38078536
Viktor Andriyenko
Зарегистрирован:
11 октября 2019

Последний раз был на сайте:
14 августа 2020 в 23:44
Просмотров профиля:
Сегодня: 2
Всего: 1120

Viktor Andriyenko

Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+35
13 августа 2020, 1:02
# Доллар снова дешевеет: что происходит с валютой
По-перше, дивна логіка. Якщо ревал НАЧАЛСЯ, то це не може бути кращим шансом для заходу в долар, кращий, коли ревал закінчуватиметься.

По-друге, як на мене, значно перспективнішим є захід в євро. Зараз він трохи просів, в обмінках знову повернувся продаж по 32,3. Перерахуйте кроскурс до продажу долара - отримаєте 1,170. Навіть прямо зараз реальний курс пари значно вищий - на рівні 1,175-1,178. І фінансові аналітики схиляються до думки, що це далеко не найвища точка євро. На євро працюють не тимчасові фактори.

Звикайте потихеньку до євро.
+10
12 августа 2020, 14:13
# Курс доллара и евро в среду: чего ожидать от валюты
Скоріше повториться сценарій початку березня і початку липня цього року - спочатку тривала «стабільність» із зусиллями НБУ по недопущенню подальшого зміцнення гривні, а потім черговий «зашквар» або інший інформпривід, і на паніці +1,5-2 грн за кілька днів.


Зміцнення внутрішньої валюти  або свідчить про зміцнення економіки, або ж є штучним тимчасовим процесом, який рано чи пізно зірветься в піке - економіка візьме своє.

Про зміцнення економіки з середини 2019 року - це не про нас.

Сценарій минулого року в тій чи іншій мірі можливий лише за умови, якщо євро трошки віддихається і завтра знову попре вгору, до 1,3 долара і, відповідно, до 35 грн.

Щодо тримання/знімання з депозитів - у кожного своя голова на плечах. Зараз літо - при всіх додаткових факторах на користь гривні (карантин, буксуючий імпорт), літо завжди було часом відносного спокою з курсами. А от осінь, за виключенням унікального минулого року,  - завжди була часом турбулентності.
Ви готові свої слова підкріпити справами? Продайте усю валюту і покладіть гривню на 0,5-річний депозит без права розірвання. Ризикнете?
+51
10 августа 2020, 14:15
# Середина августа: стоит ли сейчас ждать девальвации гривны
З постійною наявністю такого форсмажора, як наша влада і НБУ, усі ці аналізи графіків, цінові канали і рівні Фібоначчі можна засунути до одного місця :)

А якщо серйозно, то невже Ви досі вірите, що НБУ допустить просідання хоча б до 27?
0
6 августа 2020, 21:42
# Черногория разрешила украинцам въезд без ограничений
А де по вашому плінтус? Ви вважаєте, що світ повинен ще 10 років ходити в намордниках і забороняти в'їзди/виїзди, до зникнення останнього хворого на цей вірус? Так не переживайте, зникне цей - придумають інший. Це ж так прикольно - керувати масами за допомогою тваринного страху заразитися і померти.

Як на мене, то ми маємо досить звичайний вірус, або не надто сильно відмінний від звичайного, страхом перед яким хтось дуже гарно користується. Поки що важко сказати, хто і з якою метою. Час розставить все на свої місця.
Може потрібно було скинути пар перегрітої світової економіки. А може згодом ми усі будемо поділені на «правильних», тобто вакцинованих, чіпованих і, відповідно, контрольованих, і «неправильних» - тих, хто відмовився від тотальної чіпізації і контролю.

Зрештою, кожен для себе вирішує, як йому поводитись, і боятись, чи не боятись вірусу. Але не треба влаштовувати Нові Санжари у всій країні і жбурляти каміння в «невірних». Віра в те, що заборона пересування між країнами, в кожній з яких вистачає і своїх заражених, врятує світ - це повна дурня. Ці заборони лише для того, що так легше владі.

