Сподіваюсь на професіоналізм А-банку.

Elena210 29 мая 2020, 20:18
24.04.2020р. шахраї з кредитної картки А-банку скупилися на 21000 грн., зробивши 9 оплат. У банку не виникло підозри, хоча вона у мене більше року, але я ні разу нею не користувалася. Через місяць я довідалася, що до цього я маю ще сплатити розстрочку, яку відкрили шахраї 3900р., хоча у відділенні повідомили, що для цього потрібне моє фото. Як таке могло статися? Хтось проводить розслідування? Чи банк зобов'язаний повідомляти мені про платежі, яких я не робила, та жахливі відсотки? Чому Приватбанк заблокував дії шахраїв, ПУМБ розібрався і повернув гроші, лише А-банк не цікавить безпека клієнтів. Хотілося б отримати результати розслідування банком.
Абанк
Підтримка Абанку 30 мая 2020, 12:48
Доброго дня, Олена! Для того, щоб у нас була можливість перевірити необхідну інформацію і розібратися в даній ситуації, просимо Вас відповісти нам в особистому повідомленні.

Elena210
Elena210
7 июня 2020, 21:21
Нікого з А-банку не цікавить, хто неправомірно витратив 21000 грн. кредитних і 3900 грн. якоїсь розсрочки, для оформлення якої потрібне моє фото. Головне, щоб я, не беручи, віддала. Висновок один, грабіжники напряму співпрацюють з банком. В особистому повідомленні поцікавилися номером мого телефону, мабуть, для відмазки, і на цьому все.... Банк шахраїв!!!!!!!!!!

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Сподіваюсь на професіоналізм А-банку.