DDR2 2 сентября 2022, 16:53
В целом сервис банка неплохой, если не считать малограмотных сотрудников.
— Есть полнофункциональный интернет-банкинг + приложение. За пополнение карты нет комиссии.
— Адекватные депозитные ставки и программы.
— Универсальные банкоматы с выдачей и пополнением.
— Достаточное количество отделений.
— Контак-центр 24/7.
Но активы банка фактически арестованы путем передачи АРМА (гос.фирма по дерибану активов). Скоро НБУ предъявит претензию банку за несоблюдение нормативов и признает неплатежеспособным… К этому всё идёт…
5 сентября 2022, 12:38
Шановний клієнте, добрий день!
Інформація про ліквідацію банку не відповідає дійсності.
Арешт накладено не на активи, а на зміну прав власності, на акції та будівлю банку, при цьому банк не є стороною кримінального провадження та кримінальне провадження не здійснюється щодо АТ «БАНК ФОРВАРД».
Додатково повідомляю, що станом на 01.08. 2022 р. банк виконує всі економічні нормативи НБУ. Ви можете впевнитися в цьому з даних офіційного сайту НБУ, де є вся інформація про банки України, у тому числі, щодо активів, зобов'язань, капіталу та прибутку.
На тлі решти банків Forward Bank демонструє позитивні фінансові результати та виглядає більш впевнено, ніж 25% банків України, які вже на 1 серпня показали суттєві збитки та зниження капіталу. І з урахуванням регулятивних актів Нацбанку та погіршенням макроекономічних показників, ймовірно, більше половини банків найближчим часом порушуватимуть нормативи НБУ.
На сьогодні банк зберігає колектив, структуру та кількість відділень, до того ж ми, одними з перших на ринку, після початку повномасштабної війни, відновили кредитування. Погодьтеся, це не зовсім типова поведінка для банку, який готується до ліквідації ;)
Разом – переможемо!
Вдалого дня та мирного неба!
AAAA2000 1 сентября 2022, 14:44
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Депозитна програма банку Форвард. Читаємо уважно — відсотки РІЧНІ!!! По факту виплата ЩОМІСЯЧНА — тобто вказані цифри потрібно ділити на кількість місяців вкладу!
Шахрайство служби маркетингу (типу замануха у них така) і якогось Васі, котрий не товаришує з математикою.
Висновок — не ведіться на зазначені цифри — Банк дурить людей на рівному місці.
5 сентября 2022, 13:31
Шановний клієнте, АТ «БАНК ФОРВАРД» у своїй діяльності чітко дотримується чинного законодавства України, в тому числі, в сфері реклами фінансових послуг.
Так, згідно Постанови НБУ від 28.11.2019 №141 «Про затвердження Положення про інформаційне забезпечення банками клієнтів щодо банківських та інших фінансових послуг»:
«Банк здійснює інформування клієнта в частині поширення реклами з урахуванням вимог законодавства про рекламу, споживче кредитування та про регулювання діяльності з надання фінансових послуг.
Банк розміщує в рекламі послуги залучення банківського вкладу (депозиту) інформацію про такі істотні характеристики послуги:
1) процентну ставку, відсотків річних»
Порядок виплати відсотків вказаний на сайті банку розділі «Депозити» https://www.forward-bank.com/deposits/
Жоден український банк не відображає в рекламі розмір процентної ставки в будь-якому іншому вимірі ніж у відсотках річних.
Мирного неба!
Полезный комментарий
AAAA2000 6 сентября 2022, 15:11
Проблему вирішено!
Maclaud 28 августа 2022, 20:44
Позвонили моим родственникам и сказали, что у меня НЕТ задолженности. Вам больше нечем заняться? Я уже даже не знаю, как на вас реагировать, просто нет слов.
