User2000 26 апреля 2022, 9:13
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 15
Неодноразово звертався у відділення для зняття готівки (гривня), і завжди видавали кошти навіть без попереднього замовлення.
25 мая 2022, 11:41
Шановний клієнте, дякуємо за Ваш відгук! Намагатимемося і надалі відповідати Вашим вимогам. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Гарного Вам дня та мирного неба!
netman 22 апреля 2022, 16:34
Після введення обмеження:
«P2P-перекази у системі Інтернет банк „Forward Online“ та P2P-перекази з карток АТ „БАНК ФОРВАРД“ (через меню „Переказ на картку українського банку“ або „На вільні реквізити“) встановлено на рівні 1 000 грн. в день.» це вже колишній банк.

Гроші звісно поверне ФГВ, потім. А поки можете розрахуватись карткою в торгівельній мережі та інтернеті.
2016777 21 апреля 2022, 23:14
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 105
Форвард банк обмежив використання власних коштів, 1000грн на картку, 3000 з рахунку на добу, без права зміни лімітів. Прохання надати пояснення, що дало право Форвард банку обмежувати використання власних коштів, свою відповідь надайте посилаючись на чинне законодавство України та договір
22 апреля 2022, 14:32
Добрий день, шановний клієнте! Згідно з п. 8.27. Умов надання та обслуговування платіжних карток АТ «Банк Форвард», банк має право здійснювати розпорядчими документами по банку встановлення лімітів та процедури з отримання готівки з картки через платіжні термінали або касу банку та здійснення переказів/розрахунків у безготівковій формі з використанням картки (за одну операцію, за одну добу тощо). Інформація про вищевказані обмеження буде доведена до клієнта у розумний строк, але не пізніше дати їх введення, одним із способів, вказаних в пунктах 2.13.1, 2.13.2 умов.
Інформація про встановлені ліміти по операціях з платіжними картками розміщена на офіційному сайті за посиланням https://www.forward-bank.com/press-center/news/2022/pro-robotu-viddilen-forward-bank-21032022-r/. Сподіваємося на розуміння!
2016777 20 апреля 2022, 0:15
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 105
При переказі на картку виявилося, що ліміт встановлений 1000 грн на добу. Абсурд. Кредитними коштами взагалі користуватися неможливо. Навіщо така картка і такий банк? Пишу скаргу в НБУ. Треба визнати, що ви не в змозі забезпечити роботу і оголосити Вас банкротом.
20 апреля 2022, 11:40
Шановний клієнте, вітаю! Видачу кредитних коштів та використання кредитних лімітів призупинено до закінченнядії воєнного стану. Незважаючи на складну ситуацію, ми продовжуємо працювати та піклуватися про клієнтів. Тому ми прагнемо, щоб якомога більше наших клієнтів мали можливість використати кошти або отримати готівку. З введенням кредитних канікул, банк, на жаль, не отримує коштів від клієнтів на погашення заборгованості, які б мали поповнювати резерви банку та зберігати ліквідність на високому рівні. Розуміємо, що могли завдати вам незручності цією ситуацією, але це вимушена міра. Сподіваємося на розуміння.
alferova62 18 апреля 2022, 11:34
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 105
Звоню сегодня на два телефона горячей линии, мне отвечает, что «не абонент». В приложение зайти не могу, так как не приходят подтверждаюшие смс.
18 апреля 2022, 14:25
Шановна Юлія Едуардівно, 08.04.2022 змінено контактні номери «гарячої лінії» банку. Повідомлення про зміни були розповсюджені на сайті банку, у соцмережах, мобільному застосунку Forward Online та смс.
Звертаю вашу увагу на нові номери телефону контакт-центру банку:
— 0 800 800 881 (в межах України, безкоштовно) (New)
— 044 300 01 06 (у т.ч. із-за кордону) (New)
— 583 з мобільного 0,00 грн/хв. розмови, 2 грн — плата за з’єднання (з урахуванням ПДВ, додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ)
Для коректної роботи системи Forward Оnline рекомендую провести наступні дії:
— очистити кеш телефону
— перезавантажити телефон
— перевірити можливість отримання SMS-повідомлень, а саме наявність доступного місця для їхнього збереження (очистити пам'ять).
— оновити мобільний додаток до останньої версії, а саме:
* для Android — 1.39.1 (build 348),
* для iOS — 1.39.3 (build 2).
Гарного дня!
stropa 18 апреля 2022, 11:24
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Науки, 41/43
Сегодня хотел с карты перевести личные средства на карту другого банка,
Выяснилось оимит 1000/сутки! Вы что с ума сошли?! Что бы перевести 20 тыс мне нада 20 дней ето делать?
Будим жаловатся. Сотрудничеству конец
18 апреля 2022, 13:20
Шановний Сергій Костянтиновичу, вітаю! Незважаючи на складну ситуацію, ми продовжуємо працювати та піклуватися про своїх клієнтів. Тому ми прагнемо, щоб якомога більше наших клієнтів мали можливість використати кошти або отримати готівку. З введенням кредитних канікул, банк, на жаль, не отримує коштів від клієнтів на погашення заборгованості, які б мали поповнювати резерви банку та зберігати ліквідність на високому рівні. Проте ліміти на операції в системі Інтернет-банк Forward Online (через меню «Переказ на картку українського банку» або «На вільні реквізити») діють лише на картку отримувача. А за поточними рахунками (через меню «На вільні реквізити») — 3000 грн на добу. Обмеження діє по кожному рахунку окремо. Розуміємо, що могли завдати вам незручності цією ситуацією, але це вимушена міра. Сподіваємося на розуміння.
