Відмова в обслуговувані

Олександр Гріщенко 1 апреля 2020, 12:18
Отделение по адресу: Винница, ул. Келецкая, 64
01.04.2020. Вінниця, відділення вул. Келецька, 64. Відмовили в обслуговувані. Причина — відсутність в мене маски.
На моє прохання вказати посилання на документ, що зобов'язує мене носити маску, в відділенні тикнули пальцем на роздрукований лист а4 з написом «без маски не заходити» (суть тексту була така).
За телефоном технічної підтримки мені послалися на постанову КМУ 239 від 25-03-2020, але ця постанова лише вносить зміни до постанови КМУ 211 від 11-03-2020 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». В даній постанові сказано що «провадження банківської дозволяється за умови забезпечення відповідного ПЕРСОНАЛУ засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;» та «Особи, які потребують самоізоляції, зобов'язані утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають, відвідування громадських місць. Дозволяється відвідування у невідкладних випадках місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та закладів охорони здоров'я за умови використання засобів індивідуального захисту та дотримання відстані не менш як 1,5 метра.».
Тобто дана постанова не зобов'язує мене вдягати маску в приміщені банку.
Також є рекомендації МОЗ України (https://www.facebook.com/moz.ukr/photos/a.261895253973587/1489632167866550/?type=3&theater) коли та як необхідно використовувати медичні маски, де сказано, що «здоровим людям носити маску треба, тільки якщо вони надають допомогу людині хворій на COVID-19;».
Виходячи з того, що я не хворію, не перебуваю на самоізоляції, не надаю допомогу людині хворій на COVID-19, не маю ніяких симптомів ГРВІ, роблю висновок, що працівники А-Банку дозволяють собі вимагати від мене що завгодно та вирішувати чи будуть мене обслуговувати чи ні.
Більше з цим банком працювати не буду!!!
Абанк
Підтримка Абанку 1 апреля 2020, 13:30
Доброго дня, Олександр! Для того, щоб ми мали можливість перевірити необхідну інформацію і розібратися в даній ситуації, дайте відповідь, будь ласка, нам в особистому повідомленні.

1 апреля 2020, 12:28
Лучший отзыв месяца а возможно и всего 2020 года...
1 апреля 2020, 12:34
Люди сегодня откровенно не понимают, что если каждый обезопасит сам себя таким простым способом - обезопасит и всех остальных. Начинать надо с себя. И вообще дома сидеть, а не шататься.
1 апреля 2020, 12:57

JareJare, так пусть МОЗ напишет что «Во время карантина посещение таких и таких (или всех) мест только в маске» и тогда вопросов не будет. А сейчас этого нет. Почему?Может не спасет маска? А может еще хуже будет от ее ношения?
Например я не вирусолог, и поэтому просто руководствуюсь тем что на данный момент мне рекомендует МОЗ и КМУ, и от себя ничего не добавляю и не убавляю. Так что я не понимаю?
1 апреля 2020, 13:06
На МОЗ понадейся, да сам не плошай. В данной ситуации лучше перебдеть, чем недобдеть.
Anrey12
Anrey12
2 апреля 2020, 14:40
«Більше з цим банком працювати не буду!!!» І не треба!!!
«...я не хворію, не перебуваю на самоізоляції, не надаю допомогу людині хворій на COVID-19, не маю ніяких симптомів ГРВІ»-
окрім слов, чи можете це довідкою підтвердити?До речі, носії вірусу не одразу мають наявні симптоми...
Ніколи не хворійте та не працюйте з А-банком.
2 апреля 2020, 18:17
Шкода, що у Вас склалась така думка про наш банк, сподіваємось, що обслуговування  в нашому банку надалі буде приносити Вам тільки гарні емоції.
3 апреля 2020, 19:30
«окрім слов, чи можете це довідкою підтвердити?»… мені здається що ви сумуєте за «совком» і часами, коли на все потрібна була «справка».
Але зараз не ті часи, мені не потрібно нічого нікому доводити. І якщо хтось хоче мене звинуватити в чомусь, то нехай це аргументує і доводить.
4 апреля 2020, 10:56
Доброго дня! Ми розуміємо, що є обставини, коли без візиту до відділення не обійтись, саме тому ми дбаємо про безпеку наших Співробітників і про безпеку наших Відвідувачів. Шкода, що у Вас склалася така думка. Зробимо все можливе, щоб надалі співпраця з нами приносила Вам тільки позитивні емоції.
5 апреля 2020, 17:28
А вот Вам такое как Вы беспокоитесь о безопасности своих сотрудников прислали смс мне «Vashe delo po kreditu v A-Banke postupilo v rabotu vyezdnyx grupp. Srochno perezvonite po t.: 7776. A-Bank.» При том что перезвонил на телефон не отвечаете прождал 5 минут слушал ринтонг!!!
5 апреля 2020, 20:35
Добрый вечер! Желаем разобраться в данной ситуации более детально. Предоставили Вам ответ в личном сообщении.
5 апреля 2020, 20:47
Нашли с чем разбираться и на что тратить время...

С понедельника, 6 апреля, в Украине становится обязательным пребывание людей на улицах в масках, как предусмотрено усиленными правилам карантина из-за коронавируса.

В то же время за отсутствие защитного средства граждан могут наказать штрафом. Об этом говорится в разъяснении правительства относительно новых ограничительных мер на период карантина, которые предусмотрены постановлением №211 и будут действовать по 24 апреля.

В частности, в постановлении правительства сказано, что во всех общественных местах необходимо быть в маске или респираторе. А общественное место – это часть любого сооружения, которое доступно или открыто для населения, в том числе за плату (подъезды, подземные переходы, стадионы; парки, скверы, детские площадки, стадионы, остановки общественного транспорта, лифты, государственные учреждения , банковские учреждения, медицинские учреждения и т. д.).

Лучше повесьте выдержку из этого постановления на всех входных дверях всех своих отделений
и если клиент заходит в отделение банка без маски - сразу вызывайте полицию.

Штраф в 17 000 грн клиенту обеспечен...
Если клиент оплатит штраф сразу же через ваш банк - в качестве бонуса
дарите ему одну чистую (ранее не использованную) медицинскую маску.
6 апреля 2020, 0:19
А про передвижение, документы и т.п. почему нечего не написал или это мелочи?

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке