Минфин - Курсы валют Украины

Установить
Blagoofficial

Blagoofficial

0 подписчиков0 подписок

Был на сайте 18 августа 2022 в 10:40

20 июля 1999

О себе

"Благо" - одна з найбільших фінансових компаній України. Мережа кредитних офісів і ломбардів, що нараховує понад 400 точок в усіх регіонах України.

На Минфине с 11 марта 2021

Заблокировать

офіційний блог фінансової компанії "Благо"

Записи

14

7 июня 2021, 10:45

Як захистити свої дані та гроші від шахраїв

Банки та міжнародні платіжні системи дбають про безпеку платежів , розробляючи все новіші та складніші ступені захисту , що не дають шахраям можливості отримати доступ до грошей на картці . Проте повна безпека можлива лише за умови, що ви захищаєте особисту і фінансову інформацію та правильно використовуєте картку. Кілька простих порад, як не стати жертвою найпоширеніших способів шахрайства та зберегти свої гроші: Не відповідайте на підозрілі електронні листи та повідомлення із проханням надати персональні платіжні дані, навіть якщо в листах є посилання на «банк». Не натискайте на покликання в цих листах: вони можуть вести на сайти-двійники. Не переходьте за посиланнями, які ведуть на сайт онлайн-банкінгу чи платіжного сервісу. Краще набирати адресу самостійно. Вибираючи інтернет-магазин, звертайте увагу на те, чи він офіційний і захищений. Адреса надійного сайту має починатися з « https ://» . Захищеність сайту також підтверджує «замочок» в адресному рядку. Іноді шахраї створюють сайти, де активна тільки головна і платіжна сторінки. Уважно стежте за тим, яку інформацію вас просять заповнити на сайтах. Ніколи не вводьте PIN -код своєї банківської картки на вебсторінках, а також не надсилайте його стороннім особам. Перевірити особу шахрая можна такими методами: На сервісі STOP FRAUD , який функціонує на сайті кіберполіції України за посиланням cyberpolice . gov . ua / stopfraud . перевірити особу/сайт можна за такими параметрами: номер банківської картки; номер телефону; посилання на сайт. У базі шахрайських сайтів на сайті Асоціації ЄМА Black List Є MA https://www.ema.com.ua/citizens/blacklist/ Перевіряйте відгуки щодо надійності сайтів, продавців та віртуальних магазинів через пошукові системи, наприклад такі як google , google maps . Ніколи не приймайте поспішних рішень, щоб вберегти свої дані та гроші керуйтесь правилом «сім разів перевір… »

Нет голосов

Комментировать

31 мая 2021, 17:20

Чи дійсно інвестиції в золото є такими надійними та вигідними?

Вкладання паперових грошей в золото з давніх-давен вважалось гарною ідеєю. Сьогодні науковці в усіх куточках планети говорять про те, що запас дорогоцінних металів і мінералів не нескінченний. І зараз ми знаходимось на межі «золотого дна», бо за багато тисячоліть свого існування людство, не соромлячись і не економлячи, виснажувало ці запаси для своїх потреб. І очевидно, що дана ситуація несе за собою збільшення ціни на дорогоцінні метали та камені. У світовій практиці вважається надійним та досить практичним інвестування в золото з давніх-давен і до сьогодні. Інвестиції в золото успішно пройшли випробовування часом, яке захищає свого власника від ударів інфляцій та є рентабельною інвестицію з точки зору довгострокових перспектив. Тому і вважається, що купівля золотих прикрас у подарунок собі чи близьким стане відмінним страхуванням у будь-якій нестабільній економічній ситуації. Причини, за якими світові експерти радять вкладатися в ювелірні коштовності, досить багато. • інвестиція в дорогоцінні метали й мінерали — одна з найнадійніших; • найчастіше початкові кошти, які від вас будуть потрібні, порівняно невеликі; • вартість прикраси складається з ціни на золотий метал плюс робота ювеліра, а значить, таке вкладення набагато вигідніше звичайного золотого злитка; • золота прикраса — це інвестиція, яка може не припадати пилом без діла в скриньці, а радувати вас, якщо ви вирішите носити коштовність щодня або з особливих приводів. Та й нарешті, дуже важливий момент вашого особистого комфорту. Золоті прикраси легше придбати, ніж золоті злитки або монети. Вам не потрібно уточнювати всі умови покупки, ви позбавлені бюрократичної тяганини та сплати податків. А купуючи золоті прикраси в ломбарді ви заощаджуючи набагато більше. Ми підрахували, що одна золота прикраса вагою до 10 грамів здатна принести своєму власнику до 2000 тисяч гривень на рік завдяки зростанню вартості золота.

