38954974
Богдан Середа
Зарегистрирован:
31 июля 2020

Последний раз был на сайте:
21 апреля 2021 в 15:56
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 87

Богдан Середа

Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+22
10 ноября 2020, 9:49
# Джо Байден: как заработал состояние «самый бедный миллионер в Конгрессе»
У нас в лотерею виграють, а в них заробляють на публічних виступах ))))) Нашій молодій демократії ще вчитися і вчитися...))))))
0
4 ноября 2020, 15:32
# Что сделает НБУ, чтобы банки начали раздавать дешевые кредиты
Я не розумію чому всі сучасні державні програми по зниженню вартості кредитів базуються на компенсації різниці у відсоткових ставках? Чому не можна ті мільярди гривень, що віддаються як прибуток банкам, давати в борг тим же банкам під 2-3 відсотки річних, а їх зобов'язати видавати кредити під 6-7% на пріоритетні цілі для держави (іпотека, бізнес і т.д.) . Зрозуміло, що на початкових стадіях кількість кредитів буде обмежена, але ж у майбутньому ці гроші будуть повертатися державі від банків, а не осідати в карманах їх власників, і ці гроші можна буде повторно направити на пільгове кредитування!!!
+13
31 июля 2020, 20:53
# Как украинцев обманывают при трудоустройстве в Польше
Стаття звичайно потрібна, але чому немає посилань на якісь офіційні сайти в Україні і Польщі де можна перевірити посередників чи іноземних працедавців? Як людині, яка ніколи не їздила на заробітки зрозуміти нормальна перед ним компанія чи ні? Як дізнатися величину компанії? Строк офіційної реєстрації, за великим рахунком нічого не дає, бо фірма могла 5 років не працювати, а зараз її використовують для обману. Так само і з мережею представництв - при порівнянно невеликих вкладеннях можна відкрити офіси в кожній області і таким чином кинути ще більше громадян. Вважаю, що їхати потрібно через посередників яких рекомендують перевірені друзі/знайомі. А якщо таких немає, то краще шукати кращої долі в Україні.