Хуже банка я ще незустрічав!!

Oleg3338 30 января 2017, 6:18
Видали золоту кредитку з лімітом 500 грн.)))!!! Позор!!! Через місяць знизили до 300 грн!!! Нещодавно до 200грн.))) Пояснення наступне: банк має право на свій розсуд встановлювати кредитний ліміт. Інтернет банкінг не працює досить давно!!! Ліміт на проведення безготівкових операцій встановити неможливо без відвідування банку!!!

30 января 2017, 14:21
«Хуже банка я ще незустрічав!!»- Так возьмите кредит в лучших банках, которые встречали, в чем проблемма?
Интернет-банкинг работает нормально. Пару дней после Нового года проводились сервисные работы, а так все ОК.
1 февраля 2017, 23:45
Ну хто ж заступився б за цим горе-банком як не співробітник цього ж банку. Так звичайно я звернувся до інших банків за кредитом, і постільки поскільки у мене бездоганна кредитна історія отримав бажану суму без перешкод на більш вигідних умовах. Інтернет банкінг на планшетах та смартфонах не працює, зі слів вашого спеціаліста працює тільки на комп'ютері, з сотні фінансових установ тільки у вас так
2 февраля 2017, 20:02
Я не являюсь сотрудником этого банка. Я обычный клиент, который не начинает кричать «караул», по любому незначительному поводу. Не нравится банк — выбирайте другой и не распространяйте недостоверную информацию.
5 февраля 2017, 18:15
Інформація достовірна на 100% що ви співробітник цього горе-банку!!! Якщо банк перестав видавати кредити значить скоро йому конець! ТУДИ ЙОМУ І ДОРОГА!!! Де ви бачили золоту картку з лімітом 200 грн??? уроди!!!
6 февраля 2017, 18:16
На 10000% я не сотрудник банковской системы вообще. Интересно откуда у Вас такая уверенность?
Антон Алексеевич
Антон Алексеевич
28 февраля 2017, 13:08
То что банк не выдает кредиты как раз свидетельствует об обратном, вспомните тот же Михайловский. Так как перед банкротством банк заинтересован набрать как можно больше обязательств и активов, финансы и обязательства привлекались высокими ставками по депозитам и низкими по кредитам.
1 февраля 2017, 23:36
ИБ работает норм.
1 февраля 2017, 23:39
Тільки на комп'ютері, на планшетах та смартфонах ні
2 февраля 2017, 4:26
На смартфоні працює норм
3 февраля 2017, 23:08
Непрацює
3 февраля 2017, 23:04
На комп'ютері
4 февраля 2017, 5:59
Олег, не буду с вами спорить, но с телефона и ноутбука захожу нормально. Если у вас не работает, значит у вас не работает.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Хуже банка я ще незустрічав!!