Goleva 13 апреля 2022, 23:45
Отделение по адресу: Одесса, ул. Преображенская, 60
13 апреля зашла в личный кабинет банка. Напротив размера процентной ставки на депозитах везде 0%. Гривневые и долларовый счета заблокированы.
14 апреля 2022, 14:13
Вітаю, шановна Світлана Василівно, Ваше звернення прийняте в інтернет-банку. Мої колеги повідомлять про результати в Forward Online. Гарного дня!
Goleva 7 апреля 2022, 2:41
Отделение по адресу: Одесса, ул. Преображенская, 60
Являюсь клиентом -вкладчиком банка более 5 лет, гражданство РФ. В связи с последними событиями в личном кабинете еще в конце февраля обнаружила, что все мои счета заблокированы, хотя процент на вклады капает ежемесячно. Но не могу пополнить ни один депозит из-за блокировки. Написала в банк. Ответа не получила. Через три недели снова написала. Получила ответ на электронную почту о том, что письмо банком получено. Ответа на мое требование разблокировать счета, чтобы пополнять депозиты, нет уже третью неделю. Счета до сих пор заблокированы.
14 апреля 2022, 12:43
Шановна Світлана Василівно, банк у своїй діяльності дотримується вимог чинного законодавства України.
Згідно з п.1 Постанови Правління Національного банку України №18 від 24.02.2022 року «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану» зупинено здійснення обслуговуючими банками видаткових операцій за рахунками резидентів РФ/РБ, за рахунками юридичних осіб (крім банків), кінцевими бенефіціарними власниками яких є резиденти РФ/РБ, за винятком здійснення на території України:
1) переказу коштів з таких рахунків на спеціальний рахунок Національного банку України для збору коштів на підтримку Збройних сил України та/або на рахунки КМУ, міністерств та інших державних органів України;
2) соціальних виплат, виплат заробітної плати, оплати комунальних послуг, сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів;
3) видаткових операцій з таких рахунків фізичних осіб — резидентів РФ та РБ, що містяться в переліках СБУ та/або державних органів України, попередньо погоджених СБУ, щодо можливості здійснення банками таких операцій;
4) продажу безготівкової іноземної валюти, крім російських рублів та білоруських рублів;
5) сплати банку комісій та інших платежів за здійснення банком операцій з надання банківських та інших фінансових послуг, а також з метою виконання власних зобов'язань за кредитними договорами (включаючи відсотки) перед банками;
6) переказу коштів на інші власні поточні рахунки таких осіб, відкриті в банках на території України (крім коштів у російських рублях/білоруських рублях);
7) страхових виплат шляхом оплати закладам охорони здоров'я вартості медико-санітарної, іншої допомоги, що була надана застрахованій особі такими закладами, у зв'язку із настанням страхового випадку за договорами добровільного страхування;
8) страхового відшкодування шкоди життю, здоров'ю, майну потерпілих, заподіяної внаслідок настання страхового випадку, що стався до 23 лютого 2022 року (включно), за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
9) сплати внесків до централізованих страхових резервних фондів Моторного (транспортного) страхового бюро України відповідно до Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».
Таким чином, наразі законодавством України не передбачено відновлення здійснення операцій. Як і перерахування коштів на депозитний рахунок.
Постановою Правління НБУ від 4 квітня 2022 року N 68 було внесено зміни в п.15 Постанови Правління Національного банку України №18 від 24.02.2022 року «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану», згідно з якими доповнено пункт 15 таким винятком, як здійснення на території України переказу коштів на інші власні поточні рахунки таких осіб, відкриті в банках на території України (крім коштів у російських рублях/білоруських рублях).
2769 6 апреля 2022, 9:22
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Хотів зняти невелику суму в доларах.Не віддали нї в доларах ні в гривні.
7 апреля 2022, 10:12
Відгук не зарахований (на 07.04.2022).
Нелли Куклина 5 апреля 2022, 17:27
Открыла валютный сберегательный счет в 2021 г. в этом банке, а сейчас даже в гривнах не отдают — при наличии денег в кассе банка, что не отрицают сами сотрудники. Отфутболивают то в Нацбанк, то на горячую линию. Прошу содействия Минфина в возврате мне моих средств, хотя бы в национальной валюте. Счет № UA543804180000026201018197825 — договор № 00100003361.
7 апреля 2022, 11:55
Шановна Неллі, вибачте за завдані незручності. Зверніться, будь ласка, до відділення, бажано попередньо телефоном, щоб попередити про ваш візит. Відділення готове видавати гроші готвікою декількома траншами, у національній валюті. Дякую.
lemki 5 апреля 2022, 16:40
Следите за руками:

0. На моём счету 0грн, у меня есть кредитная карта Форвард с 0 грн кредитным лимитом. Вечер пятницы
1. Я решаю открыть депозит в Форвард со своей карты, пополняю счет на карте на 10000грн
2. Вижу на счету 10000грн, иду открывать депозит через удобное меню, которое обещает 13% годовых
3. Открываю депозит, на счету остается 0 грн и открытый депозит с доходностью 87,2грн на руки. Через месяц на моём счету будет 10000 грн моих кровных + 87,2 грн процентов
4. Я жду месяц и наступает день возвращения моего депозита. На счёт поступает 10087,2 грн и тут же снимается 39,45 грн процентов за кредит.
5. Какой кредит, подумаете вы. Карта с 0 грн кредитного лимита, все деньги мои. Странно
6. Поддержка говорит всё ок, на самом деле деньги «шли в банк» три дня, за эти три дня нужно заплатить 48% годовых
7. Я получил реальную ставку по депозиту 7%, которые превратились в 5,6% после уплаты налогов. Кайф!

Мораль такова:
банк обманывает, когда показывает цифры на счету в мобильном приложении. На самом деле когда вы пополняете карту, вам нужно полезть в печатную выписку по счету и убедиться, что дата валютирования наступила. Иначе банк вам даёт ваши средства в кредит под 48%. Таков ответ поддержки банка Форвард.

