Минфин - Курсы валют Украины

Установить
kauceh

kauceh

0 подписчиков0 подписок

Был на сайте 13 марта 2023 в 10:16

На Минфине с 2 ноября 2016

Заблокировать

Записи

8

6 марта 2020, 13:12

# Акции к празднику весны от застройщиков Киева
+ 30

Цікаво. А де ж традиційне попередження про підвищення цін? Нещодавно читав статтю, що в Україні дозволили зводити хмарочоси до 150 метрів. Я й дивуюся, куди ж ще вище? Хіба що для офісів. На мою думку зараз вже обирають не такі щільно забудовані житлові комплекси і висотні будинки. І так зрозуміло, що люди будуть уникати перенаселених місць. Подивіться нові житлові квартали в європі на ютубі. Всі вони малоповерхові. Зав'язуйте з мурашниками — майбутніми гетто. Це технічно складні будівлі, які часто побудовані дилетантами. А тим хто вже живе в человейніках — бажаю створення максимально дружного ком'юніті для якісного догляду за територією і місцями загального користування. І довго там не живіть — заробляйте на таунхауси і приватні будинки, або малоповерхові багатоквартирні. Ось вам приклад для натхнення: https://www.urbangreenbluegrids.com/projects/hammarby-sjostad-stockholm-sweden/ Головні принципи: https://sweden.se/nature/sustainable-living/ Всім удачі! Бережіть своє місто!

Мені дуже шкода Київ. За останні 15 років над ним добряче познущалися, сучасна забудова дуже погіршилася в якості навіть порівняно з тим-таки 2007 роком. Якось тоді не було такого тотального перевантаження і перенаселення. Але страшно те, що вся ця історія стає небезпечною — комунікації не витримують, на Саксаганського прорив труби згадайте чи як обпіклися люди окропом біля Оушен Плаза (та й Ашан залило) нещодавно. Навантаження стали такими, що машини йдуть під землю серед білого дня. Поки що тільки машини. Через збільшення площі асфальту - не справляються ливнівки, щоліта потопи. А потопи це підмивання фундаментів навколишніх будинків ... і так далі.

0

Друзі в Австрії платять за іпотеку ті ж гроші, за які винаймали житло. Строк 35 років. І нещодавно перейшли на Variabler Kredit - можливо позапланове погашення. На відміну від класичного ануїтету, відсоток - плаваючий. Його розмір залежить від зміни Euribor: зростає і зменшується відповідно. https://www.euribor-rates.eu/en/current-euribor-rates/

У всі часи це був дуже шанований бізнес — зведення будівель. Для людей, хто займався цим бізнесом це був ще і спосіб показати свій високий смак, і якось увічнити своє ім'я. Будинки, хоч дохідні або особисті, прикрашалися фамільними гербами, для того, щоб позначити їх автора. Люди розуміли, що вони помруть, а продукт їх бізнесу — їх будинки залишаться стояти, на них будуть дивитися майбутні покоління, так і свої ж діти і онуки. Так як сучасні забудовники і їх діти однією ногою за кордоном, очікувати від них такого підходу не доводиться. І в цьому беззаконні їм (забудовникам) активно допомагає наша влада, яка теж однією ногою за кордоном, яка дозволяє побудувати ЖК на 5000 осіб на 2-х гектарах землі під ринок, або благоустрій, чи під щось там ще, вони вже самі заплуталися під що ця земля. Хто більше заплатить під те й буде — хоч під новий сміттєспалювальний завод на березі озера.

Більшість ЖК символізують повну відсутність в країні такого поняття як «містобудівна політика». Черговий приклад бездумного знищення Києва дурною і нераціональною забудовою. Кожні 2000 квартир — це близько 5000 чоловік населення, і близько 1500 машин. Про який комфорт може йти мова при такій щільності населення. Зрозуміло що за ці надприбутки деякі компанії все ж роблять мізер благоустрою, і на тому спасибі. Звісно, це не покриває і половини нормативної та просто людської потреби для такої кількості населення. На жаль слід розуміти те, що забудовники, які продають нам квартири, вже давно мають будинки за кордоном, вони не зацікавлені, щоб увійти в історію як творці, а не як руйнівники.

Враховуючи, що вони закупили собі рекламу на багатьох ресурсах (сьогодні на форумі вже говорили про них), то все ж таки купувати не варто, особливо, що наразі там нестабільна політична ситуація. Вкрай. На Мінфіні читачі дуже розумні, тому їх «А ежегодный доход составит минимум $ 7000 в год!» без пруфів у вигляді аналітики не заманить.

Пройшов місяць… у домі холодно і сиро, нехай хоч інші люди знають… у 3ій секції тече дах. До сих пір не виправлені проблеми з витяжкою, з освітленням прибудинкової території, через проблеми з ЖЕКами досі немає опалення і гарячої води, а вже дуже холодно. Скоро почнуться проблеми з відсиріванням і відпадінням штукатурки, появою грибка і цвілі. Через систему димовидалення, яка не працює належним чином, все тепло видувається з дому на вулицю, моторошні протяги, всюди діри і щілини, звукоізоляція і вікна не відповідають заявленій якості… Якщо забудовник до грудня не усуне всі критичні недоробки, то це йому загрожує судовими позовами, пікетами, сюжетами по ТБ і інтернету і т.д., так як люди вже втратили багато часу, грошей (крім недешевих цін за квартири) і здоров'я на все це неподобство, влаштоване забудовником. Подивимося як у них будуть купувати квартири в нових об'єктах.

Прошу звернути увагу на проблему забудовника, бо досі немає в нас рішення, який із жеків є головним для нашого будинку: ЖРЕО-1 «КиївКомфортСервіс» чи ЖРЕО -2 «Місто для людей». Коли підняли питання, то 1 ЖРЕО вислав спростування у відповідь на запит про розірвання договору, а 2 висилає платіжки, без підготовки Акту прийому-передачі дому. Наскільки мені відомо, оплата послуг ЖРЕО за законом прирівнюється до підписання договору з ним. Якщо нам Жрео-1 не надсилає платіжки, то це є доказом, що послуг вони не надають, але опосередковано. Маємо багато роботи у цьому напрямку. Необхідно офіційно відправити заяву або претензію про те, що вони не надають послуг за договором. Після цього у нас вже буде законна підстава для розірвання договору. Вже зимовий сезон, а дома немає на балансі ані у Київенерго, ані у Водоканалі. Обидва жрео нічого не роблять, забудовник проблему не вирішив. Що реально робити?


Главная/

kauceh