Увага шахраї!

Дмитрий Чибисов 6 марта 2020, 9:49
Отделение по адресу: Житомир, ул. Небесной Сотни, 3
Коли ви приходите у відділенні банку на вул. Небесної сотні 3, міняти валюту відразу міняється ціна купівлі.В моєму разі шахраї заробили 30 грн. Перед тим, як їхати міняти євро сів в подивився в інтернеті де найвигідніші умови обміну і вибрав найближче відділення (а-банку в данному разі) на вул.Небесної сотні 3, перед проходом до каси вісить монітор с курсами валют,інформацію на екрані був підтверджений курс євро 27,4 підійшовши до каси, переді мною була 1 людина, в мене спитала асистент про те чим може допомогти я відповів, що міняю євро, через 5 хвилин чекання, мені в касі міняли евро вже по курсу 27,2.Не рекомендую цей банк для обміну,іноді мені здається, що цю країну вже нічого не врятує, тому що в ній залишилось дуже мало порядних.людей
Абанк
Підтримка Абанку 6 марта 2020, 10:17
Доброго дня! Нам шкода що Ви отримали негативний досвід в нашому банку, ми завжди йдемо назустріч нашим Клієнтам. Ми будемо раді розібратися у Вашій ситуації, і допомогти Вам, надайте нам відповідь, будь ласка, в особистому повідомленні.

troubler
troubler
6 марта 2020, 12:20
Так а в чём проблема не обменивать валюту, если вас курс (новый) не устраивает? мало того, вы в течении 15 минут операцию можете сторнировать. Банк имеет законное право менять курс в течении дня! Отзыв ни о чём

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке