КредитМаркет

Отзывы о КредитМаркет

Показать другие кредиты

Отзывы о компании — 177

Kseniia942022-12-21 14:59:16
Мала жахливий досвід користування послугами даної компанії. При оплаті на їхньому сайті кошти для погашення зараховуються протягом 2-х робочих днів. За цей час нараховуються відсотки, які компанія відмовляється списувати. Тобто закрити кредит на цьому сайті неможливо!
Більше того, у формі для оплати на сайті написано, що мінімальний платіж має бути 10 грн, але така сума не проходить! Як сказали у підтримці, можна оплатити мінімум 30 грн. Я мала 1 копійку залишку кредиту, тобто мусила б переплатити 30 грн + комісію платіжної системи! Як оплатити потрібну суму — не пояснили, віповіли дослівно «уточнюйте самостійно».
Друга чудова порада служби підтримки була здійснити оплату в відділенні банку або терміналі. Дуже своєчасно, враховуючи, що половина міста без світла.
Спитала, чи є в компанії відкриті соцмережі, сказали, що немає. Знайшла самостійно їхню сторінку на Фейсбуці, хотіла залишити там цей відгук, та його заблокували:( Отже, я просто змушена писати сюда та до НБУ.
Враховуючи, що я не просрочила жодного платежу і закрила кредит досроково, та беручи до уваги загальновідому проблему з електропостачанням, могли б вже просто списати ту нещасну копійку.
Жодної клієнторієнтованості, нікому не радитиму цю компанію.
Marylin19912022-12-14 16:40:50
У 21 році оформили кредит на товар, продавець не дав альтернативи кредитувальника, тож вимушені були оформити в КМ. Зробили десь 5-6 платежів і тут отримали повідомлення що кредит продано Таксомбанку! Без нашої згоди!!! Ми продовжили платити Таксомбанку та виплатили весь кредит і тут почалося найцікавіше. Звернулися по довідку про закритя кредиту і спілкуватися з нами вже як з собаками((( Сказали що передадуть інфо і нам перезвонять. Ніхто не передзвонив, потім звернулися ще раз, сказали що доки вже передали назад в КМ.
Зараз для оформлення угоди в мене терміново вимагають цю довідку бо в УБКІ світиться кредит ПРОДАНО (а це для подальших кредитів не ОК) Але ж в КМ нічого зручно та терміново отримати не можливо( Прийдіть та напишіть заяву, а потім розглядати її будуть до 30 днів. Я вмовляла зробити це скоріше але їм ваші проблеми до сраки. Навіть не погодилися сфоткати заяву яку я подавала щоб у мене були підстави відсрочити угоду у іншому банку.
Більше за все тут напрягає саме спілкування, і те що дають зрозуміти що з високої колокольні їм на проблеми клієнтів.
3809308707882022-10-28 16:30:42
Подала заявку на кредит. Співробітники не компетентні, надають різну інформацію стосовно статусу заявки.
Довго опрацьовують інформацію. Вже 3 доби чекаю відповіді, говорять що у низ від початку до кінця робочого дня немає світла, тому вони 3 дні по заявці нічого не зробили.
06773992782022-10-21 08:28:41
Дуже добре працюють оператори, змушують останню копійку заплатити за кредит. Не цікавить нічого, що не залишилось грошей на ліки. А в чому ми винні, що стали інвалідом війни? В операторів і робітників банку мабуть ніхто не був на війні. А заробітна плата мабуть і не зменшувалась? Всі підприємства закриті, а банк працює. Питання для кого? На прохання заплатити через декілька днів- відповідь: для чого брали? А ми не знали, що буде війна. Ьумеранг ніхто не відміняв. Слава Україні.
3809888798922022-05-25 14:02:25
Я заплатив свій кредит у повному опсязі на компанію кредітмаркет, а оказується мій кредит уже в таскомбанку,і кредіт маркет вже 3тиждень не переводить мої кошти в таскомбанк, хоть і в електронному листі повідомили що перерахують у найблищій час.ізза них знову ростуть відсоткі.
artru922022-01-28 13:27:25
Уже неделю кошмарят меня и людей которых я знаю за кредит которого нет! Обещают выяснить ситуацию, но ничего не делают, каждый день поступают угрозы и спам от ботов.
Oksana27032022-01-13 09:33:47
Сергей Тигипко для людей придумал долговую яму из которой людям выбратся очень сложно! Он рекламирует в Кредит Маркет выгодное перекредитование, на томесть заганяет людей в двойные долги и в двойные проценты.
Как эта схема работает…
У Тигипко есть фирмы Кредитмаркет, Таскомбанк, Страховая компания Тас и коллекторская фирма ICredit.
Оформляют они кредит в КредитМаркет с бешенной страховкой в 10 тыс. грн. в Тас страховой компании Тигипка и сразу же перепродают в Таскомбанк компания тоже Тигипка. А потом коллекторы компании Тигибко добивают. Зачем такие сложные схемы? Загнать человека в яму и чтоб он не смог от туда выбраться. Спросить не с кого Кредитмаркет говорит мы перепродали кредит в Таскомбанк, а Таскомбанк говорит мы не оформляли этот кредит с бешенными процентами, платежами непонятными и заоблочной страховкой, обращайтесь в Кредитмаркет. И ловушка захлопнулась. Пусть у Тигипко все было хорошо!
Sasha1517772022-01-06 23:03:00
Оформил кредит 18000 гр. К нему добавили ещё 16000 гр. (13000 страховки + первый платеж и ещё какую-то хрень). И того получилось 34000 кредита. Хотя получил свои 18000 остальные они перечислили на страховки. А теперь надо платить выходя из 34000 за три года отдаеш ещё 34000 и в месте 68000 гр.
Вот и считайте 68000- 18000= 50000 переплаты! Если Вас устраивает то берите.
9 января 2022, 10:13
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 09.01.2022).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Iuliia832022-01-04 14:44:47
Будьте готовы, что у вас нарисуется дополнительный платёж, как это было у меня! Крайне не рекомендую! Позвонила, сказали какую сумму до2265 грн
7 января 2022, 12:40
Отзыв не подтвержден «Минфином» (на 07.01.2022).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, которые подтверждают, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
SofaRid2021-12-13 15:58:41
Обращалась к ним пару раз, перекредитовать займы, каждый раз сначала типо все одобрено, приходишь на отделении и отказ, зачем писать перекредитуем если отказывают. Для меня это вообще не понятно. Легче действительно обращаться тогда в микрозаймы, они хоть одобряют, чем в такие конторы