Нет голосов

Комментировать

17 мая 2021, 16:29

8 лайфхаків, які допоможуть зберегти сімейний бюджет

1. Зробіть перерву перед великою покупкою. Сподобалась річ у магазині? Поверніться за кілька днів і придбайте, якщо вона все ще буде потрібна. Хочете новий смартфон? Походіть із цією думкою тиждень і тільки потім вирішуйте, купувати чи ні. Це вбереже вас від емоційних витрат. 2. Складайте списки покупок перед походом у магазин, щоб не витрачати зайвого. А ще обов’язково поїжте — голодна людина накупить більше непотрібних продуктів. 3. Профілактика дешевше лікування. Не економте на візитах до стоматолога чи загальному аналізі крові раз на рік. Так, ви витратите на це кілька сотень гривень. Але запущена хвороба обійдеться у тисячі чи навіть десятки тисяч. 4. Спитайте себе перед придбанням акційних товарів: «Я купую, тому що знижка чи мені це дійсно потрібно?» 5. Звертайте увагу на сезонні овочі, фрукти. А щоб радувати себе ними взимку, заморожуйте частину влітку. 6. Носіть із собою багаторазову пляшку для води і власну чашку для кави — у деяких кав’ярнях роблять знижку, якщо кава у свою чашку. Крім того, це ще й екологічно. 7. Не купуйте нові книги, якщо на поличці є мінімум три непрочитані. 8. Не купуйте нову техніку та смартфони, адже кожен рік з'являються нові ба більш функціональні моделі та прилади.

Нет голосов

Комментировать

5 мая 2021, 12:52

Основні терміни, які варто знати при оформленні позики в МФО

Нерідко клієнтам буває досить складно розібратися в усіх фінансових термінах зазначених у договорі. Тому пропонуємо разом з «Благо» поповнити свій багаж знань основними термінами, які зустрічаються на шляху в усіх користувачів мікрофінансових позик. Анкета – заява на кредитування – заяву майбутнього позичальника на отримання кредиту, що надається в кредитну установу, яка включає інформацію про позичальника. Позичальник – юридична (підприємство) або приватна (фізична) особа, якій на підставі договору кредитування кредитна організація надає в позику грошові кошти. Позика (кредит) – фінансові кошти, що надаються кредитором позичальнику на визначений договором період часу і на обговорених умовах. Надання кредитування є основним напрямком діяльності кредитно фінансових організацій. Платою за використання позикових коштів є обумовлена договором процентна ставка. Всі основні умови кредитування відображаються в кредитному договорі. Тіло кредиту — основна сума боргу за кредитом (без відсотків), воно є к лючовим параметром, за яким, власне, будуть нараховуватися усі відсотки, комісія, штрафи та пеня. Процентна ставка – це вартість користування кредитом. Дана величина обчислюється у відсотках від суми позики. Вона буває щоденною, щомісячною та щорічною . Штраф – фінансова санкція, що накладається на позичальника кредитною організацією за недотримання умов кредитного договору. Зазвичай штраф нараховується через несвоєчасне внесення чергового платежу. Часткове погашення кредиту – це неповна виплата кредиту і нарахованих на нього відсотків. Порядок погашення кредиту повинен проводитися відповідно до вимог кредитного договору та графіку погашення платежів. Пролонгація кредиту — це продовження його терміну і нарахування відсотків без стягування основної суми позики Погашення кредиту – повна виплата позичальником боргу за кредитом з урахуванням відсотків за користування ним. Повне погашення кредиту передбачає, що сума позики і відсотки за користування ним виплачені в повному обсязі Кредитний договір — угода, відповідно до якої фінансова установа зобов’язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові в розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов’язується повернути кредит і сплатити проценти. О формлений онлайн-договір рівноцінний звичайному паперовому договору — за законом однотипний пароль має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис чи кваліфікований електронний підпис.

