tetjana
Зарегистрирован:
1 августа 2012

Последний раз был на сайте:
16 октября 2013 в 14:57
Просмотров профиля:
Сегодня: 2
Всего: 2603

Тетяна Бойчук - блог

RSS блога
Пол:
женский
Город:
Львів
Место работы:
Незалежний фінансовий радник, ОВБ
E-mail:
tetb.ovb@gmail.com
Skype:
finansyst_tetiana
Консалтинг по всьому спектру фінансових послуг. Розробка особистих та сімейних фінансових планів досягнення цілей та підбір оптимальних фінансових продуктів. Податки, нерухомість, капітал, рента, захист фінансових інтересів клієнта та інші питання. Ваші гроші повинні працювати!
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия

Податки можна повернути

7 августа 2012, 19:48   + 0 голосов 1 комментарий

Навіть в нашій країні, навіть з нашою податковою, навіть з нашими законами — реально повернути частину сплачених податків. Більше того, в Законі передбачено зниження податків для певних категорій громадян. Ви про це знаєте? Ви чули про можливість отримання податкової знижки, наприклад, при переобладнанні Вашого .....? Хто Вам про це розповість? Хто покаже, де це зробити і як оформити? Ваш особистий фінансовий консультант!

 

Знайти оптимальне рішення

6 августа 2012, 23:27   + 7 голосов 23 комментария

Фінансовий консультант вміє побачити зі сторони та піддати аналізу те, що людина, яка вариться в своїй фінансовій ситуації, сама побачити не здатна. І саме тому вдається знайти оптимальне рішення фінансових проблем клієнта.

Люди часто звертають всю свою увагу на другорядні фактори, а важливі речі пропускають мимо. Наприклад, багато говорять про ризики інвестування коштів у фінансові продукти, але не згадують про свій особистий ризик. А з ким частіше трапляються проблеми — з людиною чи з фінансовою установою?