Розстрочка

Sergey1993b 12 апреля 2018, 13:40
Взяли з дружиною вперше розстрочку на дзеркальний фотоапарат(10 місяців по 1140 для повного погашення). Якщо не виплатимо, то потім вже відсотки. По договору, комісія там за 10 місяців лише 10 грн! Ми не вірили, що так буде… Ми платили все вчасно. Після 7 місяців сплати, прийшло повідомлення, що гроші вже не будуть сплачуватись автоматично-потрібно користуватись а-24 або платити у касі. Хоча умови не можна змінювати до закінчення терміну… Але банк нас не обманув. Ми все заплатили, як по договору. Дружина зняла кредитні кошти 500 грн, бо вирішила що це її:). То ми заплатили лише 30 грн комісії. І банк попередив повідомлення, що потрібно заплатити 100 грн обов'язково до 25 числа. Лише не подобається те, що нашої картки немає у а24. Ми вже і у банку писали скаргу,і у гарячу лінію телефонували, немає у базі і все. І ми приходили 2 рази щоб закрити картку, працівники кажуть, що зависає програма, не можуть заблокувати. І в той же день мені змінили кредитний ліміт з 500 грн на 5000 грн. Не хочуть з нами прощатись:)

Курс валют в Абанке

EUR 45 45.8