Не вкладывайте сюда свои деньги, вам за них придётся заплатить 48% годовых.
18 апреля 2022, 13:03
Кирило Анатолійовичу, вітаю! Відповідь надана приватним повідомленням.
AAAA2000 5 апреля 2022, 11:20
После целого отряда вопросов Банк не находит ни времени ни ума дать на них мало мальски вразумительные ответы.

Питання до Банку

1. Чи пуде подовжено термін дії Акції з відкриття карток (ККК та ДК) який сплив 31.03.22?

Ниже — инфа из переписки в чате на сайте Банка —
Вітаємо Вас!
Задайте, будь ласка, своє запитання, і консультант відповість Вам найближчим часом

Ви також можете замовити дзвінок оператора
Замовити дзвінок
Доброго ранку.
10:19
Чи буде подовжено термін дії Акції з відкриття карток (ККК та ДК) який сплив 31.03.22? 2. Як отримати посилляння в смс для діючому клієнту щоби прийняти участь в реферальній програмі? 3. Чому Банк не обтяжився інформуванням даної пропозиції ані в смс ані в додатку?

Доброго дня!
Акція КОКО КОЛО діяла до 31 березня 2022 року (включно).
Ознайомитись з актуальною інформацією щодо Акція можливо за посиланням на сайті:
Чи будуть у Вас додаткові запитання?
Я закриваю чат. Якщо у Вас будуть запитання, напишіть нам, будь ласка. До побачення!
Я закриваю чат, Ви зможете відновити спілкування, коли Вам буде зручно

🤖Спасибо за обращение, ты желаешь оценить мою работу?
Оцінити

що за ***ня це тільки, но була?

Ви також можете замовити дзвінок оператора
Замовити дзвінок
Дубль всього запитання
Доброго дня!
віталися вже.

Якщо буде продовження Акції КОКО КОЛО, Банк розмістить інформацію на сайті.
Слідкуйте, будь ласка, за актуальною інформацією.
це перше запитання

Отримати посилання, на даний момент, не надається можливим, оскільки Акція КОКО КОЛО вже не діє.
а раніше було можливим?

Щодо терміну дії Акції Банк довів до відома Клієнтів дану інформацію, розмістивши її на сайті.
Раніше, на час дії Акції, було можливим.
Банк дійсно вважай що в умовах війни Клієнт дивиться сайт Банку???
Якщо раніше було можливим, то яким чином і який був його (отримання) алгоритм.

Інформація фіксувалась в чаті або при дзвінку до контакт центру з подальшим напраленням повідомлення Клієнту з реферальним посиланням.
тобто — Клієнт (який не користується сайтом Банку) мав змогу сам здогадатися, я вірно Вас розумію?
чекаю пояснення
особливо про «інформація фіксувалася в чаті»?

Інформація фіксувалася в чаті щодо бажання Клієнта отримати реферальне посилання.
Для того, щоб таке бажання виникло, Клієнт мав би спочатку про причину його виникнення знати. Чи не так?

Банк розміщує всю актуальну інформацію на сайті Банку. Клієнт самостійно приймає рішення щодо перегляду тої чи іншої інформації.

Та я зрозумів що інфа на сайті
Я Вам вказав — під час війни Клієнти не мають практичної змоги користуватися сайтом.
Ви будете доводити зворотнє?

Яка саме інформація Вас цікавить?

Як якусь фігню, то Банк розсилав по три рази.

Акція КОКО КОЛО не діє, діяла до 31.03.

