю себе ошуканим в якомусь роді.нехотілось би отримати нови вигідни пропозиції. І думаю А Банк -А потрібен був мені
З повагою T.Bonk
Абанк
Підтримка Абанку 30 октября 2020, 16:06
Доброго дня! Розуміємо Ваше бажання отримати запас кредитних коштів для особистого використання. Рішення про встановлення суми ліміту приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох чинників — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо.
Відповідно пункту 2.1.1.2.2. Умов та правил надання банківських послуг в А-Банку зазначено, що:« Після одержання Банком від Клієнта необхідних документів, а також Заяви Банк виконує перевірку наданих документів і приймає рішення щодо можливості встановлення кредитного ліміту на кредитну картку. Клієнт дає свою згоду на те, що кредитний ліміт встановлюється за рішенням Банку, і Клієнт надає право Банку у будь-який момент змінити (зменшити, збільшити або анулювати) кредитний ліміт.
Ми детально перевіримо інформацію по Вашому кредитному ліміту і по ситуації з карткою і за результатом з Вами зв'яжеться наш Спеціаліст :)

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Як змінювалась моя думка про А-Банк