Нет голосов

Комментировать

15 апреля 2021, 16:41

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МІКРОКРЕДИТ

Отримати позику в фінансовій компанії набагато простіше та швидше ніж у банку. Для отримання коштів в МФО потрібен мінімальний пакет документів: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код платника податків, та контактні дані. Обираючи фінансову компанію перевірте інформацію про обрану вами компанію через систему Національного банку: https :// kis . bank . gov . ua /. Уважно читайте договір, адже окрім штрафів і пені за прострочення, у договорі можуть бути передбачені особливі умови нарахування процентів. Виконуйте зобов'язання за договором. Варто пам’ятати, що кошти, які ви берете в борг, треба обов'язково повертати. На жаль , часто клієнти мікрофінансових компаній, які порушують свої зобов'язання, апелюють тим, що жодних документів не підписували фізично, а лише натискали на віконця на сайті установи. Але оформлений онлайн договір є рівнозначним паперовому документу. Тому знайте свої права та пам’ятайте про свої обов’язки перед установою в якій Ви взяли кошти. #ЗнайСвоїПрава #ЗнайСвоїОбов’язки

Нет голосов

Комментировать

13 апреля 2021, 12:00

Кредит в МФО: за яких обставин його варто оформлювати та як правильно користуватись?

Кредит - це тимчасове користування грошима із зобов’язанням обов’язкового повернення суми заборгованості та відсотків (плати за користування кредитом) в зазначений строк. МФО (мікрофінансові організації) – це небанківські фінансові установи, що видають кредити (мікрокредити). На що слід звернути увагу під час вибору МФО Офіційний сайт МФО. Обов'язково перевіряйте інформацію на сайті про організацію: про саму к омпанію та керівництво, звітності, актуальні новини, акції, відгуки, адреси відділень, тощо; Соціальні мережі компанії та стилістику їх оформлення. У фінансової організації, яка надає якісні послуги, обов'язково є сторінки в соціальних мережах з активною історією публікацій та відгуками, адже компанії завжди публікують актуальні новини, акції та корисну інформацію для своїх клієнтів, щоб тримати тісний комунікаційний зв'язок. Сьогодні соціальні мережі — це візитна картка та обличчя будь-якої компанії. Якість клієнтської підтримки: чи можуть оператори кол-центру надати інформацію про пролонгацію, штрафи, акційні пропозиції; Наявність акційних пропозицій та додаткових бонусів, програм лояльності для постійних клієнтів; Варто переконатися, що в компанії передбачено продовження терміну кредиту — в стабільних і надійних компаніях це питання легко вирішується, якщо позичальник погодився погасити відсотки за минулі дні; Як оформити позику в МФО Для того, щоб взяти позику в МФО необхідно лише заповнити анкету в одному з відділень або на сайті компанії . Пройшовши спрощену перевірку, ви зможете оформити позику протягом 10-20 хвилин. Гроші прийдуть на будь-яку банківську карту або їх можна отримати у відділенні самої МФО. Користуватися такою послугою, як позика в МФО можна і дуже зручно, проте за такими умами: • ваш дохід дозволяє спокійно сплачувати щомісячний платіж без запізнення по строках; • ви маєте стабільний прогнозований дохід; • ви чітко розумієте умови, строки й суми кредитної угоди; • ви впевнені, що кредит – це ідеальний варіант в даній ситуації. Також варто пам’ятати, що ви витрачаєте кошти фінансової установи, а повертаєте свої.