Приклад Швеції, яка не вводила карантин, дуже показовий.

p.s. А на фото Святий Стефан - прикольне місце. І чисте море.
0
6 августа 2020, 10:19
# Курс в среду: почему доллар подешевел и что помогло евро
Так отож. Я говорю про це ж саме. Про зациклення на доларі. Зараз долар у нас трохи падає не тому, що він падає у світі, а через внутрішні розклАди. Подивіться на графіки руху пар гривня/долар на МБ і долар/євро у світі. Ви не знайдете чіткої кореляції навіть в моменти відносної стабільності на МБ (за відсутності в Україні факторів для різких рухів курсів).

А щодо того, що за останні кілька тижнів гривня суттєво девальвувала при видимому легкому зміцненні щодо долара - це факт. Я на це вже не раз звертав увагу.
+15
5 августа 2020, 22:50
# Курс в среду: почему доллар подешевел и что помогло евро
Думаю, курс долара в Україні мало залежить від проблем самого долара. Гривня поки що не стала валютою наряду з тими ж Євро і Єною, щоб реагувати на слабкість долара. Скоріше навпаки, проблеми в США тягнутимуть вниз нашу валюту, як і інші валюти третіх країн.
Тож те що зараз спостерігаємо з курсом зеленого - це стандартні для останніх днів гойдалки: день росту, два дні падіння, два дні росту, день падіння. Безвідносно до ситуації в США. Висока імовірність того, що завтра вийде той же Сіті з акуратним відкупом на локальному мінімумі, і курс трошки підросте. 

Щодо євро, то його тиск в парі з доларом буде щонайменше до виборів в США. А вибори, судячи із заяв претендентів (які вже зараз звучать) про можливе невизнання результатів у разі перемоги суперника, можуть принести дуже неприємні сюрпризи не тільки США, а й усьому світові.
+40
5 августа 2020, 13:59
# Курс доллара и евро в среду: что может существенно изменить котировки
Ви не помітили, при зниженні курсу я з'являюсь не частіше, ніж при підвищенні. Коментую, коли є час і натхнення :)

До речі, Ви не помітили й іншого факту: як правило все навпаки, ті, хто за зростання курсу (умовно секта 30), часто з'являються, коли курс росте, а коли падає - мовчать як вср...лися. І навпаки, умовна секта «долар по 25» при першому ж зниженні курсу масово виходить з коментарями «гдє тут тє, кто за долар по 40», а при підвищенні так само мовчать як вср...лися.
Я не чекаю ні 25, ні 29. Тому й дивуюсь тим, хто виступає з коментарями типу «27,5 все ближе», або «еще немного и будет 28».

І на Ваше запитання про 29. Безглуздо думати, що можна сидіти в якійсь валюті і при цьому щось заробити при зміні курсу (на постійній основі). Оскільки будь-який виграш на заощадженнях в доларах/євро при зростанні курсу компенсується програшем в поточних надходженнях в переведенні в валюту, а отже і в цінах. Курс повинен бути стабільним, причому стабільно стабільним (перепрошую за каламбур), тобто таким, який забезпечує зростання економіки і, як наслідок, стабільне зростання доходів. Рівновага курсу в НЕСТІЙКОМУ положенні рівноваги (те, що тримається на якомусь тимчасовому факторі і може різко вийти із рівноваги при зникненні цього фактору) - це не стабільність. Це як різниця між тактикою і стратегією. Я - за стратегію, і цим визначаються мої погляди. Тактикою, типу «зараз дочекаюсь курсу 29, продам валюту і накупую кучу ніштяків, а далі хоч трава не рости» - не живу.
+61
5 августа 2020, 13:14
# Курс доллара и евро в среду: что может существенно изменить котировки
А що буде при 27,5? Україна запустить свій власний космічний корабель?
+26
5 августа 2020, 12:31
# Курс доллара и евро в среду: что может существенно изменить котировки
Та не переймайтесь Ви так сильно. В один тиждень не добираємо до віддачі, в інший - беремо, але не повинні віддавати. В середньому якось викрутяться.
Якби ОВДП, як раніше, гребли нерезиденти, то можна було б переживати. А так все йде в одні руки - в НБУ через рефінанс держбанків. Тут скільки потрібно буде, стільки й наберуть, знайдуть як.
+64
4 августа 2020, 17:35
# Новая волна коронавируса. В Минздраве рассказали, когда ожидать в Украине
Почитаєш заголовок і складається враження, що у нас перша хвиля вже давно пройшла. Це при тому, що офіційно ми зараз на полиці-максимумі в 1100-1200 виявлень на день. Від другої хвилі слід очікувати італійського сценарію?
Це вже йде підготовка до того, чому влада під вибори не може забезпечити кінець епохи зубожіння?