Інформація цікавить — яким членом Банк приймає рішення?
Якщо інформація нікчемна — повідомлення по три рази в смс та в Додаток.
Якщо важлива — дивіться сайт і здогадайся мол сама?
Що за їпануті підходи?
Отака інформація мене цікавить!!!
Мене не цікавить чи діє вона чи не діє.
Мене цікавить робота та підходи Банку до Клієнта.
Це зрозуміло?
Питання зрозуміле?
Чи задати його втретє?
7 апреля 2022, 10:00
Вітаю! Наразі продовження терміну дії акції КОКО КОЛО не передбачається. Відповідно, посилання для участі в акції отримати неможливо. Упродовж дії акції банк інформував кожного клієнта-власника картки банку через смc та e-mail, наразі ця пропозиція неактуальна. Мирного неба та спокійного дня!
0951760072 4 апреля 2022, 17:06
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Науки, 41/43
Я клиент этого банка очень давно. Обслуживание всегда на высоте. Персонал очень отзывчивый, грамотный и никогда не было сбоев в возвращении депозитов. сегодня 04.04.2022 г. я позвонила в отделение с вопросом о снятии наличных. мне ответили, что приезжайте. я приехала и забрала деньги без всяких вопросов. была крайне удивлена, что в это военное время персонал этого отделения находиться на работе и еще возвращают деньги. Супер! Молодцы! большое спасибо работникам банка Форвард! Здоровья им, удачи и процветания! Желаю банку выстоять и дальше радовать людей!
18 апреля 2022, 13:05
Дякуємо за відгук! Попри складну ситуацію в країні, ми намагаємося робити усе можливе, щоб наші клієнти були задоволені. Гарного дня!
0978975525 4 апреля 2022, 15:50
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Науки, 41/43
Я клиента этого банка очень давно. Обслуживание всегда на высоте. Персонал очень отзывчивый, грамотный и никогда не было сбоев в возвращении депозитов. Сегодня 03.04.2022 года я позвонила в отделение с вопросом о снятии наличных. Мне ответили, что приезжайте. Я приехала и забрала деньги без всяких вопросов. Была крайне удивлена, что в это военное время персонал этого отделения находиться на работе и ещё возвращают деньги. Супер! Молодцы! Большое спасибо работникам Банка форвард! Здоровья им, удачи и процветания! Желаю банку выстоять и дальше радовать людей!
6 апреля 2022, 9:34
Отзыв не засчитан (на 06.04.2022).
Нелли Куклина 4 апреля 2022, 10:57
Банк не отдает деньги с валютного сберегательного счета UA 543804180000026201018197825 дог.№ 00100003381 от 11,05,2021.
На мое предложение возвратить гривнами отвечают отказом. Я даже предлагала эту сумму в гривнах перевести по безналу на счет в другом банке. Опять *нет*
При этом в Днепре банки возвращают валютные депозиты в валюте. Это факт.
Форвард признает, что деньги в банке есть. При этом активно привлекает новых вкладчиков, заманивая самыми высокими процентами в стране — 14,5. При мне депозит открыл военный. Кредиты сейчас не выдают, а с вновь привлеченных средств выплачивают проценты по оставшимся депозитам.
Что это, если не финансовая пирамида при попустительстве (а может и участии) Нацбанка Украины?
Считаю, банк надо обьявлять неплатежеспособным, вводить временную администрацию и санацию.
Это преступление — выманивать в это трудное время деньги у рядовых граждан Украины неплатежеспособным банком, а тем более у военных, рискующих своими жизнями, защищая страну.
Misha Borosovsky 4 апреля 2022, 9:43
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 15
На Ощадному рахунку 4110 доларів вже місяць хожу кажуть валюти немає цинічні і брехливі люди не рекомендую тримати кошти в цьому банку.
7 апреля 2022, 13:09
Шановний Михайле, вибачте за завдані незручності. Зверніться, будь ласка, до відділення, бажано попередньо телефоном, щоб попередити про ваш візит. Відділення готове видавати гроші готвікою декількома траншами, у національній валюті. Дякую.
4 апреля 2022, 12:56