Нет голосов

Комментировать

9 апреля 2021, 14:36

Чому насправді вигідно купувати техніку в ломбарді?

Не секрет, що речі в ломбардах коштують дешевше, ніж в магазинах. Товар, який продається в ломбардах, завжди є якісним, інакше навряд чи заклад дав би заставу на цей предмет, знаючи, що в разі чого він не окупитися. Як товари потрапляють на полицю до ломбардних магазинів? Інколи клієнти, на жаль, не мають змоги викупити свою заставу, вона, згідно з договором, переходить у власність ломбарду і в наслідок надходить у вільний продаж. Найпопулярніша тенденція останніх років пов’язана зі швидкою зміною моделей та технічних вимог гаджетів, більшість клієнтів приносять застарілу модель техніки, щоб отримані кошти докласти до покупки актуальної моделі смартфону, ноутбука чи техніки для дому, ремонту... Також, часто до ломбарду приносять на обмін надаровані застарілі моделі золотих прикрас та «неактуальні» подарунки. До прикладу, молода сім’я на весілля отримала аж три мікрохвильові печі та жодна з них не була необхідною в їхньому побуті, тому молода родина принесла нові мікрохвильові печі до ломбарного відділення, а на отримані кошти купили валізи для подорожей. Саме так ви можете придбати що завгодно та заощадити власні кошти. Адже найчастіше в продажі ломбардів зовсім нові речі або навпаки, старовинні цінності.

Нет голосов

Комментировать

7 апреля 2021, 17:11

Фільми про бізнес

Карантинні обмеження – це не привід впадати в депресію чи приростати до дивану, можна сказати, що це новий шанс зайнятися собою, побути разом з родиною та ставити нові цілі. Адже якщо поспостерігати, то у світі ніколи не було сталевої стабільності і зі швидкістю світла змінюються економічні тенденції у зв’язку з тим що людина розвивається у технічному прогресі. Тому головним фактором сьогодення є швидка адаптація до реальності та особистий розвиток, що несе за собою нові цілі, нові знання та фінанси. Не потрібно боятися нового, бо можливо цей період для Вас стане стартом нових можливостей та здійснення цілей. Ми підготували для Вас список мотиваційних фільмів , які допоможуть краще зрозуміти бізнес та його розвиток під час криз та глобальних змін у світі. «Людина, яка змінила все» Художній фільм-драма розкриває історію спортивного менеджера, якому необхідно виконати важке завдання – створити конкурентоспроможну і сильну бейсбольну команду при нульових ресурсах. Фільм не стільки про спорт, перемогу та поразки, скільки про справжній кризовий менеджмент. Головний герой йде на ризики, використовує різноманітні бізнес-тактики та стратегії заради досягнення своєї мети. «Пірати Кремнієвої долини» Історія створення та протистояння двох гігантів комп’ютерної індустрії – Microsoft та Apple . В сюжеті розкриті утопічні на той час ідеї геніїв – Стіва Джобса та Білла Гейтса, моменти розвитку їхнього бізнесу, а також війна компаній та відчайдушні рішення для перемоги. Герої стрічки мріяли, що колись про їхні проекти дізнається весь світ, і через декілька років так і сталося. Вчорашні мрійники перетворилися на мільярдерів з власними імперіями. «Атлант розправив плечі» Кіноверсія відомого однойменного роману Айн Ренд. У картині розповідають про те, як бізнес може протистояти жорстокому світові влади та політики. Фільм буде цікаво переглянути, щоби бути обережним в ситуаціях гострої конкуренції та вчитися враховувати деталі внутрішніх процесів бізнесу. «Соціальна мережа» Фільм заснований на реальних подіях, які відбувалися в житті студента Гарварду Марка Цукерберга. Це історія про створення соцмережі Facebook , засновники якої стали наймолодшими мільярдерами в США. Картина буде корисною для засновників стартапів та тих, в кого бізнес лише зароджується. Головна думка фільму – ідея на мільйон може лежати просто у вас під носом, але щоби вона стала успішною, необхідно повністю присвятити себе досягненню цілей. «Межа ризику» Гостросюжетний драматичний трилер розповідає про події, які відбувалися на початку світової економічної кризи 2008-го року. Аналітик у великій інвестиційній компанії виявляє, що всього через декілька днів ринок повністю рухне. Банк може скинути всі акції і залишити ні з чим мільйони людей або ж просто чекати і слідкувати за розвитком подій. Фільм підійде для того, аби зрозуміти, якими кризовими бувають ситуації, пов’язані зі збереженням грошей компанії.