До речі, раджу подивитись на статистику Швеції, яка ніяких карантинів не вводила. Її усі шпиняли як антиприклад. А вони вже стабільно йдуть на спад, вийшли на 200-300 виявлень в день і нижче. І про другу хвилю вже не говорять. І чомусь їхній статистиці я вірю більше, ніж нашій. Чому б це?...
0
4 августа 2020, 17:00
# Валюта во вторник: подрастет ли доллар
Motoruller «Евро я купил по курсу 30.30, сейчас время его продать по 32.30»

Так продали вже, чи то тільки дружня порада іншим?
+43
4 августа 2020, 14:54
# Валюта во вторник: подрастет ли доллар
Ви, напевно, не помітили, як НБУ за липень продав на МБ понад 300 млн доларів. Це він так ««забывает» о своей функции и не выходит с продажей». Та якби НБУ не вийшов з цими продажами під час паніки, то Ви зараз би говорили про стабільність не в межах 27,6-27,9, а десь під 29. І чи говорили б взагалі про стабільність? 

Чомусь ті, кому дуже хочеться долар по 25 не помічають виходи НБУ з продажами сотень мільйонів при +20-30, зате чітко бачать виходи з відкупом нещасних «чергових» 20 млн при мінус 15-20
+61
4 августа 2020, 12:40
# Валюта во вторник: подрастет ли доллар
Ваш коментар учора ввечері починався словами: «Евро скинул 21коп. Рынок развернуло, опять заходят в доллар». По Ваших прогнозах щодо євро/долар можна годинники звіряти: сказали, що євро буде падати - треба бігти в банк купувати євро. :)

p.s. Поведінка пари євро/долар - це аж ніяк не парафія нашого МБ. І взаємозв'язку між ростом курсу євро/падінням курсу долара і навпаки, теж немає ніякого. Те, що так було вчора, зовсім не означає, що буде сьогодні. Сьогодні курси і долара, і євро можуть підрости одночасно.

+20
1 августа 2020, 11:27
# Доллар по 27,74 гривны, а евро по 32,79: что происходит с курсом
Ви не зрозуміли мій коментар. Я про те, що курс долара як такий не може бути предметом поклоніння. Якщо долар «стоїть як вкопаний» на 27, але при цьому євро летить вгору, то це означає девальвацію гривні зі всіма наслідками для економіки.
0
31 июля 2020, 21:03
# Доллар по 27,74 гривны, а евро по 32,79: что происходит с курсом
«Ну а крос Є/$ практично ніколи не впливав на курс $/₴, навіть при великих скачках, як не парадоксально. І ні при зростанні, ні при падінні, і не зважаючи на велику суму контрактів, договорів, позик… в Є».
Дивний у Вас підхід. Таке враження, що курс долара для Вас як річ в собі, яка має якийсь глобальний сенс незалежно від економіки. Так, кроскурс не впливає на курс долара. Але курс євро НАПРЯМУ впливає на економіку, на наповнення бюджету, на тих же експортерів, які торгують в євро, на імпорт. Та на все! До чого тут курс долара?
Страницы: 123456