MyTrue 23 августа 2022, 17:32
Ситуація, телефоную на гл банку форвард вчора в контрольну розрахункову дату, питаю що по кредитному договору, каже мені дівчина що заключна вимога, запитую її чому виставили, вона каже зараз уточню, уточнює і надає відповідь, що некоректна інформація договір без заключної вимоги. 23.08.2022 року телефоную на гарячу лінію банку, мені кажуть, що сьогодні не міг банк повідомити мене про заключну вимогу в 9:50, кажу що дзвінків не було, кажу що можу підтвердить це шляхом звернення до оператора, каже мені фахівець, що сьогодні банк виставив заключну вимогу. Ступор. Писав офіційне звернення до банку через емейл 16.08 з приводу заключної вимоги, відповіді немає.

В мене кредитний договір в фб, просрочок до 22.08.2022 не було, вчора пройшла сплата 1200 грн щомісячного платежу, наразі система пише мені що заключна вимога на всю суму боргу по кредиту згідно умов договору. Питання чому, навіщо і за якої підстави взагалі банк проводить такі дії?
Andreshka 22 августа 2022, 13:04
Сьогодні дзвонить жінка. Представляється співробітником банку Форвард. Питає: коли зможу погасити заборгованність. Відповідаю: що не можу назвати точну дату, бо це залежить від того, як швидко я зможу назбирату потрібну суму. Проживаю в м.Харків. Всі знають, що ринок праці в Харкові … м’яко кажучі непевний. Не кажучи вже про непевність сум зарплатні, яку отримують Харків'яни. Гаразд. Звичайний дзвінок співробітника банку.
Але те що було далі: уваги, що це вимовки, уваги щодо моєї мови, намагання перекричати мене, якісь абстрактні уваги про мене, моїх рідних та політичну ситуацію, викликали в мене підозру, що це якийсь телефонний хуліган, а не співробітник серйозного банку.
То я зробив спробу розібратися. Подзвонив на гарячу лінію банку і зробив спробу вияснити: чи це дійсно був дзвінок з робочого номеру банку?! Чи була зафіксована ця розмова?! Але мені відповіли, що «не знають всіх корпоративних номерів співробітників», що розмови не фіксуються, що взагалі не розуміють питання. «Якщо це в робочий час і представляються співробітником банку, то так і є»))).
Я зробив висновок, що в них це система. Співробітники дзвонять з будь-яких номерів, кажуть, що хотять. Це не вибрик, не хуліганство однієї людини, це повсякденність, це система цього банку. Тому якщо Вам дзвонять і кажуть що «дзвонять з Форвард Банку» краще замислитись: чи треба далі вести розмову, чи не отримаєте ви замість інформаціі відро помиїв собі в уші.
До речі: судячі з відгуків, це все-таки номер співробітника банку. Намагався зафіксувати скаргу на гарячій лінії: не зміг цього зробити. Вхідний номер скарги мені не надали.
23 августа 2022, 16:25
Шановний Андрію Миколайовичу, перепрошуємо за незручності та неприємний досвід спілкування з представниками банку. Телефонну розмову буде прослухано відповідними службами, якщо виявиться, що співробітник переткнув межу дозволенного, був неввічливим або порушив кодекс етики, до нього будуть вжиті дисциплінарні заходи впливу.
З днем відважного та нескореного міста Харкова!
Мирного неба!
Nadia14 21 августа 2022, 2:55
АТ «БАНК ФОРВАРД» запроваджує кредитні канікули для клієнтів — фізичних осіб, які мають фінансові труднощі внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України.

Відповідно до рішення банку, з 24.02.2022 р. та упродовж дії воєнного стану в Україні, банк не вимагатиме внесення обов’язкових щомісячних платежів по кредитах та кредитних картках.

Підвищені відсотки та будь-які штрафні санкції не нараховуються, а термін дії карток продовжено.

У разі, якщо поточний матеріальний стан позичальника дозволятиме, прохання поставитися з розумінням та своєчасно робити платежі. Це допоможе фінансової системі України зберегти стабільність у період воєнного стану.

Кредитні канікули розпочинаються в автоматичному режимі, у випадку невнесення обов’язкового платежу, для їх запровадження не потрібно звертатися до банку.

Зберігайте спокій та вірте в Україну та її Збройні сили!