Нет голосов

Комментировать

2 апреля 2021, 09:50

Як правильно заощаджувати? 5 порад від фінансової компанії «Благо»

• Кошти потрібно відкладати із зарплати по 5-10% доходу відразу після його отримання, а не після того, як щось залишиться після усіх витрат. • Не купуйте речі відразу, як тільки побачили. Часто відтермінування хоча б на день може дозволити повністю скасувати непотрібну покупку. • Зберігайте чеки – це дозволить пригадати вартість чи повернути річ, якщо ви передумали. • Критично ставтесь до акцій та знижок, порівнюйте ціни. Наприклад ціни на деяку електроніку в офлайн-магазині на 15% менші, ніж в усіх онлайн-магазинах. Якщо коробок для вас не є принциповим, а техніка дійсно потрібна для дому чи роботи, тоді варто звернути увагу на магазини техніки у ломбардних відділеннях. Адже там можна придбати дійсно вигідно техніку в хорошому стані, що допоможе заощадити грошу у вашому гаманці. • При здійсненні покупок користуюсь принципом «новий прийшов, старий пішов». Тобто, намагаюсь купувати лише на заміну. Звісно, це можливо, коли вже необхідні базові речі є. Коли мені емоційно хочеться здійснити покупку необхідно задати собі питання: «на заміну чого це буде?». І часто бажання купувати відпадає, бо виявляється, що потреби немає. А викидати річ ще у цілком нормальному стані – шкода. Дотримуюсь принципу розумного споживання, краще обміняти цю річ на гроші у ломбарді. Гроші можна використати на придбання необхідної речі або відкласти на відпочинок чи навчання. І пам'ятайте, що всі витрати потрібно обдумувати: «сім раз подумай, а лише потім купи».

Нет голосов

Комментировать

1 апреля 2021, 15:04

Цікаві факти про сміх 🤩

😃 10-15 хвилин сміху можуть спалити кількість калорій, еквівалентну плитці шоколаду середнього розміру. 😁100 км/год – з такою швидкістю повітря виривається з легенів під час сміху. 😂 17 хвилин сміху в добу подовжують життя на один рік. 😆 Існує рослина, яку називають квіткою сміху. Вона викликає безпричинний сміх на пів години. 😊 Дорослі ж посміхаються і сміються в середньому 15 разів за добу. 😄 Людина може реготати максимум одну годину безперервно. 😀 17 лицьових м’язів потрібно задіювати людині, щоб посміхнутися, а щоб спохмурніти – 43. 🤑 $4000 отримує американець Тодд Гордон за одну посмішку в рекламному ролику. 😍 У 1,5 раз більше чайових отримують офіціанти, які постійно посміхаються клієнтам. 🙂😑 Самі усмішливі люди живуть в Бразилії і на Кубі. Найпохмуріші – в Скандинавських країнах.

Нет голосов

Комментировать


Главная/

Blagoofficial