Відгук зарахований (на 04.04.2022).
art1297 3 апреля 2022, 8:14
На начало войны была должна банку 32 тысячи, после объявленных «кредитных каникул» все-таки внесла минимальный платёж по кредиту, теперь стала должна -33 тысячи. Интересная у них арифметика. В ленте активности карты списание процентов не соответствует действительности. Пишут одно, а по факту выходит совсем другое. Деньги просто воруют. Никаких объяснений на горячей линии не дают. Кто вообще выдаёт лицензию на работу этого банка??? В ломбарде, наверное, проценты ниже, чем тут. Да, и ещё -все кредитные средства на карте теперь не доступны, пишется-доступно 0 гр.
7 апреля 2022, 13:19
Шановна Світлана Анатоліївна, мої колеги проконсультували Вас у телефонному режимі. Якщо ви не хочете брати участь в акції з капіталізації % по кредитним карткам, будь ласка, надайте до банку відповідну заяву. Дякую.
rufelina 1 апреля 2022, 23:10
Непрофессиональное руководство банка и его сотрудники понятия не имеют о том, что такое кредитные каникулы и распространяют лживую информацию, намереваясь нажиться и заработать как можно больше денег на войне. Оно и понятно, кому война — это горе, потеря жилья, работы, вынужденная эвакуация, голод и жизнь в подвалах, а банк старается извлечь из этого максимальную выгоду. У меня не было возможности внести ежемесячный платеж на карту после того, как началась война, и я поверила брехне про кредитные каникулы. В итоге сумма долга за месяц с 17 тысяч гривен была увеличена до 19 тысяч, а это гораздо больше минимального платежа и процентов за пользование кредитными средствами. Позвонила на горячую линию, одна хамка не стала ничего объяснять и бросила трубку, другая мамзель сказала, что проценты начисляются и суммируются с основным долгом. Так в чем смысл кредитных каникул. Нормальные банки поставили начисление процентов и платежи по кредитам на паузу, и это логично. А здесь жадность и идиотизм руководства не знают границ. А если война продлится год или больше, то насколько увеличится сумма долга и кто ее будет выплачивать? Прогнившие мозги руководства не позволяют понять, что они не смогут выбить начисленные суммы ни через суды, потому что взыскивать будет нечего, ни через коллекторов по той же причине. И если 17 тысяч я еще готова была погашать, теперь я не заплачу банку ни копейки, пусть хоть морда у них лопнет, а я посмотрю, как они эти деньги взыщут. Таких идиотов, как Форвард Банк еще нужно поискать. А больше всего я желаю банку пойти следом за российским кораблем. Направление известно.
Дмитрий Овчинников 1 апреля 2022, 20:01
Менеджер Марина.
После обращение к ней по вопросу выписки и списание процентов по моей кредитной карте, очень долго не могла дать ответ.

Один раз сбросила трубку, после перезвонил взял другой менеджер трубку, сказала мне перезвонят, в итоге не перезвонили, набрал вот мин. 10 назад, в итоге перезвонили, но ответа конструктивного нет. Я сомневаюсь, что мою выписку нужно смотреть 3 часа, исходя из этого могу сделать вывод, что всё-таки где-то банк изъял 1000 грн. Где явно должна остаться после заморозки денежных средств.

Ещё претензии к банку, добавили какую то капитализацию процентов без моего ведома (ищите мол на сайте — это не нормально), во вторых больше процент, в третьих не может внятно дать ответ.

Сказала, раз вы не понимаете идите в отделение или пишите в чат бот в поддержку.
140376 30 марта 2022, 6:07
Банк форвард писав про надання канікули, та невже, добавляють лемит на кредитну карту знимают бешени проценти тим заганяють карту в минус.При заяви в банк щоб надали канікули и недобавляти лимит на карту банк відмовив тим силаясь на закон.При другому звернення до банку щоб надали виписку про стягнення таких процентів банк написав щоб я звернулася в банк и заплатила гроші за цю довідку.Де ваша людяність.