То поясніть мені будьласка чому мені і моїм рідним щодня приходять есемески з погрозами заплатити борг! я звами звязувалася, телефонувала що платити немаю зараз змоги по втраті роботи, від своїх сплачувати борг невідмовляюся але в звязку з воєнним станом тяжка ситуація з заробітком, ви вислухали і…і пішли погрози, можу надати скріншот їх! то де правда нарахунок невимагаєм виплат під час воєнного стану?
21 августа 2022, 11:47
Шановний клієнте, аби розібратися в ситуації, надайте, будь ласка, у приватні повідомлення ваші ПІБ, ІПН та контакний номер телефону. Дякую.
MyTrue 15 августа 2022, 14:49
Раніше звертався з проблемою некоректних смс, банк не реагує, повторно надсилає смс повідомлення незрозумілого характеру. Чи може Мінфін допомогти з вирішенням ситуації з банком-дибілом? Гаряча лінія не реагує на повідомлення та каже: — ви просто не зважайте на смс. Факти та докази наявні. Простроченої заборгованості немає, є встановлена контрольно-розрахункова дата. Моральний пресинг кожного дня.
21 августа 2022, 15:24
Шановний Станіславе Вадимовичу, Ви отримували смс-повідомлення про необхідність внесення обов'язкового мінімального платежу до розрахункової дати.
Повідомляємо, що 15.08.22 р. Ваш номер з роботи збору виключено, смс та дзвінки більше надходити не будуть.
Полезный комментарий
Maclaud 23 августа 2022, 16:20
После окончания войны, вам прийдется покинуть рынок, смена названия уже не поможет. Не надо тут хвастаться своими успехами! Все знают, что банк русский, все активы арестованы. В начале войны, после внесения платежа на карту, приходило смс, что какой то там % от суммы будет перечислен на ЗСУ, а потом оказалось, что вы эти средства отправляете на финансирование агрессии рф. Долги, вам отдавать никто не будет!
Zynq 13 августа 2022, 10:15
Отделение по адресу: Одесса, ул. Преображенская, 60
Одесса, ул. Преображенская 60.Попытался открыть пенсионную карту.Для верификации использовать приложение Дія.Сначала получил отказ в открытии, требовали бумажные документы.После долгих разговоров, с помощью кал центра, согласились открыть с помощью Дії.Несмотря на видимость усилий со стороны управляющей филиала, в течении трех часов карта открыта не была.Верификация по Дії с моей стороны проходила успешно, документы уходили в банк.В отделении пытались оказать психологическое давление и создать видимость работы.Банку давно наплевать на законы и клиентов, просто высококлассный ломбард
15 августа 2022, 14:59
Шановний клієнте, вітаю! Надайте, будь ласка, в приватні повідомлення Ваші ПІБ, ІПН та контактний номер телефону, аби ми розібралися в ситуації. Дякую.
rufelina 29 июля 2022, 10:59
После многочисленных угроз о последствиях неуплаты кредита наконец позвонил адекватный менеджер Максим и предложил реструктуризацию на выгодных условиях. Благодарна ему за внимание и понимание того, что идет война, и не все могут справиться с погашением долга из-за потери работы. Быстро передал документы в отделение, и договор был переоформлен. Могут же нормально работать, если захотят!
Борис 290 52 26 июля 2022, 22:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Спасская, 8
У червні 2022 я подав заяву про дострокове розірвання договору депозиту. Однак банк відмовив у задоволенні моїх вимог.
27 июля 2022, 9:47
Шановний клієнте, вітаю! На жаль, для вирішення питання не вистачає Ваших даних. Надайте, будь ласка, в приватні повідомлення Ваші ПІБ, ІНН та контактний номер телефону. Дякую. Мирного неба!
solomiiy 25 июля 2022, 13:19
Отделение по адресу: Киев, ул. Драгоманова, 44-А
В липні місяці закінчився депозит, який оформляла в березні online через важкі часи в місті (іншого шляху тоді не було). І вже з жахом думала, як буду повертати кошти з лімітом 7 тис. грн на добу з карткового рахунку. Проте все виявилось для мене дуже легко. Напередодні працівниця банку зателефонувала і запропонувала внести зміни до договору, щоб кошти після закінчення строку депозиту прийшли на поточний рахунок, що дасть змогу отримати їх в касі (з урахуванням ліміту 100 тис. на добу). В подальшому все так і відбулось, і я отримала всі свої кошти за пару днів. Було дуже приємно за дуже правильне відношення до клієнтів з боку банку. Сподіваюсь, що все в них буде гаразд, як і в усіх нас. Дуже дякую.
26 июля 2022, 15:51
Шановний клієнте, щиро дякуємо за відгук! Він дуже цінний та надихаючий для нас! Сподіваємося на подальшу співпрацю. Вдалого Вам дня та мирного неба!
dollar30 19 июля 2022, 0:41
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 105
Замість відгуку просто перекажу розмову в банку.

Я: «Доброго дня, в мене закінчився депозит, хочу отримати кошти з поточного рахунку» (протягую паспорт).
Співробітниця бере паспорт, знаходить мене в базі: «Всю суму?»
Я: «Так».
Поки співробітниця роздруковує заяву на видачу ВЕЛИКОЇ СУМИ готівки (але в дозволеному добовому ліміті НБУ), я передивляюся в неї на столі депозитні ставки в 18−20% річних на строк 1−12 місяців, слухаю як за сусіднім столиком обговорюють пролонгацію депозиту.
Співробітниця мовчки віддає мені направлення в касу, навіть не зробивши спробу вмовити мене не забирати кошти. Я ціную відсутність тиску на вкладника «нашими найкращими ставками», але був трохи шокований відсутністю спроб зовсім. Пішов в касу. Біля співробітниці одразу присів новий клієнт із пролонгацією депозиту.
В касі мені видали кошти. Я сказав усім «до побачення» і шокований вийшов.

Навіть на лавці біля банку просидів 5 хвилин, роздумуючи, чи не повернути кошти назад із фразою «Ви успішно пройшли тестування — хочу новий депозит». Врешті-решт вирішив поки що новий депозит в них не відкривати (в мене ж чесний відгук), але і кошти, які залишаються на картці, вже точно виводити не буду. Банк має ліквідність. Єдиний ризик, що його завалить влада з політичних причин. Але саме через цей ризик за депозитами 20% і пропонують.
20 июля 2022, 12:34
Шановний клієнте, дякуємо за позитивний та неупереджений відгук! Це дуже цінно для нас. Намагатимемося і надалі виправдовувати Ваші очікування та сподіваємося на подальшу співпрацю.
Вдалого Вам дня та мирного неба!
Sergio7679 17 июля 2022, 4:12
Банк форвард продолжает в условиях военного положения считать проценты и плюс плата за кредитную задолженность в результате я за 72000 грн должна платить 4700грн мин.платеж.это как вообще.это получается я за год должна заплатить 56000.это что за отношение к клиенту я клиент банка с 2011 года
21 июля 2022, 12:05
Вітаю, шановна Олено Володимирівно!
Упродовж дії воєнного стану в Україні, банк не нараховує штрафних санкцій за пропуск платежу, проте зобов’язання по кредитному договору/кредитним карткам не відмінено та будь-яких інших пільг не передбачено.
Нарахування відсотків за користування кредитом відбувається відповідно до тарифів Вашої картки.
Відсотки за користування кредитом по картці нараховуються і списуються в розрахункову дату за рахунок власних коштів (при наявності на рахунку суми понад кредитного ліміту) або при подальшому зарахуванні коштів на рахунок.
Також, згідно з тарифами Вашої картки, наявна щомісячна плата за обслуговування кредитної заборгованості в розмірі 1.9%. Вона нараховується на залишок заборгованості за основним боргом і понадлімітної заборгованості (не віднесених до простроченої заборгованості) на розрахункову дату.
