Мінфін - Курси валют України

Встановити

ЖК Freedom

koala333 koala333
10 листопада 2017, 20:38
3
Наблюдаю за этим домом, стройка идет активно, летом особенно было так. Расположение дома как по мне не удачное — до метро никак не доехать, а только пешком, рядом старое здание, некрасивое, угнетает. Пешеходный переход долгий (время ожидания у светофора), нужно будет стоять и ждать, а если ветреная погода — берегите свои щеки)))
Рядом парк, но опять же, через опасные пеш.переходы, там несколько полос, место с повышенной аварийной опасностью.
Парк красивый, Победы. Сейчас там делают много разных интересных фестивалей, снимают кино, можно делать фотосессию, кататься, бегать. Рядом Детский Мир, все необходимое для детей. Но вот расположение дома не удобное — что на машине — крутиться через левобережку, что пешком — долго идти.
Еще не нравится, что парковка рядом. Напомните-ка, пжлст, какое минимальное расстояние должно быть у жилых домов до таких объектов??

Для себя — не брала бы, а вот для сдачи в аренду — хороший вар-т, + цена сейчас более-менее норм.

Коментарі - 4

+
0
Yand
Yand
10 листопада 2017, 20:56
#
Доброго вечора. Ми також були там поруч. Дорога, метро, звуки від пішоходного переходу для сліпих — пік-пік-пік, як воно вночі буде? Там дві великі постійно завантажені магістралі: Броварський і Визволителів. Будинок стоїть на Т образному перехресті. З відкритим вікном навряд чи можна буде жити. Поруч залізничне полотно, перешкод перед будинком ніяких немає. Але це справа звички. За будинком інститут і промзона з усіма наслідками. До найближчих садків і шкіл топати дуже далеко, згадуємо про завантаженість доріг біля будинку. Дістатися до будинку можна тільки пішки від метро, ​​зупинки розташовані так що простіше пішки. Через жд міст або темний перехід під мостом від Дарниці. Це не варіант для літніх людей, чи коли в тебе обмежені можливості, з візочком також важко.
Магазини або в дитячому світі або в комоді, знову ж ходити довго і не зручно. Поруч дві заправки. Сокар в притул до будинку. Особливість ділянки така що при розмірах будинку дитячому майданчику там бути ніде, знову ж я б не ризикнув випускати дитину в таких умовах. Місце для машин? З одного боку вузька вуличка перед інститутом, з двох сторін дорога, з четвертої заправка. Питання по документам на землю. Ще до мінусів належить і те, що заїзд до нього дуже не зручний. Фактично, з одного боку — з Визволителів з боку Троєщини. Якщо їхати від Лівобережної потрібно крутитися на розв'язці довго і не зручно. Полікліники далеко. Дивіться самі. Ми шукаємо для себе.
+
0
koala333
koala333
15 листопада 2017, 23:34
#
Сегодня рядом проезжала, вообще активненько так строят, молодцы. Но там еще совсем рядом открыли какой-то клуб, я так и не поняла что это. На месте автосервиса. Если будут вечеринки, то это то еще соседство…
+
0
Yand
Yand
20 листопада 2017, 15:05
#
А це не клуб, це якась церква новітня, там ще плакат є величезний, про Іісуса… жах, напевно якісь свідки Ієгови чи ще чогось… аби людей надурити
+
0
koala333
koala333
20 листопада 2017, 16:21
#
Да, я уже рассмотрела, Хиллсонг, типо церковь-театр, дискотеки. Поют песенки, десятину собирают. Боже, почему у нас не прикрывают такие лавочки, там же людей обрабатывают так, что родственники в отчаянии. Наживаются на горе людей (когда всё хорошо, то люди ж в церковь не обращаются), когда они наиболее внушаемы и уязвимы.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися