Новбуд-Дурять людей!

Nika1988vw Nika1988vw
18 вересня 2022, 11:26
Я є інвестором цієї компанії, вклала кошти ще у 2020 році, у 1 кварталі, обіцяли здачу 3-ій, максимум 4-ий квартал. Зараз 2022 рік-будівництво стоїть, дім в експлуатацію ніхто вводити навіть не збирається. Мало того, стало відомим те, що наші квартири перепродують, другим особам. Це шахрайство! Я подала до суду! Зі мною ще 76 людей, 5заяв ВЖЕ розглядається у судовому порядку. Документи оформлені з порушенням, шкода що тоді повірила та не надала цьому належного значення. Пан Віталій, що там працює, дуже гарно співав про надійність та своєчасне здання будинків, в ітозі що? Нас обдурили! Забудовник спокійно відпочиває собі у Болгарії, мотивуючи всі обставини тим, що наразі війна! Але терміни просрочені задовго до війни! Всі навколо будуються, здаються-а Новбуд стоїть!!! Це компанія шахраїв та зрадників! Такі там і працюють! У договорі вся сума квартири не прописана для того, щоб не повертати всю суму у разі подавання до суду інвестора. Людина довіряє, вкладається-а її обманюють, зраджують! Я ітиму до самого кінця, зроблю так, що всі-навіть собаки, будуть обговорювати, який НОВБУД НЕНАДІЙНИЙ, БРЕХЛИВИЙ ЗАБУДОВНИК!!! НЕ ВКЛАДАЙТЕ У ЦЮ БРЕХЛИВУ КОМПАНІЮ КОШТИ, якщо не хочете бути обдуреними та зраджениии!

Natalia2822
Natalia2822
19 вересня 2022, 19:50
Добрый вечір. Я також інвестор ПК.Хочу доєднатися до Вас для боротьби з шахраями.
Мій номер телефону 0662963822.
Liubava
Liubava
28 квітня 2023, 12:38
Доброго дня!
я також інвестор. Хотіла б доєднатись
мій номер телефону: 0935719544
arthur2023
arthur2023
19 жовтня 2023, 18:36
Є якість новини по ?
Я є інвестором ЖК Petrivsky Residence
Будинок введено в експлуатацію ще в кінці 2021, а документи на право власності до сих пір не можливо отримати.

Головна / Всі забудовники / Novbud / Відгуки / Новбуд-Дурять людей!