Звертаємо Вашу увагу, що розмір відсоткової ставки та плати за обслуговування кредитної заборгованості по Вашій картці за період з 24.02.2022 не змінювався.
В особистому кабінеті («Картки» — «Інформація» — «Тарифи»), Ви можете переглянути тарифи по картці, це також можна зробити на сайті (ст.30): https://www.forward-bank.com/cards/koko-debit/.
Гарного дня та мирного неба!
Val1ant 16 июля 2022, 5:36
Для входа в мобильное приложение банка раньше я просто вводил пин-код. Но после обновления оно потребовало заново пройти идентификацию. Завершающим этапом идентификации является ввод кода, который приходит в виде СМС сообщения. Но проблема в том, что я, как и тысячи других людей, нахожусь на оккупированной территории, где нет украинской связи, и поэтому я не могу получить СМС сообщение.
Я обратился в чат поддержки клиентов банка, объяснил ситуацию, и спросил какой есть альтернативный способ войти в приложение. Оператор мне ответил, что другого способа войти в приложение нет и что «они бессильны».
Ситуация, в которой находятся люди на оккупированных территориях, уже не первый месяц известна во всех банках. И многие из них успешно нашли для нее решение, например Ощадбанк в таких случаях перенаправляет СМС на Вайбер. Альтернативный способ получения кода подтверждения (на Вайбер или хотя-бы на e-mail) нужно было добавить еще месяц назад. Но Форвард банк, — «бессилен».
29 июля 2022, 11:52
Шановний Валентине Володимировичу, перепрошуємо за незручності. Проте на жаль, наразі альтернативного способу в банку немає. Ми намагаємося технічно вирішити це питання. Сподіваємося на розуміння. Вдалого дня та мирного неба!
MyTrue 15 июля 2022, 14:18
Вітаю всіх то читає!
Ситуація яка, все по стандарту взяв кредит, отримав кд, ознайомився з умовами КД, правами та обов’язками, почав виплачувати по графіку періодичні платежі. Час від часу приходили Смс інформування різного характеру, але в межах допустимого. В період війни ФБ (далі Форвард Банк) надав можливість тичасово не сплачувати періодичні платежі, шляхом відтермінування останніх, оформивши всім клієнтам КК (далі Кредитні канікули), 06.07.22 прийшла смс повідомлення на мій контактний телефон від ФБ з текстом моєї «відмови від оплати», будучи відповідальник клієнтом, я відразу зателефонував на Гарячу лінію (далі Гаряча лінія) ФБ, запитав щодо КК та отримав інформацію від «хлопчика» ГЛ щодо того, що КК продовжені до кінця літа, а після закінчення військового стану в мене буде 30 днів для оплати відтермінованих платежів, щодо смс повідомлення, «хлопчик» рекомендував не зважати, так як смс помилково направлена або ж така, що є не актуальна, інформацію я уточнив декілька разів, мене запевнили, що інформація актуальна на 100%, після закінчення бесіди я зі спокійною душою залишився задоволений отриманою інформацією. Але наступного дня ФБ надсилає іншу смс уже з Боргом по кредиту, історія така сама, я трачу свій час телефоную на ГЛ, починаю розмову з спеціалістом, спеціаліст ГЛ надає мені інформацію, що КК вже немає і закінчились вони в кінці Червня 2022 року, я був в ступорі, як наслідок залишив скаргу на співробітника банку щодо його некомпетенції, залишив скаргу на ГЛ. На наступний день, звонить до мене цей «хлопчик» і починає надавати актуальну інформацію по Кредитному договору, знаючи, що цю інформацію я отримав ще вчора, коли залишав скаргу, «Ідіот»?, ні я не про роман Достоєвського, я про співробітника банку, яких «бив себе в грудь» і казав, що інформація коректна. Банк спамить мені смс повідомленнями кожного дня, вказуючи некоректну сумму платаже, кваліфікуючи такий платіж як борг, завідомо вводячи мене в оману, я звертаюсь кожного разу на ГЛ зі скаргою, але ніхто так і не реагує, смс з коректними даними відсутні, натомість ФБ спамить кожного дня, порушуючи умови КД, щодо надання правдивої інформацї
Можна казати багато, але я скажу коротко, 22 число кожного місяця в мене контрольно розрахункова дата по кредитному договору, в період з 06.07−15.07.22 ФБ спамить мені телефон, я отримав 8 смс повідомлень з смс сумнівного характеру, моральний пресинг? ні це просто правовий нігілізм, ФБ перманентно порушує права клієнтів.
Я колишній співробітник ФБ. Досить добре знаю систему.
В ФБ 80% співробітників не мають відповідної кваліфікації, для надання інформаційних послуг споживачам. Набирають людей з вулиці, які тільки нещодавно були в школі, а тренерують їх такі ж люди. Я можу аргументовано сказать чому ділова репутація БФ така нікчемна, кожного року БФ занурюється все глибше і глибше на дно, скоро і вазалі опинеться на дні Маріанського жолобу з такими успіхами,.
20 июля 2022, 12:30
Вітаю, шановний Станіславе Вадимовичу! Перепрошуємо за незручності. Інформація стосовно різних сум в смс повідомленнях була направлена внаслідок помилки облікової системи.
Надалі інформування буде корректним. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Вдалого дня та мирного неба!
sova1410 10 июля 2022, 22:09
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 73
Депозит у меня и у жены заканчивается 14.07.22.От автоматической пролонгации отказались.Посмотрю как отдадут тогда решу что дальше делать.О результате отпишу.
12 июля 2022, 16:54
Шановний Олександре Михайловичу, вітаю! Наразі банк працює в звичному режимі — жодних проблем з ліквідністю немає, проте рекомендуємо Вам заздалегідь зателефонувати у відділення та повідомити про свій візит, аби готівкові кошти були в наявності. Мирного неба!
Barmalej 8 июля 2022, 7:31
Кредитных каникул, как нормальные банки никто не устанавливал, вот так оператор банка говорит, и требует вернуть весь долг через два дня, Закидали смс родственников об платеже, банк рашистский спонсировать росию не собираюсь, если будут другие вопросы, только через суд вот там и увидим кто прав.
12 июля 2022, 16:44
Шановний клієнте, добрий день! sms інформування про необхідність погашення чергового платежу відправляється в автоматичному режимі, відповідно до умов договору. З 24.02.2022 р. та упродовж дії воєнного стану в Україні, банк не нараховує штрафів за прострочку. Звертаємо увагу, що кредитні канікули – це відтермінування у розрахунках клієнта з банком, а не скасування кредитних зобов’язань.
Для недопущення збільшення вашого фінансового навантаження в подальшому, просимо сплачувати лише мінімальні платежі.
Сподіваємося на розуміння. Вдалого дня та мирного неба!
Katerina1313 7 июля 2022, 18:52
Всегда платила по кредиту своевременно, не раз оформляла в процессе ремонта, все закрывала вовремя.В связи с войной была вынуждена покинуть Харьков и вывезти ребенка в Польшу. Естественно не до кредита было, являюсь беженкой на данный момент, с чемоданом вещей.
Мало того, что получаю по 2 сообщения в день с угрозами, с фамильярным обращением (только по фамилии), в приложении сумма кредита увеличилась на 10 тыс, так ещё и в выписке не возможно проследить куда эти деньги конкретно списали, просто сумма растет, но проследить невозможно.До встрече в суде, мошенники, я обязательно придам это огласки в ictv факты.
12 июля 2022, 16:39
Шановна Катерино, з 24.02.2022 р. та упродовж дії воєнного стану в Україні, банк не нараховує штрафів за прострочку платежів.
Для недопущення збільшення вашого фінансового навантаження в подальшому, бажано сплачувати мінімальні платежі. Це допоможе фінансової системі України зберегти стабільність та знизить ваше кредитне навантаження після завершення дії воєнного стану.
Якщо Вас цікавить реструктуризація кредиту, просимо надати в ПП Ваші ПІБ, ІНН та контактний номер телефону для індивідуального вирішення питання.
Сподіваємося на розуміння. Гарного вечора!
NatalyV 7 июля 2022, 17:26
Отделение по адресу: Одесса, ул. Преображенская, 60
Получаю последние несколько дней угрозы от банка, что в случае неуплаты по кредитной карте будут соответствующие санкции. С момента войны моё ФОП не работает. Я нахожусь как беженец в другой стране. Пока нет возможности делать оплаты. Прошу не делать такие вещи в этот период. Получается, другое государство помогает встать на ноги, а банк пишет угрозы. Прошу отреагировать на запрос, тем более долгие годы никаких проблем с оплатили не было, кроме форс мажора.
12 июля 2022, 16:37
Шановний клієнте, добрий день! З 24.02.2022 р. та упродовж дії воєнного стану в Україні, банк не нараховує штрафів за прострочку платежів.
Сподіваємося на розуміння! Усього Вам найкращого!
Микола Дмитрович 7 июля 2022, 15:01
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Энтузиастов, 3
Порушуючи умови договору про надання банківських послуг, банк без офіціного завчасного нформування клієнтів змінює тарифи і умови! З липня п.р. «кинув» усіх клієнтів, встановивши найвищі в Україні курси валют для карткових рахунків/операцій. Крім того, т.зв. «фахівці» установи перешкоджають закриттю рахунків, видумують якісь правила про не можливість закриття дебетового рахунку раніше двох місяців користування послугами банку. І перлина від банкірів — не можливо клієнту закрити рахунок у міні-відділенні, де надається послуга з його відкриття і видачі «пластика», щоб закрити рахунок вимагають від клієнта їхати до найближчого відділенн — у сусідні області/регіони!!! Неодноразово звертався до т.зв. «консультатів call-центру», — там безсилі вирішити/розглянути питання, комкнікації з власниками банку не мають!!! Відсутність елементапної фінасової культури/правил надання банківських послуг, відсутність контролю за роботою і якістю обслкговування у відділеннях, повне ігнорування законних прав/вимог клієтнів — ключові драйвери роботи «форвард банк».
12 июля 2022, 16:33
Микола Дмитровичу, повідомляємо, що в день проведення операції по картці за кордоном сума операції конвертується з валюти, в якій проводилася операція в долари США/Євро (по картках Visa — у долари США, по картках MasterCard — в Євро), після чого, сума операції у валюті розрахунків конвертується в українську гривню за комерційним курсом банку для розрахунків МПС. Операції, які клієнт здійснює в іноземній валюті, відображаються на балансі картки за курсом МПС на день проведення операції і списуються з рахунку картки за комерційним курсом банку для розрахунків в МПС, який діє на дату списання такої операції.
Звертаємо увагу, що комерційний курс банку для розрахунків в МПС на день проведення операції та на день списання суми з рахунку картки можуть відрізнятися.
З комерційним курсом банку для розрахунків у МПС можна ознайомитися одним із способів:
· на сайті банку
· у контакт-центрі за тел. 583 (дзвінки безкоштовні з мобільних телефонів, 2 грн — плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ)) або 0-800-800-881 (дзвінки безкоштовні на території України )
· в особистому кабінеті Forward online.
Курс валют міжнародних платіжних систем можна уточнити на офіційних сайтах платіжних систем Visa і MasterCard.
Відповідні умови прописані в п. 3.25 «Умови надання та обслуговування платіжних карток АТ «БАНК ФОРВАРД»».
З умовами закриття рахунку можна ознайомитися там же в п. 12.1.
Згідно з ними, клієнт має право відмовитись від використання картки та розірвати договір. Для цього Клієнту необхідно надати в банк письмову заяву про припинення дії договору по формі, встановленій законодавством України, і одночасно повернути в банк картку.
Заява має бути надана в банк не пізніше ніж за 60 календарних днів до бажаної дати розірвання. Після цього терміну банк повертає клієнтові залишок коштів на рахунку. Датою надання заяви вважається дата прийому заяви банком.
Сподіваємося на розуміння! Приємного вечора та мирного неба!